Vand casa in Cartier IZVOR
10
1

Vand casa in Cartier IZVOR

Proprietar vând casa insiruita în cartier Izvor,Tărlungeni,structura beton și cărămidă, an 2015,suprafață utila 120mp,suprafață teren 236mp,dispusa astfel: PARTER: -Living open spate cu bucătăria -Baie de serviciu cu cabina de dus renovata integral recent 2025. -Spațiu ...

1375 EUR/m2 | 120 m2

Izvor, Tarlungeni, Brasov

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Termo-Pasiva | Dumbravita | Parcul Central
9

Casa individuala Termo-Pasiva | Dumbravita | Parcul Central

District Real Estate va propune spre vanzare o casa individuala TERMO-PASIVA situata in Dumbravita, zona Parcului Central. Casa asigura un confort premium, eficienta energetica maxima si tehnologie de ultima generatie. Proprietatea are o suprafata utila de 150 mp + terasa 25 mp si este amplasata pe ...

2800 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vânzare Imobil Vâlcele, județul Covasna

Vânzare Imobil Vâlcele, județul Covasna

Proprietate cu arhitectură deosebită şi frontispiciu de fost conac, pretabilă pentru pensiune sau Hotel boutique. Casa are 240 mp , iar terenul aferent este de 2300 mp. Este situată în comuna Vâlcele băi, județul Covasna. Casa are 4 camere la parter şi 3 camere la mezanin( mansard ). Necesită renovare. Zona ...

579 EUR/m2 | 240 m2

Covasna, Covasna

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren zona Alecu Russo 12

Vând teren zona Alecu Russo

Vând teren zona alecu russo de 480m2,(situat pe strada socului).-preț 50000euro Front 15mx32m.lungime Preț 10000 euro ari. teren de 600m2 front 20m , lungime 30m.-preț 62000euro

480 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa individuala superba, cu 4 camere in Sanandrei
7

Casa individuala superba, cu 4 camere in Sanandrei

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Sanandrei, zona Central, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 109 mp si teren 350 mp. Anul constructiei ...

1587 EUR/m2 | 109 m2

Sanandrei, Timis

Loc de mormant in cimitirul Manastur, Cluj
1

Loc de mormant in cimitirul Manastur, Cluj

Vand loc de veci in cimitirul Manstur, Cluj. Pozitie foarte buna pe aleea principala, in apropierea capelei. Amenajat cu bordura de beton si cruce de fier.

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere et 4
3
8

Apartament 2 camere et 4

Imediat ocupabil,izolat .Utilități și facturi la zi. Necesită îmbunătățiri...Aleea Jiului 29000 euro negociabil. Aproximativ 32 mp.

906 EUR/m2 | 32 m2

Closca, Satu Mare, Satu Mare

Teren Intravilan 1440 mp cu toate utilitatile Zona Meltea Fagaras
4
2

Comision 0% Cauti un teren de vanzare in Fagaras? Vrei sa iti construiesti un mic foisor pentru tine si familia ta pentru relaxarea de wekeend? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona Meltea. Suprafata totala a terenului este de 1440 mp, cu front stradal de 24 m. Acest teren se ...

1,440 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere zona colentina
6
5

Apartament 2 camere zona colentina

Oportunitate ideala pentru locuit sau investitie! Apartamentul de 2 camere, situat la etajul 1, are o suprafata de 52 mp si se afla intr-o zona linistita din Colentina. Etaj intermediar, usor accesibil Compartimentare practica: living, dormitor, bucatarie inchisa, baie Aproape de transport public, magazine ...

1433 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan 878 mp - proximitate Mall și Dedeman
7
1

Teren intravilan 878 mp - proximitate Mall și Dedeman

ID/ COD ofertă: P1107 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Târgu Jiu, pe strada Termocentralei - în proximitatea Shopping City Mall. Proprietatea are o suprafață totală de 878 mp, cu o deschidere de 21 m.l. Utilitățile disponibile: curent electric, apă curentă și ...

878 m2

Targu Jiu, Gorj

Teren intravilan str. Alunului 2524mp
3
7

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Se vinde un teren intravilan de 2524mp + jumatate dintr-un drum de acces in suprafata de 358mp pe str. Alunului, avand o deschidere la strada de 30m. Pentru mai multe detalii si informatii va rugam sa ne contactati telefonic.

2,524 m2

Morilor, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
194

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Persoana fizica vand casa in comuna Calarasi, judet Dolj
5
1

Persoana fizica vand casa in comuna Calarasi, judet Dolj

Persoana fizica vand casa in comuna Calarasi, judetul Dolj, din BCA, construita in 1980, izolata termic, geamuri termopan, 3 camere semidecomandate, hol, veranda, spatiu baie, camara si pivnita, suprafata construita locuibila 111 mp. Curte cu teren, fantana, pomi fructiferi si vita de vie in suprafata ...

387 EUR/m2 | 111 m2

Calarasi, Dolj

Teren intravilan Mosnita Noua cu front la soseaua principala - ID V3915
3
2

ID V3915 Teren intravilan Mosnita Noua cu front la soseau principala. Imobiliare propune spre vanzare o parcela de teren intravilan in Mosnita Noua, cu fronul la cele 4 benzi, avand o suprafata de 3642 mp. Frontul este de 75,26 mp cu intrare direct din cele 4 benzi. Terenul dispune de urmatoarele utilitati: ...

3,642 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere 40 mp 60000 euro Lunca Cetatuii, IASI, TVA 21% inclus
10
31

Apartament 2 camere 40 mp 60000 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Preț _60000 euro cash integral 62000 ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%25252bCetatuii, Iasi, Iasi

Vanzare teren Moara Domnească
3

Vanzare teren Moara Domnească

Moara Domnească Ilfov teren 2500mp intravilan, cu deschidere 25 m la drumul județean, parcelabil,, apa si gaze in fata terenului,școală, grădiniță, Doraly,zonă liniștită.

Moara Domneasca, Ilfov

Persoana fizica vand casa in comuna Calarasi, judet Dolj
3
2

Persoana fizica vand casa in comuna Calarasi, judet Dolj

387 EUR/m2 | 111 m2

Calarasi, Dolj

Oportunitate investitie Teren intravilan de vanzare 2700 mp Slimnic
3

Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? Vrei sa investesti intr-un teren?  TABOO Imobiliare iti propune acest teren intravilan de vanzare in margimea localitatii Slimnic din judetul Sibiu. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina ...

2,700 m2

Slimnic, Sibiu

Vanzare teren intravilan Padureni(Timis)
4

Vanzare teren intravilan Padureni(Timis)

JT AGRO TIM ofera spre vanzare 9 parcele de teren pentru locuinte, in localitatea Padureni , zona centrala la doar 300 de metri de Primarie, Scoala si supermarket Profi loco. Suprafata pentru fiecare parcela este de 591 mp si beneficiaza de un front stradal de 15 m. Terenurile se afla in zona centala, ...

591 m2

Padureni (Jebel), Timis

apartament cu 2 camere
5

apartament cu 2 camere

De vânzare apartament cu 2 camere 1 bucatarie și baie situat în cart Unirii la etaj 4 ,renovat complect cu instalații noi la toate utilitățile și o centrala termica proprie pe gaz ptr incalzire, parchet ,gresie,faianta izolat exterior blocu și termopane Preț 52000 euro

1300 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Teren de vanzare Soseaua Snagov - Caldarusani, 1160mp2, latura langa padure 60m 5

Teren de vanzare Soseaua Snagov - Caldarusani, 1160mp2, latura langa padure 60m

Teren intravilan de vanzare 1160mp2 Soseaua Snagov - Caldarusani nr.115, comuna Gruiu, Sat Lipia, Judetul Ilfov. Deschidere 52 m Latura cu padure 60 m Nr cadastral 50285 Pret 35 euro mp2

Gruiu, Ilfov

Salvează căutarea