Promovat
Apartament 3 camere gata de mutare, decomandat, parcare subterana - Auchan Titan
19

Se vinde un apartament de 3 camere, spațios, luminos, dar ferit de căldurile verii datorită poziționării, la ultimul etaj al unui bloc construit într-un complex finalizat în 2009. Apartamentul este ferit de soarele puternic de vară făcând astfel locuirea în el plăcută, iar iarna compensează prin menținerea ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament superfinisat cu 2 terase in Grand Park, zona Gheorgheni!
12

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Gheorgheni, in complexul Grand Park Residence, in apropiere de Baza Sportiva Gheorgheni. Imobilul este amplasat intr-o zona moderna si foarte cautata, oferind acces facil catre numeroase puncte de interes si facilitati ...

3402 EUR/m2 | 82 m2

gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
10

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vanzare apartament 2 camere situat in zona Luica   Brancoveanu
8
17

vanzare apartament 2 camere situat in zona Luica Brancoveanu

Oferim spre vanzare apartament 2 camere situat in zona Luica Brancoveanu, foarte aproape de intersectia strazilor Pogoanele cu strada Orastie, Sector 4, Bucuresti.Suprafata totala a apartamentului este de 52.5 mp.Este situat la etajul 5 9,anul de constructie al blocului este 2000.Are centrala termica ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

apartament 3 camere cu vedere panoramică/ 1 Mai / Vedere spate-fata / Mega Image
18

Laurentiu Situ ^ Global Home Romania ^ Real Estate Agency ^ Imobiliare: 3 camere cu vedere panoramică, lumină naturală și poziționare excelentă în zona 1 Mai | Bd. Ion Mihalache 92 Unele apartamente se remarcă prin finisaje, altele prin poziționare. Acesta reușește să combine foarte bine lumina naturală, ...

2708 EUR/m2 | 72 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Casa de vanzare, Breaza, Prahova
9
34

Casa de vanzare, Breaza, Prahova

Casa de vanzare in localitatea Breaza, jud. Prahova Suprafata construita - 90mp An de constructie - 1968 Nr camere - 4 Bucatarie -1 Baie - 1 Terasa inchisa - 1 Holuri de access - 3 Beci - 1 Pod Mobilat Utilitati: - incalzire centrala - apa curenta, - canalizare - internet, wifi, cablu TV, telefon - ...

1056 EUR/m2 | 90 m2

Breaza, Prahova

Promovat
 Garsoniera de vanzare zona Teiul Doamnei
5
25

Garsoniera de vanzare zona Teiul Doamnei

Teiul Doamnei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 2 in bloc reabilitat termic, suprafata 23 mp, Nu are balcon, 2 lifturi, mobilata si utilata, pretabila atat pentru locuinta cat si pentru investitie inchiriere, intrare si vedere stradala, zona prezinta multiple puncte de interes cu gradinite ...

1826 EUR/m2 | 23 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, langa Campus Școlar, Mutare Imediata
7

Apartament finisat modern | 12 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1676 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren arabill zona Dobrescu . Gheraseni 9

Teren arabill zona Dobrescu . Gheraseni

Vand 13300 mp. teren arabil, carte funciara, zona Dobrescu in Gheraseni,jud. Buzau .pret 1 euro mp. Tel.

Gheraseni, Buzau

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului
3
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Telegrafului,la etajul 2,avand o suprafata utila de 35 mp,utilat si mobilat complet,conform pozelor. Apartament se afla in proximitate de facultati,diverse magazine,parcul Zurich,farmacii,banci,dar si acces facil la statii de tramvai si autobuze. Posibilitate ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Aurica
1
12

Aurica

Vand teren intravilan , in Dragsina, judet Timis. Pret 40 euro mp negociabil.

Dragsina, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Zona 1 Mai - Suprafata utila 73m2 - Etajul 4 - NEGOCIABIL
10
8

APARTAMENT 3 CAMERE. LIVING SI BACATARIE OPEN SPACE. DOTAT DAR NU ESTE TERMINAT IN TOTALITATE. RACORDAT APA , ELECTRICITATE DAR NU GAZE. NU ARE SISTEM DE INCALZIRE, MAI NECESITA LUCRARI.

918 EUR/m2 | 73 m2

1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Ion Mihalache | 1 Mai | Domenii | Boxa 10mp | Com 0%
13

PROPRIETATE - P256492 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere semidecomandat, situat pe Bulevardul Ion Mihalache, fix vis-a-vis de Ciuperca. DETALII ESENȚIALE: - Ferit de zgomot: Deși blocul este pe bulevard, vederea apartamentului este pe spate. Aveți liniște ...

2566 EUR/m2 | 45 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina
3
19

Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Colentina, aproape de mijloacele de transport și de magazine. Dispune de o suprafață utilă de 28 mp, este situată la etaj 2 și se vinde mobilată. Ideală pentru investiție sau locuit, se acceptă achiziție prin credit.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan de 2000 mp si front de 25 ml - Giarmata Vii
1
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giarmata-Vii. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giarmata-Vii, avand o suprafata de 2000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 25 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, curent trifazic in ...

2,000 m2

Giarmata-Vii, Timis

BONUS electrocasnice , semineu, langa lacul Pasarea + Teren disponibil 1388mp cu 50ml deschidere lac
10
8

BONUS doar pana in luna aprilie electrocasnice bucatarie( pachet compus din aragaz, cuptor, hota) Va invitam sa vizualizati ansamblul rezidential Trandafirului creat special pentru dumneavoastra, din care au mai ramas 5 imobile ce vor contura noua comunitate si un teren generos avand o suprafata 1388 ...

1132 EUR/m2 | 167 m2

Afumati, Ilfov

Promovat
De vanzare penthouse exclusivist cu panorama pe lac cu terasa 145 mp
19

Apartament 4 camere de vanzare, 120 mp utili, in zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.           Avantaje majore ale acestui apartament:       - terasa de 145 mp - panorama spre lac; - spa chiar in inchinta complexului. TABOO Imobiliare propune ...

3667 EUR/m2 | 120 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea