Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE    PETRE ISPIRESCU / ENE MODORAN
3
1

APARTAMENT 3 CAMERE PETRE ISPIRESCU / ENE MODORAN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere decomandate , situat in zona Petre Ispirescu intersectie cu Modoran Ene. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit inanul 1987, la etajul3 din 6, si detine o suprafata de 68 mp. Apartamentul ...

1543 EUR/m2 | 68 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 Apartament 3 camere | parcare subterana | La cheie | Donath Park
11

Exclusiv! Apartament 3 camere | 76 mp + Terasa + Balcon | Complex nou | Parcare subterană Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un complex rezidențial nou din cartierul Donath Park - Grigorescu Suprafață utilă: 76 mp Terasa 12 mp Balcon: 6 mp Etaj: ...

2882 EUR/m2 | 76 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
COMISION 0% Apartament demisol 3 camere de vanzare in Timisoara Pretabil Birouri
16
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Semicentral, pretabil spatiu comercial, servicii sau birouri. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Semicentral, aflat la demisol, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE|CASE DE TIP DUPLEX|2 UNITATI RAMASE|255,000 EUR|DUMBRAVITA
20

Vă propunem spre vânzare casă de tip duplex, finalizată în anul 2025. Imobilul are o suprafață utilă de 128 mp și este amplasat pe un teren de 260 mp, situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița. Compartimentare parter: •Hol •Baie de serviciu •Cameră multifuncțională (poate fi amenajată ca bucătărie ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren- loc de casa 350mp 39

Teren- loc de casa 350mp

Teren loc de casa 14 mx25 m priveliste superba langa padure, panorama orasului, Centura de Nord, in spatele Centrului de Evenimente Meliss, suprafata totala: 350, Front stradal: 25 Detalii si contact email: ( nu sunt in tara momentan!) Pret 38500 euro

350 m2

Craiova, Dolj

Vând teren intravilan Preajba 500metri patrati 25000 de euro și  teren de 400metri pătrati 22000euro
5
4

Vând teren intravilan Preajba 500metri patrati 25000 de euro și teren de 400metri pătrati 22000euro

Teren 500metri pătrati si de 400 metri pătrați, Comuna Malu Mare, sat Preajba,reper dispozitv telecomunicații,ambele terenuti sunt la aceeași parcelă.

Preajba, Dolj

Apartament 66 mp utili 3 camere 2 bai etaj 3 in bloc cu lift Turnisor
8

COMISION 0 pentru acest apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 66 mp utili, zona Turnisor, Sibiu. Esti genul de persoana care isi doreste priveliste peste oras si catre munti cand stai la o poveste pe balcon sau cand bei o cafea dimineata intr-o dimineata insorita? Te invitam la o vizionare ...

2308 EUR/m2 | 66 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

vand teren intravilan cu constructie inceputa
5
2

vand teren intravilan cu constructie inceputa

Vând teren intravilan, 2800m2, îngrădit cu gard BCA, cu construcție începută,(ideală pentru o pensiune agroturistică, afacere de familie, etc ). Dețin fierul pentru toată construcția, inclusiv toate aprobările și planurile aprobate.Proprietatea se află pe malul apei în comuna Gurbănești, jud.Călărași. ...

14 EUR/m2 | 2,800 m2

Gurbanesti, Calarasi

Teren ingradit 500 mp 28

Teren ingradit 500 mp

500 mp teren ingradit gard beton, fantana, curent la colt, aproape de Centura Nord, langa liziera drumul care urca spre Ghercesti, foarte aproape de noua Centura catre Pitești! email: detalii

500 m2

Craiova, Dolj

COMISION 0%-Teren de vanzare in Sacalaz - Pretabil constructii, front 24m
4
7

Teren intravilan pretabil constructii locuinte de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 24 ml la strada. Utilitati: curent electric la aproximativ ...

500 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Casă individuală semifinisată de vânzare | Zonă Ultracentrală| TEIUS
12

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare o casă modernă în Teiuș – zonă ultracentrală! Descoperă confortul unei locuințe spațioase, perfect poziționată, cu posibilitatea de a o personaliza exact după gustul tău! Locație: Teiuș – zonă ultracentrală Prețuri: 120.000 € – stadiu semifinisat 150.000 ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Teius, Alba

Vand teren de casa in comuna Matca
3
1

Vand teren de casa in comuna Matca

Vand teren 5000mp in comuna Matca Strada Pietei Pretul din anunt nu este cel real,pentru mai multe detalii apelati numarul de mai jos Nr de telefon:

5,000 m2

Matca, Galati

Casă bătrânească Petru Rareș (aproape de balta Albele) 4

Casă bătrânească Petru Rareș (aproape de balta Albele)

Vând casă bătrânească în localitatea Petru Rareș, județul Giurgiu, la 200 m de Balta Albele. 3 camere de chirpici, teren 1200 mp, vie și pomi fructiferi, curent electric, canalizare la poartă. Acte pregătite pentru vânzare.

15 EUR/m2 | 1,200 m2

Petru Rares, Giurgiu

Vand casa in Com. Toplet, jud  Caras-Severin
5
12

Vand casa in Com. Toplet, jud Caras-Severin

Casa cu 2 camere, doua bucatarii, toaleta cu dus! Casa ste pe 80m iar terenuldin jurul casei 1700 m!

15 EUR/m2 | 1,700 m2

Toplet, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere, etaj 2 de vanzare in Giroc
15

Apartament cu 2 camere, etaj 2 de vanzare in Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2021, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren
10

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren

Casa P+M An construcție 2010 Casa și curtea au fost renovate in 2021 Teren 1000mp Toate utilitățile Anexa 48mp ( 2 camere + grup sanitar) Foișor cu grătar Casa la parter 105mp - 3 camere - 1 bucătărie - hol mare living -2 băi Casa la mansarda 112mp - 5 camere - 1 baie -1 hol Preț 325000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 260 m2

Bariera Valcii, Craiova, Dolj

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
8

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Casa de vânzare.
4
4

Casa de vânzare.

Casa de vânzare în Valu Lui Traian zona F. Proprietar toate utilitățile racordate

938 EUR/m2 | 160 m2

Valu lui Traian, Constanta

Oportunitate excelentă de investiție Casă + teren generos în Mangalia
10
21

Se oferă spre vânzare casă bătrânească, construită în anul 1960, situată pe un teren în proprietate de 800 mp, ideal pentru dezvoltare imobiliară sau locuință personală. Locatie premium: Imobilul se află pe Str. Țepeș Vodă nr. 29, Mangalia, într-o zonă liniștită și apreciată, foarte aproape de centru. ...

896 EUR/m2 | 134 m2

Central, Mangalia, Constanta

Teren la mare, intravilan de 840mp
10
7

Teren la mare, intravilan de 840mp

Se vinde teren intravilan de 840mp. Momentan , pe acest teren se afla o casa bătrânească construită in anul 1960 , cu posibilitatea de a se construi o alta casa sau vila , situat in apropierea centrului Mangaliei si al plajei. Imobilul este situat in Str Țepeș Vodă nr. 29 Mangalia , in zona liniștita ...

840 m2

Central, Mangalia, Constanta

Vînd teren intravilan, toate utilită ile, neinundabil, Dragomire ti Vale 1000mp
8
18

Vînd teren intravilan, toate utilită ile, neinundabil, Dragomire ti Vale, Liceul agricol, 44,484139N i 25,926458E, suprafa a 1000mp, deschidere 18m, PUZ POT 30%, CUT 0.9, P+1+M, drum de acces asfaltat de 12m lă ime, la 100m de oseaua asfaltată Chiajna - Zurbaua, gaz metan, re ea electrică 240V 400V, ...

1,000 m2

Dragomiresti-Vale, Ilfov

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare