Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion
5
3

Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion

Se ofera spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4, compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -3 dormitoare -2 balcoane Dispune de 69mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, apartamentul a fost recent renovat, dispune si de boxa la subsol

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc
5
25

De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc

Va prezentam un apartament cu o camera o suprafata de 30 mp, situat la etajul 2. Ideal pentru investitie sau pentru locuit. Apartamentul se afla chiar in inima Complexului Studentesc, 3 minute pana la facultate

1667 EUR/m2 | 30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu 3 camere Str Negoiu Fagaras
17

Casa cu 3 camere Str Negoiu Fagaras

Va doriti intimitatea unei case, dar confortul si simplitatea unui apartament? Agentia Imobiliara Sweet House are placerea sa va prezinte o proprietate cu adevarat speciala: un apartament in vila, situat la parter, pe una dintre cele mai linistite si apreciate strazi din oras ndash; Strada Negoiu. ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Fagaras, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vilă în mijlocul naturii cu un peisaj încântător și liniște deplină!  PRETABILA PENTRU PENSIUNE!
7
31

Vilă în mijlocul naturii cu un peisaj încântător și liniște deplină! PRETABILA PENTRU PENSIUNE!

Vilă de vânzare în Curtea de Argeș. .Demisol:beci spațios din piatra! Parter:bucătărie cu camera de servit,sufragerie, baie,hol spațios și luminos,casă scării! Etaj- 3 dormitoare, baie,balcon,hol mare spațios! (etajul trebuie finisat) Suprafața utilă-152mp Suprafață teren 378mp Utilități:apă, curent,gaze,internet,canalizare,centrală ...

789 EUR/m2 | 152 m2

Curtea de Arges, Arges

Casă modernă de vânzare
10
3

Casă modernă de vânzare

Casă modernă de vânzare 121 mp utili, teren 333 mp, renovată integral, dotări premium Localizare: Alba Iulia An construcție: 2017 Renovare completă: 2021 Suprafață utilă: 121 mp Teren: 333 mp Stare: Dotata si utilata complet, gata de mutare Descriere generală Se vinde o casă modernă, ...

1926 EUR/m2 | 121 m2

Alba Iulia, Alba

vand apartament 2 camere vitan  bobocica
5
1

vand apartament 2 camere vitan bobocica

Ap 2 camere, conf2,(36mp)cu balcon,etaj2 4,bloc 1974 reabilitat termic,geamuri termopan schimbate 2026,balconul a fost schimbat dupa cum se observa in poză și necesita renovare(montare placi rigips și gresie),este situat lângă piața bobocica, 2 minute de Auchan Vitan, ap se vinde mobilat și utilat (mobila ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp
20
3

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa singur in curte de vanzare 4 camere 2 bai parcare Selimbar Sibiu
17
2

Doresti sa achizionezi o locuinta? Vrei o casa cu 4 camere in Sibiu? Aceasta casa de vanzare cu 4 camere in zona Selimbar, Sibiu este alegerea potrivita pentru tine si familia ta. Casa de vanzare cu 4 camere din zona Selimbar, Sibiu are suprafata construita de 119 mp si suprafata utila a casei de 89 ...

3201 EUR/m2 | 89 m2

Sibiu, Sibiu

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
10

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Urgent! Darmanesti, vind teren intravilan, gaze, apa, lumina la poarta, zona fara inundatii
5
3

Gradina este situata intravilan, cu deschidere la strada de 28 m, lungimea este 250 m, in total 6920 mp, din acestia, 3000 mp sunt trecuti ca intravilan si 3920 mp sunt considerati extravilan. Actele sunt la zi. Se afla pe str. Teilor , aproape de biserica si centrul comunei Darmanesti, la apoximativ ...

Darmanesti, Dambovita

vand teren extravilan
1
1

vand teren extravilan

Vand teren extravilan la intrare in Beregsau Mare, comuna Sacalaz. terenul are o suprafata de 10.000 mp, este la sosea si la o distanta foarte mica de ultimele locuinte din sat, fiind ideal pentru parcelat. pret 10,5 euro mp.

Sacalaz, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament
10

Apartament

Vind apartament 2 camere,str.A.Biruintei,nr4,sc,b,et,4,ap,45,telef. ,loc.sibiu,,

1977 EUR/m2 | 43 m2

Centrul Civic, Sibiu, Sibiu

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
7

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren intravilan 2500 mp   Comuna Sohodol, sat Peleș, județul Alba
3
5

Teren intravilan 2500 mp Comuna Sohodol, sat Peleș, județul Alba

Se oferă spre vânzare un teren deosebit, situat în satul Peleș, comuna Sohodol, județul Alba, într-o zonă pitorească, cu acces facil și priveliști spectaculoase asupra dealurilor și pădurilor din împrejurimi. Așezată în partea nord-vestică a județului Alba, în inima Țării Moților, comuna Sohodol este ...

Sohodol, Alba

De vanzare ap 1 camera
7

De vanzare ap 1 camera

Ap 1 camera 36 m situat la parterul blocului in comuna Nadrag jud Timis

417 EUR/m2 | 36 m2

Jud+Timis, Nadrag, Timis

Apartament modern de vanzare in complex rezidential nou
14
2

Apartament modern de vanzare in complex rezidential nou

De vanzare apartament modern in complex rezidential. Descoperiti confortul și eleganta acestui apartament de vanzare, situat in Sebes, intr-un complex rezidential de ultimă generatie, aflat in constructie.  Imobilul beneficiaza de o locatie excelenta, aproape de facilitati precum centre comerciale, ...

1506 EUR/m2 | 83 m2

Sebes, Alba

Salvează căutarea