Imobiliare

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

1682 EUR/m2 | 33 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Bloc nou | apartamente 2 cam | suprafete pana la 71 mp | comision 0%
15
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare apartamente noi cu 2 camere, cu comision 0% pentru cumparator, intr-un imobil aflat in curs de finalizare. Blocul este aproape finalizat, in proportie de aproximativ 95%, iar apartamentele sunt disponibile la parter, etajul 1, etajul 2 si etaj retras, ...

1878 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI
6
12

GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Garsoniera, zona ROGERIUS, strada ALUMINEI . Garsoniera este compua din: dormitor + 1 baie. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, scoala, gradinita, piata rogerius, mijloace de transport. Situata la etajul 3 din 4 cu acoperis. Suprafata ...

2908 EUR/m2 | 12 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan pentru bloc  666 mp - zona Bogdanestilor
20
7

Teren intravilan pentru bloc 666 mp - zona Bogdanestilor

Teren intravilan de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand o suprafata de 666 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 46 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra ...

666 m2

Timisoara, Timis

Teren in Drumul Petrestiului - intravilan de vanzare
4
1

Teren in Drumul Petrestiului - intravilan de vanzare

De vanzare 2 parcele de teren intravilan, situat in Sebes, zona Drumul Petrestiului cu deschidere la 2 strazi. Suprafata totala a acestuia este de 4400 mp. Deschiderea totala la cele 2 strazi este de 88 m. Terenul se vinde si parcelat. Utilitati: gaz, curent, apa, canal. Reprezinta o buna oportunitate ...

2,174 m2

Sebes, Alba

Promovat
Oferta! Parcele de teren Bucovat cu toate utilitatile!
9
8

Oferta! Parcele de teren Bucovat cu toate utilitatile!

Oferta direct dezvoltator! Intra primul in noul mega-cartier din Bucovat! Parcelele se rezerva rapid! Evand Homes va prezinta spre vanzare 50 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Bucovat, cu o suprafata ...

540 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Garsoniera de vanzare Marghita
8

Garsoniera de vanzare Marghita

Descriere Garsoniera de vanzare Marghita! Str. Garoafei, nr.1, etajul 4! Este situata in apropierea strandul vechi.Lângă clădire se află un magazin mint, cabinet stomatologic și coafor. Nr.tel:

1000 EUR/m2 | 25 m2

Marghita, Bihor

Apartament o camera in Giroc - ID V5386
9
4

Apartament o camera in Giroc - ID V5386

ID intern: V5386 Apartament cu 1 camera de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2026 EUR/m2 | 30 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

	!!! 1770 euro mp  !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
6

!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând teren Crasanii de Sus, Balaciu, Ialomita 2

Vând teren Crasanii de Sus, Balaciu, Ialomita

Vand terenul agricol situat in extravilan in suprafata de 0.7500 ha, numar cadastral 24867, nr carte funciara 24867 , nr tarla 896 5 , nr parcela 8, categorie de folosinta ARABIL , la pretul de 30000 lei negociabil, BALACIU, Crasanii de sus, Judetul Ialomita.

Balaciu, Ialomita

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vând casă (toate utilitățile) 3

Vând casă (toate utilitățile)

Vând casă cu toate utilitățile,în Bârlad,aproape de LIDL -piață. Teren:542mp(100 mp.)Telefon:

100 EUR/m2 | 542 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea