Promovat
3 camere modern – Gheorghe Lazăr, 56 mp
6

3 camere modern – Gheorghe Lazăr, 56 mp

Apartament 3 camere modern – Gheorghe Lazăr, aproape de centru Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Gheorghe Lazăr, la doar 10 minute de mers pe jos de centrul orașului Timișoara. Locuința este complet renovată, mobilată modern și pregătită pentru mutare imediată, fiind potrivită ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Investiție strategică: portofoliu 220 Ha – Potențial  fonduri Europene
5

Investiție strategică: portofoliu 220 Ha – Potențial fonduri Europene

Vă prezentăm spre achiziție un portofoliu agricol consolidat, situat în zona Arad, localitatea Bîrsa, ideal pentru investitori instituționali sau exploatații agricole care doresc extinderea și accesarea programelor de finanțare nerambursabilă. Suprafață totală: 220 Hectare Structură teren: * 140 Ha ...

2,200,000 m2

Barsa, Arad

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
5

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
3

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona  Spitalului Judetean
3
20

De vanzare garsoniera in zona Spitalului Judetean

Vand o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

1500 EUR/m2 | 26 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in Pacii aproape de metrou
3
70

Garsoniera de vanzare in Pacii aproape de metrou

Ofer spre vânzare garsonieră în zona Păcii, bloc finalizat în 1983. Suprafața utilă 29 mp, etaj 3 10. La câteva minute de mers pe jos până la metrou Păcii, aproape de supermarketuri, școli și parcul Politehnicii. Se vinde mobilată, cu posibilitate de achiziție prin credit.

1328 EUR/m2 | 29 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Studio de vanzare 36mp utili + terasa 12 mp la pret de DEZVOLTATOR
3
1

Studio de vanzare, decomandat, 36 mp utili + terasa 12 mp, zona Negoiu, Fagaras.           TABOO Imobiliare propune un Studio de vanzare la pret de Dezvoltator, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Negoiu, aflat la etajul Demisol intr -un ...

1004 EUR/m2 | 36 m2

Fagaras, Brasov

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 10 camere si piscina, in Dumbravita - ID V5614
20
4

ID intern: V5614 Casa individuala cu 10 camere de vanzare in localitatea Dumbravita, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip individuala, cu un regim de inaltime Subsol+Parter+Mansarda, situata in Dumbravita, zona Central, avand un numar de 10 camere, 7 bai, piscina, cu o suprafata utila ...

1080 EUR/m2 | 440 m2

Dumbravita, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament doua camere zona Tudor Vladimirescu
8
29

Apartament doua camere zona Tudor Vladimirescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere suprafata utila: 57mp situat la etajul 5 8 confort 1 sporit, utilat si mobilat complet. bloc reabilitat, centrala proprie, situat in Cartierul Drumul Taberei - Ghencea intr-o zona linistita, ferita de zgomot, praf si traficul urban, dar cu numeroase ...

1404 EUR/m2 | 57 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare
8
39

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu la doar 6 minute fata de statia de metrou Brancoveanu in vecinatii avem Nedelya si McDonalds. Se vinde complet mobilat si utilat se vinde ca in poze . Are o suprafata utila de 52mp situat la etajul 2. La doar 2 stati avem spitalul Budimex. Anul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
29

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Salaj, Rahova, str. Pricopan, 10 minute de Unirii cu STB, 117 sau 32
10
74

18 mp, et. 5 10, bloc civilizat, utilata, mobilata, mai putin pat, imbunatatiri, baie modernizata, toate utilitatile

2278 EUR/m2 | 18 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea