Promovat
Duplex spațios cu 4 camere si 2 bai | Giroc
11
1

Duplex spațios cu 4 camere si 2 bai | Giroc

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in Giroc, in apropiere de Profi City, Delu Mix Market, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 97.5mp și este amplasat pe un teren de 185mp. Compartimentarea ...

1701 EUR/m2 | 97 m2

Giroc, Timis

Promovat
MICALACA | 3 Camere 78mp | Personalizează-ți Apartamentul! | Parcare
7

De ce să te mulțumești cu alegerile altora când poți decide chiar tu cum va arăta noua ta casă? Achiziționează acest apartament în stadiul actual și ai libertatea totală de a alege finisajele (gresie, faianță, parchet), transformându-l într-un spațiu care te reprezintă 100%! Vă propunem spre vânzare ...

1538 EUR/m2 | 78 m2

micalaca, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 4, Str. Postalionului, Grand Arena
6

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 4, bloc cu lift, Strada Postalionului, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Astra-Planete
7
3

Apartament 2 camere zona Astra-Planete

Alfa Invest vinde apartament cu 2 camere, baie, zona Astra etaj 4 din 4, 35 mp, semidecomandat. PREȚ 69000 EURO Bloc izolat exterior. Hidroizolație refăcută în urmă cu 2 ani și în garanție. Apartamentul dispune de gresie, faianță, termopane, instalație electrică , tavan izolat cu polistiren și plăci ...

1971 EUR/m2 | 35 m2

Astra, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand o vila ( construita in stil castel) deservita cu energii verzi in comuna Corunca
9
36

Vand un mic castel , Ds + P + M, S. U 256 mp, teren , 9618 mp, contruit intre anii 2010 - 2014, in care se poate locui gratis ( geo - incaalzire cu pompa de caldura Wiessmann + panouri fotovoltaice de 20 kW). Imobilul este izolat in exterior cu vata minerala de 16 cm, avand tencuiala ornamentala ...

7422 EUR/m2 | 256 m2

Corunca, Mures

Duplex apartamentat – 2 apartamente cu 3 camere fiecare – Mosnita Veche
13

Duplex apartamentat, 2 apartamente cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Veche. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex apartamentat, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Veche, avand fiecare apartament un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 123,6 mp (61,8 ...

1400 EUR/m2 | 124 m2

Mosnita Veche, Timis

casa cu teren Hodoni
5

casa cu teren Hodoni

vând casa cu teren pretabil pentru construirea a două case pe teren se afla o casa bătrânească cu curent , apa și canalizare existente se poate face și dezmembrare de teren și vinde separat

354 EUR/m2 | 140 m2

Hodoni, Timis

Vand Teren Agricol 2 HA in Bencecul de sus!
1
8

Vand Teren Agricol 2 HA in Bencecul de sus!

Terenul se afla între Pischia si Bencecu de sus pe partea stângă aproximativ 600 de metri pana la intrarea în sat. PREȚ: 40.000,00 (negociabil) Pentru informații suplimentare sunați la . Pentru a vedea terenul .

20,000 m2

Bencecu de Sus, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Vasile Aaron ideal pentru investitie
8
3

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 38 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. Exclusivitate! Comision 0! Apartament potrivit pentru studenti, cupluri tinere sau investitori.  Situat in Vasile Aaron, intr-o zona cu acces rapid catre oras. O oportunitate buna pentru cei care vor sa transforme ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Casa de vânzare
4
13

Casa de vânzare

Casa de vânzare anul construcție 1981, cu suprafață utila de 204 mp utili+terasa de 10 mp +anexa tip construcție 70 mp având o suprafață de teren curte 630 mp Casa are 6 camere, 1 hol, 1 bucătărie, 1 baie la parter și una nefinalizata la etaj. Partea de sus este nefinalizata la gri, iar partea de jos ...

446 EUR/m2 | 204 m2

Rucar, Arges

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9
1

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan 3000 mp deschidere Dunăre și DN56A 16

Teren intravilan 3000 mp deschidere Dunăre și DN56A

Teren intravilan 3000 mp deschidere Dunăre și DN56A comuna Hinova jud Mehedinti

3,000 m2

Hinova, Mehedinti

Apartament de vanzare cu 2 camere si balcon, zona Shopping City
13
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Shopping City. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Shopping City, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2008, structura ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan
2
5

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan 7200 mp in Reghin str iernuteni nr 165. Deschidere la strada 24 m. Utilitatile sunt la poarta.

Iernuțeni, Reghin, Mures

Teren intravilan Pitulați
3
2

Teren intravilan Pitulați

Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...

1,509 m2

Pitulati, Braila

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3
5
1

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3

Intermediem vanzare ap.2 camere cf 2, SD, St-37mp, et.3 din 10, E-uri, convector, tamplarie termopan, zona linistita, cu vegetatie si parcari, la 100 m de Calea Calarasilor, gresie si faianta, mobilat si utilat, lift nou, liber. Pret 33.000 euro foarte usor negociabil

943 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Casa Silistea
9
6

Casa Silistea

Intermediem vanzare casa com Silistea la 10km de mun. Braila, St-864 mp din care 84mp locuinta si 50mp dependinte, D-22ml, Sc-130mp, paianta tencuita, an constructie 1970, 3 camere, antreu, hol, bucatarie si baie din caramida nou construita care necesita amenajare si montaj instalatie sanitara,tabla ...

285 EUR/m2 | 130 m2

Silistea, Braila

Vând sau schimb cu auto
3
8

Vând sau schimb cu auto

O suprafață de teren extravilan într-o zonă liniștită de poale de munte Mai multe detalii la telefon Prețul pe m este de un euro, negociabil. Suprafața totală este de 15000 m .

15,000 m2

Albestii de Muscel, Arges

Apartament cu 2 camere, Astra, Brașov
10
2

Apartament cu 2 camere, Astra, Brașov

Apartament cu 2 camere semidecomandat, 49.36 mp, zona Astra - Gemenii, Brașov. Structură: Hol; Bucătărie + sufragerie + balcon (open space) Hol intermediar + dressing Baie Dormitor Finisaje interioare: Ușă intrare: metal; Tâmplarie ferestre: pvc, ...

1930 EUR/m2 | 50 m2

Brasov, Brasov

vind urgent teren pentru constructii
1
6

vind urgent teren pentru constructii

vind teren pentru constructii in homorog judetul bihor la 30 km de Oradea, de la 3000 mp pina la 10000 mp situat. pe sos. asfaltata cu retea apa si curent electric la margine de sat spre ianosda, agricol in intravilan., suprafata totala: 10000, Front stradal: 50.Are canalizare și rețea gaz.

10,000 m2

Homorog, Bihor

Vind urgent  teren  bun pentru ferma,constructii livezi.
3