Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare Maratei - zona Aleea Plaiului
7

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat pe Aleea Plaiului, la etajul 4, cu o suprafață utilă totală de 52,09 mp. ✔️ Centrală termică proprie ✔️ Izolație termică exterioară ✔️ Geamuri termopan și balcon închis ✔️ Orientare est–vest, beneficiind de lumină ...

883 EUR/m2 | 52 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
[STRADA RASARITULUI-LEORDENI] Vila individuală - 4 camere - 3 bai
6
1

Ansamblu rezidențial de 8 case individuale Strada Răsăritului - Leordeni. Vă propunem în exclusivitate un ansamblu de 8 case individuale, cu regim de înălțime P+1, ce îmbină perfect confortul unei locuințe moderne cu liniștea unei zone retrase. Suprafață utilă: 112 mp Teren liber: 165 mp Parcare ...

1777 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere - etaj 2 - Comision 0% - Giroc
9

Apartament 3 camere - etaj 2 - Comision 0% - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, cu o pozitionare excelenta la 3 minute de centrul comunei Giroc. Apartamenul are o suprafata utila de 77 mp si este compartimentat astfel: - hol acces - living spatios 25 mp - bucatarie inchisa - 2 dormitoare dintre care unul ...

1844 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Popa+Sapca, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere
7
18

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat, 90 mp, Crihala, renovat partial Vând apartament spațios cu 3 camere, total decomandat, situat în zona Crihala, Drobeta-Turnu Severin. Suprafață totală: 90 mp Suprafață utilă: 82 mp Etaj: 4 din 4, cu acoperiș în stare impecabilă Compartimentare: 2 dormitoare living ...

750 EUR/m2 | 82 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând garaj în Deva lângă MAXXA
4

Vând garaj în Deva lângă MAXXA

Vând garaj în Deva lângă MAXXA. Teren concesionat cu 70euro an , pentru încă 14 ani, cu posibilitate de cumpărare.

Deva, Hunedoara

apartament 4 camere
10
4

apartament 4 camere

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, confort 1,etaj 3,bloc 52 Materna, vis a vis de parc, oraș Găești. Apartamentul este dotat cu centrala termica, gresie și faianță, termopane, ușă metalică, are 2 băi, este complet renovat, nefiind necesare îmbunătățiri. Are cadastru, intabulare și loc de parcare ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Gaesti, Dambovita

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Vând casă+teren
10
3

Vând casă+teren

Proprietate cu Potențial Turistic sau Rezidențial în Sulina Str. a VI-a Se oferă spre vânzare o proprietate situată într-o zonă excelentă și liniștită din Sulina, pe Strada a VI-a (zona Uzinei Electrice). Amplasarea este ideală pentru cei care își doresc proximitate față de atracțiile principale ale ...

128 EUR/m2 | 850 m2

Sulina, Tulcea

Popesti-Leordeni, teren industrial 2500mp cu autorizatie
9
1

Popesti-Leordeni, teren industrial 2500mp cu autorizatie

Popesti-Leordeni, teren industrial cu proiect hala si autorizatie de construire, in suprafata 2500 mp, doua deschideri 40 ml si 60 ml, toate utilitatile la teren (canalizare, apa curenta, gaze, curent electric 220V si 380V), pozitie excelenta, in apropierea Centurii Bucuresti, statie STB, pret 470,000 ...

2,500 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare
5
15

De vanzare

Garsoniera de vânzare in bartolomeu pe str Dimitrie Anghel renovata total gresie faianță toate utilitățile fuctionale aproape de magazin scolala si altele toate utilitățile fuctionnale

1317 EUR/m2 | 12 m2

Brasov, Brasov

Vand apartament in Brestei
5
1

Vand apartament in Brestei

Apartament decomandat 2camere la parter ,52 mp si un loc de parcare trecut in acte. Imobilul se afla pe strada Aleea Nectarului iar blocul este format din parter si un etaj sunt 7apartamente pe scara ,are centrala propie pe gaze,Ac electrolux cu inverter și wifi,supermarketuri Profi,Lidl,Mall Promenada,Scoala,gradinita,farmacie,statie ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Vând apartament 3 camere
10
10

Vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere Bacău zona Mioritei etaj 3 din 4 . Preț 85000E Nu colaborez cu agenții.

1545 EUR/m2 | 55 m2

Mioritei, Bacau, Bacau

Loc veci in Târgu Carbunesti 1

Loc veci in Târgu Carbunesti

Vând doua locuri de veci. Un loc este zidit și făcut cavou, celălalt este doar terenul.

Targu Carbunesti, Gorj

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Frumusani, depozit 600 mp + platforma
17

Frumusani, depozit 600 mp + platforma

Frumusani DN4 (Soseaua Bucuresti Oltenita), constructie 600 mp din care depozit Parter in suprafata 300 mp si etaj 300 mp (7 dormitoare-2 grupuri sanitare, 1 bucătărie, 1 living), teren 1500 mp, toate utilitatile, pret 350,000 euro PF. Pentru detalii suplementare accesati site-ul imperialart. ...

583 EUR/m2 | 600 m2

Frumusani, Calarasi

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Proprietar inchiriez teren la 5 km de Timisoara
1
3

Proprietar inchiriez teren la 5 km de Timisoara

Proprietar, inchiriez teren extravilan in Mosnita Noua, zona industriala, langa parcul fotovoltaic si viitoarea autostrada Timisoara - Belgrad. Terenul are suprafata de 16000 mp iar pretul este de 0,1 Euro mp.

16,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Vând garsonieră etaj 2 strada Ronald Reagan
1
6

Vând garsonieră etaj 2 strada Ronald Reagan

Vând garsonieră etaj 2, situată pe strada Ronald Reagan, aproape de magazine și universitate. !!! Necesită renovare - am inceput procesul de renovare !!! Instalațiil electrice și sanitare totul nou. Suprafața utilă aproximativ 11,50 mp. Pentru vizionări sau detalii suplimentare va rog sa ma ...

2292 EUR/m2 | 12 m2

Oradea, Bihor

Vând casă
9

Vând casă

Casă în Piața Morii 7 camere, 3 sali de baie,curte,garaj, gradina. Plus 3 locuri de parcare.

1215 EUR/m2 | 325 m2

Central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand casa de vacanta in Rastolita, recent finalizata
5
1

Vand casa de vacanta in Rastolita, recent finalizata

Vând casă de vacanta lux , constructie 2025 deosebită la 70 km de Tg Mures , în Rastolita ,pe valea Muresului, la poalele Munților Călimani. Recent inaugurată cabana dispune de: 4 dormitoare family cu bai propri Bucatarie complet utilata Living spatios cu coltar extensibil Terasa mare Foisor ...

1222 EUR/m2 | 180 m2

Iod, Mures

Apartament de vanzare
10
1

Apartament de vanzare

APARTAMENT in zona VISANI DEAL, IASI, CU 4 CAMERE, 92 MP, SI CU 2 LOCURI DE PARCARE. AN CONSTRUCITIE 2013