Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou
4
16

Apartament 2 camere, bloc nou

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere intr-o constructie noua, situat intr-un ansamblu rezidential Caracteristici: - bucatarie cu living open space - dormitor - baie - balcon - 500 euro+tva / mp Optional se poate achizitiona un loc de parcare subteran la pretul de 15.000 euro+tva

2500 EUR/m2 | 44 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa cu teren de 1942 mp, in Timișoara, COMISION 0% - ID V4770
20
7

ID intern: V4770 Casa cu 8 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, formata din 2 corpuri de cladire. Prima constructie are un regim de inaltime pe parter fiind construita in anul 1970 si renovata complet in anul 2022. Aceasta ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vila de vanzare Valea Doftanei, Prahova
20
4

Vila de vanzare Valea Doftanei, Prahova

!!! OCAZIE !!! Agentia imobiliara PH Imob, va propune spre vanzare o vila (DE LUX) P+E+M, situata in comuna Valea Doftanei, Cartierul Traisteni, construita in 2011 din zidarie portanta (caramida) cu fundatie, stalpi si plansee din beton armat (parterul si etajul), mansarda pe structura ...

1309 EUR/m2 | 298 m2

VALEA DOFTANEI, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Piata Progresu Sector 4 Garsoniera Complet Renovata
13

Piata Progresu Sector 4 Garsoniera Complet Renovata

Vand Garsoniera 30 mp , situata la piata Progresu , Soseaua Giurgiului , etajul 8 9 , Bloc 1965, se vinde partial mobilata , se elibereaza de pat si de dresing. Este renovata total in anul 2025. Disponibila imediat Se accepta si credit ipotecar Pret 59900 euro Va astept la o vizionare George Prodan ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului
18

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului

Apartament 3 camere Localizare: Strada Izvorul Muresului Zona rezidentiala linistita, bine conectata An constructie: 1975 Etaj: 4 din 4 Bloc fara lift Apartament complet renovat intre anii 2018ndash;2019 Instalatii electrice si sanitare schimbate Dispune de ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

7 Minute Metrou Dristor Apt 3 camere decomandat
11

7 Minute Metrou Dristor Apt 3 camere decomandat

Aduc spre vanzare Apartament luminos si bine compartimentat, oferit spre vanzare, ideal pentru familie sau investitie imobiliara Situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in 1970, anvelopat de primarie pentru eficienta energetica Suprafata utila de 64 mp, cu spatii bine organizate si luminoase Renovare ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Solstitiului
5

Apartament 2 camere - Solstitiului

Apartament 2 camere decomandat de vanzare ndash; Str. Solstitiului | Demisol | Bloc 2014 Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Solstitiului nr. 2, intr-un imobil construit in 2014, dotat cu lift. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp Compartimentare: ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila cu 4 camere  #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni
19

Vila cu 4 camere #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni

Descopera un complex modern format din 430 de case cu, 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1248 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Eleganta si confort: 3 camere cu parcare, in zona Grand Arena, bloc cu lift.STB la doar 2min
16

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare. Localizare Statie STB la doar 2 minute, pe strada principala. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

<Vila individuala P+1E> 5 camere 2 bai + dressing 153mp utili teren 360mp
14

Casa cu etaj situata in comuna Berceni, intr-o zona linistita si placuta, ideala pentru o familie care isi doreste mai mult spatiu, confort si apropierea de oras. Locuinta are o suprafata utila de aproximativ 153 de metri patrati si este amplasata pe un teren de 360 de metri patrati, oferind un echilibru ...

1241 EUR/m2 | 153 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat in TMC PARK + Terasa - Gata de mutare
7

Apartament de Vanzare ndash; 2 Camere TMC PARK EXCLUSIVITATE Locatie: Drumul Binelui An constructie: 2021 Etaj: 1 7 Detalii: Suprafata: 68 mp Incalzire in pardoseala Pret: 98.500 euro; Contact: 0787347251

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea