Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
3

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
12
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un apartament spectaculos de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, dotat cu lift si loc de parcare inclus. Cu o suprafata generoasa de 63 mp, locuinta se remarca printr-un design contemporan, realizat cu atentie la detalii si finisaje de cea mai ...

2302 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Judetean, complet mobilat si utilat
18

Apartament 2 camere, Judetean, complet mobilat si utilat

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, la 2 minute de spitalul Judetean, aproape de magazine, parcuri, scoli si gradinite. Este situat la etajul 4 intr-un imobil P+5. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol acces incapator; - Living ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vinzare
5
2

De vinzare

Apartament 2 camere,renovat,etaj 2 4,zona Crihala,in spate la gen 15,in zona se află bănci comerciale,market Profi,piata Crihala,parc de agrement, grădinița,biserica de carton,zona foarte liniștită

1281 EUR/m2 | 57 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 3 camere, 2 bai, centrala, 2 min. metrou Grigorescu
10

Agentia Cristal va propune spre vanzare un apartament de 3 camere situat aproape de statia de metrou Nicolae Grigorescu. Detalii imobil Compartimentare semidecomandat Suprafata 60mp Parter din 4 Bloc tip H din 1967, anvelopat Apartamentul este renovat total. Se vinde mobilat si utilat. Instalatii ...

2453 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura
19
3

Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura

RTX Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0 pentru cumpărător, un apartament cu 3 camere situat în municipiul Slatina, pe strada Păcii. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-un imobil care beneficiază de acoperiș autorizat, oferind un plus de protecție și confort. Locuința este ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Slatina, Olt

COMISION 0% Apartament 4 camere, Zona Centrala - Boxa si pivnita la subsol
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Subsol + Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1930, structura ...

1851 EUR/m2 | 154 m2

Timisoara, Timis

Vanzare apartament 3 camere in Titan
5

Vanzare apartament 3 camere in Titan

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Titan, pe Aleea Giurgeni Detalii imobil decomandat suprafata 65mp etajul 1 din 4, bloc construit în 1968, parțial reabilitat termic. Boxa la subsol Igienizat recent, instalații electrice și sanitare ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Vanzare 2 camere in Titan, Aleea Mizil, 10 minute metrou
7

Vanzare 2 camere in Titan, Aleea Mizil, 10 minute metrou

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere pe Alea Mizil, la 10 minute de metroul 1 Decembrie 1918. Detalii imobil decomandat, suprafata utila 42mp, etaj 3/7, bloc 2017. Se vinde mobilat si utilat. Dotări - Balcon cu rulou exterior - Aer condiționat Gree 12.000 ...

2736 EUR/m2 | 42 m2

Sector 3, Bucuresti

Vânzare apartament cu 3 camere Titan -Camil Ressu, IOR
3

Vânzare apartament cu 3 camere Titan -Camil Ressu, IOR

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat, 66 mp , etaj 6 din 10, bloc 1967 reabilitat termic. Se vinde mobilat si utilat, situat pe nord, nu este stradal, sanitara schimbata. Pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa ne contactati! Comision ...

1864 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere in Titan, RENOVAT, 5 min metrou Grigorescu si IOR
7

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat în zona Nicolae Grigorescu – Titan, la doar 5 minute de metrou și stații STB. Apartamentul este amplasat într-un bloc reabilitat termic, construit în 1975, situat la etajul 1 din 8. Detalii apartament: Suprafață utilă: ...

2088 EUR/m2 | 57 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Casa individuala cu 4 camere, 130 mp utili - zona Ghiroda
20
3

Casa individuala cu 4 camere, 130 mp utili - zona Ghiroda

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Ghiroda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 130 mp si teren 650 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timis

C0MISION 0% ! 3 camere, 2 bai, terasa, casa tip vila, curte comuna
4

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament la casa, cu regim de inaltime S+ P+Pod, curte comuna cu un alt apartament, stuat in zona Piata Cipariu. Proprietatea dispune de o suprafata utila 83,29mp, compartimentare semidecomandata: nol intrare, 2 bai, 3 camere, bucatarie, terasa, pivnita. Exista ...

2869 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

De vâ nzare 2 case renovate la Paleu! AGENTIILE IMOBILIARE SĂ NU SUNE!
10
3

Vând 2 case renovate la Paleu! Casa mare are 91 mp,are 2 camere,living baie,bucatarie. Casa mică are 60 mp,2 camere,baie,bucatarie. Încălzirea se realizează prin calorifere cu centrală pe lemne si cărbune. Poartă nouă,acoperis nou,grădină si curte mare,canalizare. Gazul se află în fata portii! ...

974 EUR/m2 | 151 m2

Oradea, Bihor

Apartament de vanzare 3 camere 2 bai 1 logie 1 balcon loc de parcare
7
3

COMISION 0 ! Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 75 mp, zona Selimbar, Sibiu! Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare inclus in pret; • Posibilitate achizitionare loc de parcare extra; • Locatie ferita de aglomeratie; • WC serviciu. TABOO ...

2067 EUR/m2 | 75 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1
22
4

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1

ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...

1456 EUR/m2 | 68 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Gulia Tartasesti Casa 4 camere 2 bai 100 mpu teren 500 mp
20

Gulia Tartasesti Casa 4 camere 2 bai 100 mpu teren 500 mp

Galaxy Imob va recomanda o locuinta situata in Gulia la intrare in Tartasesti Accesul se face din DN7 prin strada Samurcasi Drumul Guliei Teren 500 mp Amprenta 120 mp si 100 mp utili 3 dormitoare 2 bai Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala Curent electric Fosa si Put Termen Livrare ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Tartasesti, Dambovita

COMISION 0% Casa individuala 5 camere Checea - Gospodarie si teren 1789 mp
20
19

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Checea, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Checea, zona Central, la asfalt, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 187 mp si teren 1789 mp. Anul constructiei ...

267 EUR/m2 | 187 m2

Checea, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 70 mp | B-dul Transilvaniei | Boxă | Decomandat
7

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Alba Iulia – zona Bulevardul Transilvaniei, în inima Cetății, o locație ultracentrală și extrem de căutată. Locuința are o suprafață de 70 mp și este decomandată, oferind un confort sporit și o compartimentare practică. Compartimentare: * ...

1171 EUR/m2 | 70 m2

Alba Iulia, Alba

Apartament 1 camera in Deva, zona Dacia
10
4

Apartament 1 camera in Deva, zona Dacia

Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dacia. Detalii imobil: parter decomandat usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta ocupabil imediat Pret: 29500 euro neg . Comision pentru cumparator: 0% Tel. 0745398949 sau 0730 474275. Ai vreo întrebare ...

1405 EUR/m2 | 21 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren 30000 mp intravilan/extravilan Cracaoani-Neamt
7
6

Vand teren 30000 mp intravilan/extravilan Cracaoani-Neamt

Vand teren 30000 mp intravilan/extravilan cu deschidere mare la drum asfaltat pret 4euro/mp Com. Cracaoani, Jud Neamt.

Cracaoani, Neamt

Casade vanzare individuala   constructie  2025 Sura Mare
13

Casade vanzare individuala constructie 2025 Sura Mare

Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Sura Mare? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 5 camere in Sura Mare. Terenul casei are o suprafata totala de 700 mp, iar suprafata utila a casei este de 200 mp. Structura ...

1295 EUR/m2 | 200 m2

Sura Mare, Sibiu

Vanzare 3 camere Titan-Nicolae Grigorescu , bloc 1984, 2 bai, NEGOCIABIL
8

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 64mp utili, plus balcon de 4mp, etaj 7 din 8, bloc din 1984 anvelopat. Apartamentul necesita renovare. Posibilitate montare centrala. Se accepta credit. Pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa ne contactati! Comision ...

2188 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea