Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren 1000mp zona rezidentiala, sector 5 Bucuresti
8

Teren 1000mp zona rezidentiala, sector 5 Bucuresti

Doriti sa investiti in terenuri in zone in plina in dezvoltare ? Iata o buna oportunitate : acest teren de 1008mp se afla intre case-vile, zona in plina dezvoltare in Bucuresti sectorul 5, sos. Magurele, str. Constantin Contescu nr.27. Are o deschidere de 25mp la strada si o forma rectangulara perfecta, ...

1,008 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Teren pentru casa - Mosnita Noua  , in spate la Mega Image !!!
1
9

Teren pentru casa - Mosnita Noua , in spate la Mega Image !!!

Teren 670mp , front de 16ml , toate utilitaile , apa gaz , curent , canal , strada pietruita . Terenul este in Mosnita Noua , pe strada Domogled . Pret 57.000Euro negociabil , inormatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

670 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat balcon pivnita Terezian Sibiu
12

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Terezian, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loturi de vanzare in Focsani  - intravilan - Cartier Ozone - City
8
1

Loturi de vanzare in Focsani - intravilan - Cartier Ozone - City

Comision 0% Loturi de vanzare in Focsani - Livada - str Cuza Voda ! Loturi cu sprafete intre 361mp pana la 410mp ! Pentru suprafete mai mari se pot alipi doua loturi ! Preturi de la 55 Euro mp pana la 90 Euro mp

372 m2

nord, Focsani, Vrancea

Apartament 3 camere, etaj 2, zona ultracentrala, renovat complet
18

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Ultracentral, zona Magazinul Milcov - Zimbru - Banca Transilvania - Piata Moldovei -, intr-un imobil construit in anul 1982 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 87 ...

Ultracentral, Focsani, Vrancea

Teren intravilan Rezidential 15300mp zona Obor - str Tisa
10

Teren intravilan Rezidential 15300mp zona Obor - str Tisa

Agentia Imobiliara First Home va propune spre vanzare un Teren Intravilan Construibil in Focsani - Exterior Nord, reper str Tisa, avand o suprafata de 15290 mp si deschiderea de 100 metri la strada. Pretul este negociabil . ID intern: 280.

15,290 m2

Focsani, Vrancea

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile in apropiere
12
1

Loturi de vanzare la Crang ! Toate utilitatile in apropiere

Teren Intravilan Construibil de vanzare in Focsani - Exterior Nord, reper Crangul Petresti, avand o suprafata de 416 mp si deschiderea de 17 ml la drum privat. Caracteristici teren POT 35% , CUT 1,05% , Regim de inaltime S+P+1E , Pretul nu este negociabil . ID intern: 299. Toate utilitatile sunt la ...

417 m2

Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere, parter, zona centrala, fara imbunatatiri
12
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Central, zona Capela Militara, intr-un imobil construit in anul 1977 , disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata de 52 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Central, Focsani, Vrancea

Casa Radulesti, an 1996 ,la rosu, 2.000 mp teren , 310 mp casa
19

Vila individuala de vanzare in zona - Radulesti, reper centru, avand 4 camere, 3 dormitoare, suprafata totala construita 310 mp, suprafata utila 250 mp si suprafata teren 2000 mp. Deschiderea este de 40 ml. Imobilul are amprenta 184 mp, curtea libera mp. Are structura din beton , este construita in anul ...

Radulesti, Vrancea

Teren zona Vlad Tepes 525mp
13
1

Teren zona Vlad Tepes 525mp

Teren intravilan Construibil de vanzare in Focsani - Exterior Vest, reper Vinexport - str Vlad Tepes, avand o suprafata de 525 mp si deschiderea de 20 ml la strada. ID intern: 1081.

525 m2

Focsani, Vrancea

Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 130 000 euro
8
1

Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 107 mp utili, teren 645 mp Oferim spre vânzare o casă situată în Sântana de Mureș, pe strada Morii, într-o zonă foarte bună, aproape de centrul comunei, la aproximativ 200 m de primărie, școală, stație de autobuz și magazine, pe drumul care face legătura ...

1187 EUR/m2 | 107 m2

Santana de Mures, Mures

 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

 Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 €
7

Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 € ✨ Cauți un apartament spațios, într-o zonă liniștită și verde? Acesta poate fi exact alegerea potrivită pentru tine! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Dacia (str. Brașovului) Suprafață: 65 mp Etaj: Parter din 4 Preț: 130.000 € Compartimentare ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Targu Mures, Mures

 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

 De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja
7
2

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Etaj 1 | Zona Doja | 93.000 € | Spațios & liniștit ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață generoasă de 62 mp, situat la etajul 1, într-un bloc solid din cărămidă, foarte bine construit. Localizare excelentă: Str. ...

1500 EUR/m2 | 62 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

 Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨
8

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨ Oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș Suprafață: 13 mp Etaj: 2 din 4 Preț: 25.500 € Detalii garsonieră: ️ Spațiu eficient compartimentat Baie (se predă complet utilată) ✔️ Renovată complet ✔️ Parchet nou + ...

1962 EUR/m2 | 13 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Vânzare apartament 2 camere
3
1

Vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere – Ady Endre | Etaj 4 | 55.000 € ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș – zona Ady Endre Suprafață: 27 mp Etaj: 4 din 4 (acoperiș izolat) ️ Compartimentare: nedecomandat Preț: 55.000 € Detalii apartament: ️ 2 camere ️ Bucătărie ...

1815 EUR/m2 | 27 m2

ady, Targu Mures, Mures

Apartament 1 camera
15

Apartament 1 camera

Garsonieră de vânzare – Str. Cugir | Etaj 1 | 30 mp | Ideal pentru locuit sau investiție Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat pe strada Cugir, la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine poziționată. ✔ ideal pentru locuință personală sau investiție ✔ etaj intermediar – confort termic ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Casa de vanzare ~ cartierul Rasaritului -
8

Casa de vanzare ~ cartierul Rasaritului -

Casă de vânzare – Spațioasă, modernă | 4 dormitoare | Teren 515 mp O proprietate ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care își doresc confort, spațiu și o construcție de calitate, situată într-o zonă foarte bine poziționată, în apropierea restaurantului Peștișorul de Aur. Suprafață construită: ...

1385 EUR/m2 | 130 m2

Sancraiu de Mures, Mures

Vand apartament 2 camere parter ridicat ,zona Fortuna
5

Vand apartament 2 camere parter ridicat ,zona Fortuna

Vand apartament cu 2 camere renovat,utilat,mobilat complet.Are suprafata utila 52 mp.Apartamentul se afla in str.Sarguintei,zona linistita,aproape de toate facilitati:scoli,gradinita,magazine,transport in comun,etc.

2288 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere dambu Pietros
8
5

Apartament 2 camere dambu Pietros

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros | Balcon 9 mp | Vedere spre pădure Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, pe strada Koos Ferencz, într-un bloc izolat termic, cu locatari liniștiți și civilizați. ✔ se vinde mobilat și utilat ✔ ideal ...

1559 EUR/m2 | 56 m2

Targu Mures, Mures

Vând apartament 2 camere Târnăveni
8

Vând apartament 2 camere Târnăveni

Vânzare apartament 2 camere – Târnăveni, cartier Victoriei Apartament confort 1, situat în Târnăveni, cartierul Victoriei, la etajul 4, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață: 53 mp Caracteristici și dotări: ✔ 2 camere ✔ centrală termică proprie ✔ geamuri termopan ✔ aer condiționat ✔ balcon ...