Promovat
Gherghita, langa nodul autostrazii A3, 27 Ha. teren compact cu PUZ aprobat
10

Super ocazie ! UNICAT ! GHERGHITA, lipit de A3, cu deschidere de 180 ml. la strada betonata teren intravilan cu PUZ aprobat in suprafata de 270.000 mp. (compact) situat in intravilanul localitatii Gherghita cu deschidere la DJ 101D foarte aproape de nodul Autostrazii A3. Terenul este liber de constructii ...

270,000 m2

Gherghita, Prahova

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod
7

Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren superb Buftea, 1500 mp, negociabil, in apropiere de DN7, padure
3
3

Va oferim spre vanzare un teren intravilan exceptional, cu suprafata de 1516 mp, 54 euro/mp, negociabil. Terenul este situat intr-o zona rezidentiala, perfect pentru constructii, cu deschidere pe trei laturi, situat in Buftea, cartier Gara Sabareni, langa padure, intr-o zona linistita. Toate utilitatile ...

1,516 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
Casă individuală patru camere, Giarmata Vii, Timis, La cheie
15

Apostu Estate vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată în Giarmata Vii, într-o zonă liniștită, ideală pentru familie. Suprafață utilă: 104 mp Suprafață teren: 180 mp Compartimentare: 4 camere Băi: 2 Stadiu: se vinde la cheie Compartimentare practică: • Living generos cu zonă ...

1923 EUR/m2 | 104 m2

Giarmata-Vii, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Doina
8

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Doina

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3 4, zona Sagului, langa P-ta Doina si scoala generala. Suprafata utila este 64mp, beneficiaza de centrala proprie pe gaz, balcon inchis, se vinde partial mobilat, blocul este progeamat pt anvelopare. Pretul solicitat ...

1711 EUR/m2 | 64 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Teren intravilan 36

Teren intravilan

Vând parcela intravilan, acces din drum public, Cisnădioara - Cisnădie jud.Sibiu

500 m2

Cisnadioara, Sibiu

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
47

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului , an de constructie 1983 garsoniera este renevota recent si gata de mutat , are o suprafata de 29 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.Va steptam la o vizionare!

1552 EUR/m2 | 29 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De vanzare spatiu comercial  – randament din prima zi
8

De vanzare spatiu comercial – randament din prima zi

Spatiu comercial de vanzare ndash; investitie cu chirias stabil, zona Gara Timisoara Oportunitate rara pentru investitori: se ofera spre vanzare un spatiu comercial situat langa Gara Timisoara, intr-o zona cu trafic intens, vizibilitate excelenta si acces facil la toate mijloacele de transport in comun ...

2195 EUR/m2 | 82 m2

garii, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 4 camere, garaj si teren de 694 mp, zona Bujac Arad
11
8

Casa individuala cu teren generos si potential de reconstructie – Arad, zona Bujac Preț: 153.990 € – COMISION 0% Daca iti doresti o casa solida, cu personalitate si teren mare, intr-una dintre cele mai linistite si apreciate zone din Arad, proprietatea aceasta din Bujac, strada Bucegi, este o oportunitate ...

1077 EUR/m2 | 143 m2

Bujac, Arad, Arad

Apartament finisat modern langa Iulius Mall cartierul Intre Lacuri
5
2

Apartament 2 camere de vanzare, 55 mp, Intre Lacuri, Cluj-Napoca.      TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Intre Lacuri, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Demisol ...

4091 EUR/m2 | 55 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament Ultracentral - 2 camere gata de mutat | Investitie Excelenta
16

Apartament 2 camere | Ultracentral | Ion Câmpineanu | Ideal locuință sau investiție | 0% comision Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în blocul 1, pe strada Ion Câmpineanu, la doar 2 minute de centrul pietonal al orașului – una dintre cele mai bune și căutate zone din Pitești. ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere decomandate balcon parcare zona Dracula
9
5

Apartament cu 2 camere de vanzare, decomandat, 43 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare inclus in pret; • Pretabil investitie sigura; • Acces facil la autostrada; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, ...

2321 EUR/m2 | 43 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan