Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 1, Sos. Olteniței Lidl, Mega Image
6

Apartament in ansamblu rezidential, mobilat, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea la sistemul de ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament Smart si Exclusivist in Zona Parcului Central, Cluj-Napoca!
4

Va prezentam spre vanzare un apartament smart, exclusivist, situat intr-un proiect de tip Boutique, cu unitati locative unicat, amplasat intr-una dintre cele mai ravnite zone din Cluj-Napoca – in imediata proximitate a Parcului Central si a Parcului Cetatuia. Localizare premium si accesibilitate: Beneficiind ...

5305 EUR/m2 | 82 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Promovat
Apartamente cu 3 camere, disponibile imediat, gradina de 45 mp.
13
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere situate in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentele ...

1713 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare casă  single in Sanandrei 115000 euro
1
1

De vanzare casă single in Sanandrei 115000 euro

De vanzare casa single in Sanandrei situata in vatra satului, teren 340 mp, cu finalizare iulie 2026. Beneficiaza de toate utilitatile. Suprafata utila este de 62 mp si este format din living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie terasa. Pretul la cheie cu finisaje la alegerea clientului si cu incalzire ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
11

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament cu 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Bucovina, una dintre cele mai căutate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, accesibilitate și infrastructura completă. Locuința este amplasată într-un ...

1392 EUR/m2 | 54 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
17

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii,  langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii, langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp, o parcela este situata pe colt cu 2 fronturi stradale, la 50 m de asfalt. Terenurile sunt situate in Giarmata Vii, intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent canalizare si drum . Nu este pe drum de servitute. Pretul este ...

630 m2

Giarmata-Vii, Timis

OPORTUNITATE  de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

OPORTUNITATE de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 600 mp. Terenul este situat in Ianova- RemeteaMare, langa case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 26000 euro, cu utilitati si TVA Incluse

600 m2

Remetea Mare, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare pretabil investitie 4396 mp de zona Calea Cisnadiei
2
1

 Vă oferim spre vânzare un teren generos cu o suprafață de 4396 metri pătrați, situat în zona Calea Cisnădiei, Sibiu. Terenul beneficiază de utilități în apropiere, ceea ce îl face ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.  Detalii teren: ·Suprafață: ...

4,396 m2

Sibiu, Sibiu

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000
5

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL, aproape de statia de autobuz, suprafata teren de 370mp, cu acces auto in curte , suprafata utila de 93mp, format din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, terasa, pod, cu utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica ecologica. Pretul este 148000 euro negociabil ...

1591 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara- zona Ronat
9
5

Apartament 2 camere, Timisoara- zona Ronat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat situat in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura si material zidarie ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Ronat, Timisoara, Timis

De vanzare casa single in Dumbavita-Giarmata Vii, in sat la asfalt 160000 euro
9

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 450 mp. Constructia este de caramida. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este finisata cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, ...

1231 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan Facaeni Ialomita 1

Teren intravilan Facaeni Ialomita

Vand teren intravilan 4100 mp str Sitari com Facaeni jud Ialomita, apa si energie electrica

4,100 m2

Sector 3, Bucuresti

Casă de vânzare
10
21

Casă de vânzare

Casă cu priveliște DEOSEBITĂ spre lac, cu Mansardă (necesită amenajare) Parterul are:trei camere, bucătărie, hol, două băi. Loc ptr grătar, Dependințe Încălzire centrală, calorifere noi, instalație cu țeavă de cupru Apă, canalizare și internet, curent.

1050 EUR/m2 | 100 m2

Sud, Orsova, Mehedinti

Promovat
Teren de vanzare 10000 mp CF 107274 deschidere de 42 m in Sura Mica
8
2

EXCLUSIVITATE COMISION 0 Teren de vanzare in judetul Sibiu situat in extravilanul comunei Sura Mica la o distanta de 2 km de statiunea balneara Ocna Sibiului, cu o suprafata de 10.000 mp parcelabil si o deschidere de 42 metri liniari. Situat vis-a-vis de ansamblul rezidential Eden, cu o panorama ...

10,000 m2

Sura Mica, Sibiu

Casa 4 camere Miroslava
10
1

Casa 4 camere Miroslava

Vând casă 4 camere Miroslava, P+1, 117 mp utili, 2 bai, terasă 50 mp, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, teren 360 mp, racordata la toate utilitățile, situată la 500 m de Family Market Miroslava, într o zona liniștită, cu acces rapid la mijloacele de transport. Se vinde mobilata și utilata. Prețul este ...

2094 EUR/m2 | 117 m2

Balciu, Iasi

Duplex 4 Camere Mosnita Noua, Cartier Europa - ID V2174