Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 52 mp - Zona Soarelui - 99.000 euro - Comision 0
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 5 camere, 125 mp – lângă Drept, Complex Studențesc
20
2

Apartament spațios, 5 camere – Complex Studențesc, lângă Drept Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în Timișoara, în Complexul Studențesc, chiar peste drum de Facultatea de Drept. Apartamentul face parte dintr-un bloc cu arhitectură plăcută și structură solidă, construit ...

1671 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere 66 mp in City Residence din SIbiu
10

Apartament cu 3 camere 66 mp in City Residence din SIbiu

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Lupeni, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • loc de parcare inclus in pret  • balcon 12 mp  • parter inalt TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

2561 EUR/m2 | 66 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 2 camere semidecomandat, zona Tipografilor (Medicina, Unirii)
18
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu -Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes. Este model confort 1, semidecomandat, cu suprafata de aprox 48 mp. Exista posibilitatea montarii centralei proprii. Este format din: - Bucatarie ...

2543 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Ap.1 camera, Iasi, langa Lidl  Moara de foc
10
4

Ap.1 camera, Iasi, langa Lidl Moara de foc

Apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, situat in zona Moara de Foc, langa Lidl, zona cu acces rapid catre punctele de interes din oras.Bloc din 1992. Suprafata utila de 39,5mp, compartimentare optima :36, 5 mp apartament +3 mp balcon. Apartamentul a fost recent renovat, are centrala termica proprie, ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Apartament pe doua niveluri cu terasa, strada Vasile Alecsandri
20

D`Art imob va propune spre vanzare un apartament cu adevarat special, situat pe strada Vasile Alecsandri din Oradea. Proprietatea se afla la etajul 3 al Casei Roth, imobil de patrimoniu construit in 1912, reprezentativ pentru stilul Art Nouveau. Aceasta a fost ultima realizare a renumitului arhitect ...

2685 EUR/m2 | 89 m2

Oradea, Bihor

Teren arabil 22300 mp
1
7

Teren arabil 22300 mp

VÂND 2.23 HA TEREN ARABIL SITUAT LA COADA LACULUI DOROBANȚI.

Iasi, Iasi

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii,   eur 130 000, negociabil
5
15

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii, eur 130 000, negociabil

Casă de locuit(corp 1), construită la sol 108 mp, compusă din 2 camere, debara, cămară de alimente, hol, bucătărie, baie, terasă acoperită. Bucătărie de vară(corp 2) construită la sol 38 mp. Suprafața totala a terenului 5580 mp. Suprafața propusă pentru vânzare 1 542mp. Dețin Certificat de urbanism ...

1204 EUR/m2 | 108 m2

Gilau, Cluj

Apartament 2 camere, compartimentat inteligent   59 mp, bloc nou, parter   Bucureștii Noi
6
33

Apartament 2 camere, compartimentat inteligent 59 mp, bloc nou, parter Bucureștii Noi

Apartament 2 camere, compartimentat inteligent 59 mp, bloc nou, parter Bucureștii Noi Dacă îți dorești un apartament modern, într-un bloc nou, cu acces rapid la metrou și facilități esențiale, ai găsit locuința ideală! Cu 59 mp utili, acest apartament este bine compartimentat și oferă un spațiu ...

1458 EUR/m2 | 59 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
19

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1422 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camerede vanzare in zona Planete
6
49

Apartament cu 3 camerede vanzare in zona Planete

Oferim spre vanzare un imobil cu 3 camere decomandate in zona Planete. Apartamentul se afla in apropierea Scolii ''Gheorghe Lazar ''. Dispune de 79 mp ,etajul 1 din 8 . Este mobilata , recent renovat si se include si un loc de parcare ! Mai multe detalii telefonic!

1519 EUR/m2 | 79 m2

Planete, Brasov, Brasov

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Sagului
8
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1419 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă de vânzare Sânpetru German 1

Casă de vânzare Sânpetru German

Vând casă ( necesită renovare completă ) in Sânpetru German 800 metri pătrați , preț 18000 euro . Tel .

23 EUR/m2 | 800 m2

Munar, Arad

Teren intravilan 2063 mp de vanzare in zona Dealuri Oradea
5
1

Teren intravilan 2063 mp de vanzare in zona Dealuri Oradea

D`Art imob va ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 2063 mp, situat in zona Dealuri Oradea. Terenul este imprejmuit, fara inclinatie, cu un front stradal de 25 ml. Pe teren sunt plantati diversi pomi fructiferi pe rod, ingrijiti atent de actualii proprietari. Utilitati: apa, canalizare, ...

2,063 m2

Oradea, Bihor

Vând Urgent garsonieră !
4
4

Vând Urgent garsonieră !

Vând garsoniera în zona Steaua. Strada Drăgănești... Se vinde exact cum se vede. Nu are gaze.(are boiler apa caldă) Etajul 2...

1500 EUR/m2 | 12 m2

Slatina, Olt

Apartament cu o camera de vanzare in zona Spitalului Judetean
3
73

Se vinde apartament cu 1 camera in zona Spitalului Judetean,situat la etajul 1,cu o suprafata de 32 mp,este renovat recent modern si mobilat complet. Este dotat cu centrala proprie,fiind in imediata apropiere de facultate,spital judetan,centre comerciale,magazine,etc. Persoanele interesate sunt rugate ...

1606 EUR/m2 | 33 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera Mioveni Garsoniera se afla in centru langa scoala Liviu Rebreanu. Se vinde exact cum apare in poze, mobilata si utilata. Se afla la etajul 1, ceea ce faciliteaza accesul oamenilor varsnici sau familiilor cu copii mici. (Cu posibilitate de balcon) Numarde contact:

1476 EUR/m2 | 21 m2

Mioveni, Arges

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria
11
3

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4 4 cu pod înalt, situat in proximitatea Parcului Doja, su 57 mp, centrala proprie pe gaz, hol intrare spațios, bucătărie, baie cu cabina de dus masaj, debara; cu boxa la demisol, pod înalt, acoperiș cu țigle, și curte in jurul blocului, ...

2175 EUR/m2 | 57 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Complexului Studentesc
3
31

Vand un apartament spatios cu o camera situat in zona Complexului Studentesc. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil de apartamente cu 4 etaje, blocul fiind anvelopat termic si schimbat acoperisul cu hidroizolatie. Cu o suprafata utila de 28mp, compartimentare: decomandat. Este o proprietate ...

1750 EUR/m2 | 28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Teren intravilan de vanzare in cartier Nufarul, Oradea
5
2

Teren intravilan de vanzare in cartier Nufarul, Oradea

D`Art imob va ofera spre vanzare o parcela de teren intravilan amplasata pe strada Theodor Pallady in cartierul Nufarul din Oradea. Terenul masoara o suprafata de 376 mp, are forma patrata, cu front stradal de 19 ml. Pe strada sunt deja construite locuinte, drumul este pietruit si sunt disponibile ...

376 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Salvează căutarea