Apartament Parter Gata de mutare
10
1

Apartament Parter Gata de mutare

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, construit în anul 1986, în zona Longinescu Războieni. Apartamentul a fost inițial configurat ca locuință cu 2 camere, fiind ulterior extins cu o suprafață de 17 mp. Extinderea este realizată legal, terenul ...

1154 EUR/m2 | 68 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 35 mp utili si este situat la etajul 4 (acoperis tin tigla). - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1757 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Pantelimon oras - v.a.v. Fabrica de Paine (linia de centura), teren 7400 mp
20
9

Pantelimon oras - v.a.v. Fabrica de Paine (linia de centura), teren 7400 mp cu deschidere la lacul Pantelimon de 55 m. In zona, vile construite pe suprafete de 3000 mp cu terenuri de tenis. Panorama deosebita asupra lacului Pantelimon.Utilitati: canalizare,gaze, curent.

Pantelimon, Ilfov

Promovat
apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence
5
1

apartamente cu 1,2 si 3 camere-jabri nord residence

Alege un apartament inovator, proiectat pentru un stil de viață modern, economic și confortabil, în cadrul Jabri Nord Residence un ansamblu rezidențial de top iar locul de parcare este gratuit ! Construcție 100% cărămidă, cu izolație din vată bazaltică, ce asigură o protecție fonică și termică excelentă Încălzire ...

2319 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan pretabil pentru spatiu birouri Mihai Viteazu Sibiu
2
4

Teren intravilan de vanzare in zona Mihai Viteazu Sibiu cu o suprafata totala de 150 mp si o deschidere de 9,37 metri liniari si adancimea de 16 m. Terenul reprezinta o oportunitate foarte buna de investitie avand in vedere zona de mare interes, acesta fiind ideal pentru constructia unei cladiri de birouri ...

150 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camre de vanzare in zona Drumul Taberei
5
33

Apartament cu 2 camre de vanzare in zona Drumul Taberei

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Favorit, la 10 minute de metrou. Situat la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, are o suprafață de aproximativ 50 mp și o compartimentare decomandata. Locuința este luminoasă, bine întreținută și se vinde mobilată si utilata, în funcție de preferințe. Blocul ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

APARTAMENT 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Etaj 2 4 De Lux Renovat 2023
9
4

APARTAMENT 2 Camere Confort 1 EXPO PARC Etaj 2 4 Semicentral, foarte aproape de centru, TOTAL RENOVAT NOU, dotat cu centrală termică cu instalație pe cupru, termopan integral inclusiv parchet, gresie și faianță model nou, parchet laminat de calitate cu șapă turnată, ușă metalică nouă, uși de interior ...

2167 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandat De LUX Mobilat Și Utilat Boxă
10
13

UN APARTAMENT DEOSEBIT CU 2 Camere Confort 1 Decomandat BANAT - EXERCIȚIU, De LUX, RENOVAT TOTAL, În Apartament sau băgat peste 22.000 euro (numai de calitate), izolat termic exterior, centrală termică cu instalație pe cupru, uși de interior termopan culoarea maro, ușă metalică de calitate, gresie și ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand 2 camere zona VIVO pret de ocazie 115.000 euro etaj 1
7
9

vand 2 camere zona VIVO pret de ocazie 115.000 euro etaj 1

vand 2 camere intrari separate, liber - ocupabil imediat , zona VIVO pret de ocazie 115.000 euro etaj 1. Telefon detalii mai jos in anunt.

52 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Vanzare apartament de doua camere zona Lujerului
6
36

Vanzare apartament de doua camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare apartament de doua camere complet mobilat si utilat situat la etajul 3 suprafata de 50mp2 an constructie 1980,in zona Lujerului vis a vis de piata Veteranilor!

1700 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
COMISION 0% Teren 878 mp, Zona Ronat, bransat la apa si curent
5
9

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat, avand o suprafata de 878 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 73 ml la strada. Utilitati: bransat la curent trifazic, apa, canalizare, ...

878 m2

Ronat, Timisoara, Timis

 Garsoniera zona  Delfinului
4
11

Garsoniera zona Delfinului

Garsonieră de 29 mp în zona Delfinului, etaj 4, la 49.000 euro. Detalii: Preț: 49.000 euro, competitiv pentru zonă. Locație: Aproape de transport public și facilități. Etajul 4: Ideal pentru liniște, fără a fi prea sus. Verifică starea apartamentului și eventualele renovări.

1690 EUR/m2 | 29 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat 2 camere 56 mpu cu balcon 14 mp Mihai Viteazul
11

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 56 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. COMISION 0% EXCLUSIVITATE    Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, ...

1732 EUR/m2 | 56 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare
8
40

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu la doar 6 minute fata de statia de metrou Brancoveanu in vecinatii avem Nedelya si McDonalds. Se vinde complet mobilat si utilat se vinde ca in poze . Are o suprafata utila de 52mp situat la etajul 2. La doar 2 stati avem spitalul Budimex. Anul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etajul 1, bloc nou, zona Mehala
6
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 1, intr-un bloc cu regim ...

1960 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Teren intravilan de 3700 mp zona periferica Sud de vanzare in Fagaras