Imobiliare

Promovat
3 camere Berceni- Aleea Ciceu
14

3 camere Berceni- Aleea Ciceu

Compani a imobiliara Apulum94 va propune un apartament de 3 camere.confort 1 , decomandat,etaj 1/10, situat in Berceni-Aleea Ciceu.Apartamentul are suprafata utila de 65 mp,suprafata totala de 72 mp si se vinde utilat si mobilat cum este prezentat in pozele din anunt.Blocul este anvelopat, scara este ...

1691 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren extravilan pretabil P.U.Z. industrial | Sacalaz - Sanmihaiu Roman
3

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren extravilan cu posibilitate dezvoltare P.U.Z. industrial, situat la drumul dintre Sacalaz și Sânmihaiu Român. Suprafața lui este de 50.000 mp. Prețul de vânzare este de 7 euro/mp, respectiv 350.000 Euro. Pentru mai multe detalii sau o vizionare ...

50,000 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Jumate de duplex P+1 cu 4 camere de vanzare, Giarmata Vii
10
1

Jumate de duplex P+1 cu 4 camere de vanzare, Giarmata Vii

Apostu Estate vă propune spre vânzare jumătate de duplex P+M de 127 mp utili, cu teren de 315 mp, în localitatea Giarmata Vii. Duplexul este construit din cărămidă tip Porotherm, termoizolație exterioară din polistiren de 10 cm grosime EPS 80, placă de beton peste ambele niveluri, zid dublu despărțitor ...

1094 EUR/m2 | 127 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament 3 camere suprafata utila 79 mp + 42 mp terasa!
8

Apartament 3 camere suprafata utila 79 mp + 42 mp terasa!

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Europa, zona strazii Aurel Ghurghianu. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. Locatia ofera acces facil ...

3101 EUR/m2 | 79 m2

europa, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare, 2 camere, zona Aradului, Timisoara
7

Apartament de vanzare, 2 camere, zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliară Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etaj intermediar, etajul 3 din 4, situat în zona Aradului, Timisoara, la doar două minute de față de statia de autobuz, parc, scoala și la doar 15 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul are ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Dristor, Ramnicu Valcea, Bogdan Gheorghe Tudor, Mixt
2
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Bogdan Gheorghe Tudor, Mixt

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, mixt, reabilitat termic, etajul 2 din 10 , luminosa, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, balcon inchis in termopan, acte la zi..

3423 EUR/m2 | 26 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa de Cultura, decomandat, 3 camere, etaj 2, gaze, apartament de vanzare
9
2

(cod7563) | Constanta, zona CASA DE CULTURA, de vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 2 4, suprafata 61mp cu balcon, living, bucatarie, balcon, 2 dormitoare, 1 baie, izolat exterior cu poliester de 10cm, geam la baie, termopan, gresie, faianta, parchet, CENTRALA pe GAZ, clasa energetica B, ...

2049 EUR/m2 | 61 m2

Casa de Cultura, Constanta, Constanta

Teren intravilan de vanzare Varciorog
6
1

Teren intravilan de vanzare Varciorog

De vanzare teren intravilan 5501mp in Varciorog zona foarte buna. Drum asfaltat, curent si apa trase la teren.mai multe detalii la nr de tel Pret 7 euro mp.

5,501 m2

Varciorog, Bihor

Garsonieră Confort 3
7
12

Garsonieră Confort 3

Vând Garsonieră Confort 3,Aleea Livezilor, Bloc 33,Et.4. Gaze,Boiler,Dressing mare pe tot peretele,Canapea Extensibilă cumpărată de o săptămână, Utilată, Mobilată,doar să vă mutați.Aragaz Beko,Aer Codiționat Beko,Mașină de spălat Indesit 8 kg. Mă pute-ți contacta la nr.afișat pentru o vizionare.Mul ...

1267 EUR/m2 | 15 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând 750 mp teren intravilan construcție în Hamba, jud Sibiu
3
1

Persoană fizică vând 750 mp teren intravilan, intabulat, în localitatea Hamba, la circa 10 km de municipiul Sibiu, pentru construcție, la șoseaua principală. Utilități: canalizare pe teren, apa la circa 5,5 metri, curent la circa 2 metri și gaz natural la circa 11 metri. Prețul 72.000 euro. Telefon_ ...

750 m2

Hamba, Sibiu

Teren de vanzare - Rădești
1

Teren de vanzare - Rădești

Vânzare teren intravilan în suprafață de 2000 mp in com Stalpeni sat Radesti la prețul de 24000 euro negociabil .Utilitati:apa.gaze.curent

2,000 m2

Brazi, Radesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Apartament cu 3 camere, zona Gheorghe Lazar
8

Apartament cu 3 camere, zona Gheorghe Lazar

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semi-decomandat, situat în zona Gheorghe Lazăr. Apartamentul are o suprafață totală de 61 mp (inclusiv balcon) și beneficiază de o compartimentare practică, lumină naturală din plin și o poziționare liniștită, fiind orientat spre partea opusă bulevardului. Locuința ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, renovat, instalatii noi, aer conditionat, luminos, bine compartimentat. balcon inchis, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, piata, scoli, metrou, parc. Fotografia este cu titlu de prezentare. cod P2074

2367 EUR/m2 | 60 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vânzare casă cu piscină, în cartier privat - zona Dumbrava
10
11

Vânzare casă cu piscină, în cartier privat - zona Dumbrava

Vilă - Vânzare - Târgu Jiu - Strada Ionel Teodoreanu! DOMINA IMOBILIARE vă prezintă spre achiziție o proprietate deosebită (vilă individuală cu 4 camere), în care calitatea și confortul au fost pe primul plan, cu spații vaste, gândite pentru nevoile oricărei familii. Locuința este structurată pe regim ...

1441 EUR/m2 | 127 m2

Targu Jiu, Gorj

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern
20
2

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern

(cod7527) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, in MAMAIA, vis a vis de Dorna, apartament 2 camere de vanzare, decomandat, etaj 2 din 5 niveluri, suprafata 69mp cu balcon, centrala pe gaz, mobilat, utilat modern, clasa energetica A, cadastru si intabulare. Pret 130.000 Euro ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

Mamaia, Constanta

Titan, Costin Georgian, Piata, Metrou
3
4

Titan, Costin Georgian, Piata, Metrou

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, reabilitat termic, etajul 5 din 10 , luminosa, gresie, faianta, termopan, usa metalica, balcon inchis, acte la zi.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur

Apartament spatios, 4 camere, semidecomandat, bine compartimentat, imbunatatiri, CENTRALA de apartament, 2 bai, 2 balcoane, spatii de depozitare, vedere mixta, zona cu vegetatie, aflat la parterul unui bloc de 4 etaje, reabilitat. COD P1964

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

vand ferma URGENT
1

vand ferma URGENT

pentru toate detaliile privat ! ferma are 735m2 construcții plus încă 3 anexe pentru depozitare

Sudrias, Timis

Apartament de 3 camere de vanzare in zona Berceni aproape de metrou
8
35

Ofer spre vanzare apartament de 3 camere in zona Berceni aproape de metrou. Apartament situat in zona linistita la 10 minute de mers pe jos de metrou, dispune de o suprafata utila de 75 de mp.etaj 4 8,an 2008, bloc cu lift. Se accepta si cu credit.

1400 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba
4

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba

Apartament cu 3 camere semidecomandat, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos , situat la etajul parter in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

1342 EUR/m2 | 73 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea