Promovat
Tartasesti,str. Principala, 3040 mp teren, P+1, casa 1998, deschidere 12 m
15
10

Avem placerea sa va prezentam o vila individuala situata in apropiere de centrul comunei Tartasesti, disponibila pentru vanzare, cu deschidere directa la Strada Independentei, la numarul 254, de peste 12 m. Beneficiaza de un teren in suprafata totala de 3040 mp, cu o deschidere de peste 12 m la strada ...

1080 EUR/m2 | 88 m2

Tartasesti, Dambovita

Promovat
Casă în Darlos, teren 730 mp
6

Casă în Darlos, teren 730 mp

Casa are la parter camera tehnica, living, dormitor, bucătărie și baie și mansardă dispune de 4 încăperi la roșu. Partea de jos a casei se vinde mobilată. Terenul casei este de 730 mp.

619 EUR/m2 | 160 m2

Darlos, Sibiu

Promovat
vanzare teren  cheveresu mare 2

vanzare teren cheveresu mare

oferim spre vanzare1476 mp cu acces din doua strazi ,front 19 mp,in localitatea cheveresu mare ,aproape de dig .este in sat langa case.pretul este 36000 euro+ comisionul agentiei.

Cheveresu Mare, Timis

Promovat
Teren INTRAVILAN de 1,146mp in Costinesti / Strada Henri Coanda
4

Tranzactioneaza in siguranta alaturi de liderii mondiali in imobiliare! Vă propunem spre vânzare doua terenuri situate in intravilanul statiunii COSTINESTI, in suprafata cumulata de 1169 mp, cu un front stradal de 42 m. Terenul este in intravilanul localitatii Costinesti si este partial imprejmuit. Utilitatile ...

1,146 m2

Costinesti, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa
5
29

Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa

Va prezentam o garsoniera situata la Etajul 2 8 decomandata bloc reabilitat termic mixt. Este spatioasa, camera avand 25mp, bucatarie mare patrate, intrare stradala , vedere spate, ferita de zgomotulk strazii. Se vinde mobilata si utilata ca in foto. Este situata chiar vis a vis de parcul National. Pozitie ...

1960 EUR/m2 | 25 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Vînd 1000mp Dragomirești Vale, 14km de Piața Romană, utilități
9
6

Vînd teren intravilan, toate utilităţile, neinundabil, Dragomireşti Vale, Liceul agricol, 44,484139N şi 25,926458E, suprafaţa 1000mp, deschidere 18m, PUZ POT 30%, CUT 0.9, P+1+M, drum de acces asfaltat de 12m lăţime, la 100m de drumul județean DJ 143 Chiajna - Zurbaua, gaz metan, reţea electrică 240V ...

1,000 m2

Dragomiresti-Vale, Ilfov

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

Promovat
MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii
7
4

MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 47 mp, situat la etajul 4, intr-un imobil in regim de inaltime P+5E, bloc izolat, in zona Lipovei-str. Pomiculturii. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 ...

1957 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Vând teren extravilan
5
7

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan 5800 mp în localitatea Jena județul Timiș. terenul este intabulat detin titlu de proprietate,se află la șosea DN 6 E 70.( 15 km de Lugoj 25 km de Caransebeș.) pret 6 euro mpTel:

5,800 m2

Jena, Timis

Promovat
Teren intravilan Jilava-Ilfov
1
1

Teren intravilan Jilava-Ilfov

Teren aflat in spatele Garii Jilava, intre str. Drumul Dealul Frumos si Centura. Este Intravilan-Arabil, cale de acces neamenajata, trecuta in PUZ de catre Primarie. Terenul face parte din alte loturi in aceeasi situatie. Fara litigii, vandut de proprietar.

2,834 m2

Jilava, Sector 4, Bucuresti

vand casa cu etaj in zona Chizid Hunedoara
8
13

vand casa cu etaj in zona Chizid Hunedoara

vând casa cu etaj zona Chizid Hunedoara, str Stejarilor , lângă pădurea Chizid, 5 camere, doua bai, bucătărie, doua holuri , doua boxe și anexe gospodărești. suprafața casa curte intravilan 254 de metri și loc de casa 132 de metri. casa din cărămidă acoperita cu țiglă, racordata la curent, gaz și ...

272 EUR/m2 | 386 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
MT245 Apartament 2 camere, terasa de 45mp+balcon, semifinisat, Calea Urseni
12

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,, decomandat, avand suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, pe Calea Urseni, aproape de Mega Image, Profi, Zone Cafe 2 etc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - 1 dormitor; - ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Tva inclus - Ac Cadou - 2 camere la metrou Aparatorii Patriei, Berceni sector 4
7
8

Direct dezvoltator vanzare fara comision in bloc boutique cu 3 etaje si lift, apartament 2 camere decomandat, balcon 9 mp, Berceni, Sector 4 La doar 10 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei, într-un bloc nou, tip boutique, cu lift, oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, ...

1435 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

vanz ap 2 camere VLAICU (fortuna)
10
44

vanz ap 2 camere VLAICU (fortuna)

vanzare un apartament cu 2 camere confort 2 in zona Vlaicu, Fortuna, situat la etajul 3 4. Este compus din: hol, bucatarie, baie, sufragerie cu balcon si un dormitor. Apartamentul este aranjat, pozitionat intr-o zona linistita dar cu acces la toate facilitatile. pret 52000 euro

1083 EUR/m2 | 48 m2

Aurel%2bVlaicu, Arad, Arad

Promovat
MT239 Apartament 2 camere, etaj 1 cu scara interioara, Dumbravita-zona Mures
20
4

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 58 mp, situat la etajul 1 + Mansarda, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+M, situat in Dumbravita - zona Mures. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Etajul 1: - 1 living open space cu bucatarie; - ...

1497 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 4 camere de vanzare in Sacalaz
20

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in Sacalaz, zona Sud. FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Sacalaz, zona Sud, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 159,53 mp, doua terase de 22,78 mp, respectiv 26,85 mp si teren 582 ...

1730 EUR/m2 | 160 m2

Sacalaz, Timis

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Vanzare garsoniera Lujerului
7
63

Vanzare garsoniera Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Vand teren extravilan arabil Blejoi
2
1

Vand teren extravilan arabil Blejoi

Teren extravilan arabil 9700mp 6 e mp 18m 548m

BLEJOI, Prahova

Promovat
Apartament renovat complet la casa 3 camere 60 mpu Piata Cluj Sibiu
11

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 60 mp, zona Piata Cluj, Sibiu Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita cu 2 camere separate, una folosita pentru depozitare, iar cealalta care poate fi un refugiu perfect pentru o seara impreuna cu prietenii; • Renovat complet, ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

Teren intravilan Giurgiu 1100 mp, soseaua Ghizdarului, Miron Costin
3
2

Vând teren intravilan orașul Giurgiu, zona soseaua Ghizdarului, Miron Costin, ulicioara Macin Suprafata 1100 mp, deschidere stradala peste 20 m. Terenul este delimitat cu gard, dispune de baraca metalica, fantana, vie si pomi fructiferi. Strada a fost asfaltata recent. Acces la toate utilitățile. La ...

Nord-Vest, Giurgiu, Giurgiu

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Salvează căutarea