Promovat
Apartament 2 camere - etaj 2 - Zona Eso - Giroc
6

Apartament 2 camere - etaj 2 - Zona Eso - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etaju 2/3, cu o pozitie excelenta in Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie - loc de parcare inclus in pret Datorita amplasamentului ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Militari
4
92

Garsoniera de vanzare zona Militari

Ofer spre vanzare garsoniera tip studio cu o suprafata utila 35mp situat la etajul 2,complet mobilat si utilat,foarte luminat. Anul de constructie 1980 Va asteptam la o vizionare !

1286 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casa de vanzare cu 6 camere 2 parcari curte libera 200 mp in Selimbar
20
4

Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Sibiu? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu suficienta curte pentru activitati recreative si loc de joaca pentru copii? TABOO Imobiliare iti propune o casa tip triplex de vanzare in zona Selimbar din Sibiu, aflata pe ...

1101 EUR/m2 | 178 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
COMISION 0% Apartament cu 2 camere, 2 bai si 2 locuri de parcare - Giroc
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 67 ...

2985 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 23387 mp - Herendesti, aprox 6km de Lugoj
2
1

Teren intravilan 23387 mp - Herendesti, aprox 6km de Lugoj

Suprafață 23387mp (15 euro pe metru pătrat), acces din drum asfaltat, acte la zi. Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta.

23,387 m2

Herendesti, Timis

Garsoniera de vanzare zona  Colentina
4
95

Garsoniera de vanzare zona Colentina

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, confort 1, str. Cremenita, et 9 10, Bloc mixt, complet mobilat si utilat,are centrala termica proprie cu o suprafata utila de 40mp.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
67

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren intravilan 1400 mp + Casă bătrânească, dublă deschidere
5

Oportunitate excelentă pentru investiție, casă de vacanță sau locuință permanentă! Vând teren intravilan situat într-o zonă liniștită din satul Retevoiești, județul Argeș. Suprafață și Configurație: Suprafață totală: 1.400 mp Deschidere: Proprietatea are un avantaj major, având două deschideri la stradă ...

1,400 m2

Retevoiesti, Arges

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren de vânzare
4
6

Teren de vânzare

Se vinde teren 2500 m patrati stradal soseaua principala în satul Radu Vodă Comuna.Izvoarele județ Giurgiu la 15 km de orașul Giurgiu

Giurgiu, Giurgiu

vand teren in Delta Dunarii-cu iesire la bratul Sulina-sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea
5
5

Proprietar, vand 3675 mp teren intravilan in sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea, pe malul bratului Sulina, cu deschidere la drum 23 mp, vis a vis de Pensiunea Aqua Villa. Terenul este imprejmuit si are curentul electric la poarta. Accesul se poate si cu autovehicul cu trecere bac la Nufaru.

Vulturu, Tulcea

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui imobil situat in zona Aradului. Zona este linistita, iar apartamentul este situat la doar cateva minute fata de statia de autobuz, parc, market si Bega Lipovei. La 1.9km fata de Iulius Town. Este aproape ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

Aradului%2bEst, Timisoara, Timis

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar
10
17

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar

Proprietar, vand casa solida in Tulcea, str.Craitelor, parter-sc143 mp- 5 dormitoare, sufragerie, bucatarie, 2 dressing-uri, 2 bai. Separat, anexa -5 mp- in curte cu functie de depozitare si toaleta pt exterior, și beci tencuit. Casa are doua intrari. Amprenta totala a terenului este 231 mp. Pot ...

1080 EUR/m2 | 125 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar - vând teren extravilan arabil 8 ha - Călărași - Ștefan Vodă
1

Proprietar - vand teren extravilan, arabil - locație: Călărași, localitatea Ștefan Vodă - 8 000 mp - pret: 10.000 euro 1 ha Accept credit sau plata cash.

Calarasi, Calarasi

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Sector 1, Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Crangasi
4
4

Vanzare garsoniera zona Crangasi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Crangasi vis a vis de Piata Crangasi. Suprafata: 20mp Etaj: 2 cu lift Detinem loc de parcare. Acces facil la metrou , si mijloace de transport.

2500 EUR/m2 | 20 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Casa individuala, tip mediteranian, mobilata si utilata partial, Rediu
10

Va propun spre cumparare o casa individula situata in zona Rediu, intr-o zona linistita foarte aproape de oras, facand parte dintr-un complex rezidential nou( 2022), avand in proximitate toate utilitatile: magazine, scoli, gradinite, statii mijloace de transport, etc. Casa are o suprafata utila de 112 ...

1963 EUR/m2 | 112 m2

Rediu, Iasi

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar - Vand casa + teren 1000 mp Mamaia Sat, Navodari, Constanta
10
1

Adresă strada M2, nr. 27 Năvodari (Mamaia Sat) Suprafață curte 1003 mp Suprafață anexă gospodărească (casă) 80 mp (40 mp parter + 40 mp etaj 1) Alee de acces în curte - comună cu alte 2 imobile cu o lățime de 4 m - Centrală pe gaze montată în anul 2024 - Curent 380 v - Puț apă - există o ...

2625 EUR/m2 | 80 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Casa individuala. Pozitie buna. Suparafata utila generoasa
10
3

Casa individuala. Pozitie buna. Suparafata utila generoasa

Casa individuala in zona Lunei, str. Campului, in suprafata de 194 mp utili, amplasata pe un teren de 570 mp. Zona de parter este alcatuita din living, bucatarie inchisa, domitor cu baie proprie si dressing, camera tehnica, baie si terasa, iar la etaj 2 dormitoare, baie si un spatiu de depozitare. In ...

2062 EUR/m2 | 194 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Propietar, vand 2 parcele casa Mosnita Noua in spate Valery. Acces usor din drumul principal.
3
31

Propietar, vand fara comision, doua parcele individuale localizate in spate la Valery 3, Acces usor si rapid fie prin drumul judetean DJ592, fie prin Calea Urseni. Zona este in continua dezvoltare, cu constructii multe pe strada si in zona. Parcelele sunt lipite . Vecini in fata, în dreapta și în stânga. ...