Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara
8

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Lipovei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Lipove. Amplasamentul este unul ideal in proximitatea mijloacelor de transport in comun si a centrelor comerciale. Proprietatea se intinde pe o suprafata utila de 52 mp si dispune de urmatoarea ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern în Dumbrăvița, la liziera pădurii
15

Duplex modern în Dumbrăvița, la liziera pădurii

Proprietatea este despărțită de vecin prin garaj, oferind intimitate sporită și o compartimentare eficientă. Casa vine la cheie, cu mobilier și electrocasnice de calitate superioară. Complet mobilat și utilat Detalii principale: • Suprafață utilă: 120 mp • Garaj: 20 mp • Dormitoare: 4 dormitoare ...

2917 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa de vanzare Curtea de Arges
20
26

Casa de vanzare Curtea de Arges

Această proprietate situată în centrul orașului Curtea de Argeș este compusă din 2 camere și se află într-o zonă accesibilă și liniștită, vis-a-vis de Judecătoria Curtea de Argeș, la intrare în centrul istoric al orașului. Aceasta poate fi ideală pentru diverse activități profesionale, cum ar fi birou, ...

576 EUR/m2 | 85 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera, mobilata Utilata in Militari Residence 59.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 3, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1750 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament modern 4 camere 91 mpu bloc cu lift Doamna Stanca
13
2

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 91 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Loc de parcare  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Doamna Stanca, aflat la etajul 6 intr -un ...

2560 EUR/m2 | 91 m2

Sibiu, Sibiu

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro
10

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro

Casa face parte dintr-un ansamblu de case înșiruite și este amplasată în Giroc, pe stradă asfaltată, în apropiere de magazine, școli și alte facilități de infrastructură. Imobilul este construit pe un teren de 114 mp și are o suprafață utilă de 86 mp, la care se adaugă curtea liberă și podul pentru ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, 61 mp utili, la cheie, zona Aradului
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2343 EUR/m2 | 62 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere || Strada Amurgului 750m Metrou D. Leonida
16

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Complex Corvaris, Strada Amurgului Pret: 105.000 Euro Locatie: Strada Amurgului, la doar 750 m de Metrou Dimitrie Leonida Detalii generale: Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 3 din 5 Bloc dotat cu lift modern Parcare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere la 10 minute de metrou Dimitrie Leonida  | Parcare inclus #259; | Pope #537;ti-L
11

Apartament 2 camere la 10 minute de metrou Dimitrie Leonida | Parcare inclus #259; | Pope #537;ti-L

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Popesti-Leordeni, Strada Amurgului Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Amurgului, intr-un imobil construit in anul 2014, pozitionat la etajul 5 din 5, prevazut cu lift. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Ghencea
6
7

Garsoniera de vanzare zona Ghencea

Vand garsoniera , et 4 4, renovata, instalatii sanitare noi, parchet nou, gresie, faianta, zona linistita, cu balcon, aer conditionat nou, centrala,suprafata utila 29,65 mp, bloc construit 2012.Puncte de reper: Stadionul Steaua

1833 EUR/m2 | 30 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea 3

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea

Vând casă la țară Comuna Ciucurova, Tulcea Vând casă situată în comuna Ciucurova, județul Tulcea. 3 camere + bucătărie Teren generos: 3.000 mp Ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și spațiu verde Locuința este perfectă pentru o familie, casă de vacanță sau chiar investiție în agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Vand doua case in Contesti - Teleorman
10
7

Vand doua case in Contesti - Teleorman

" Vand 2 case in Contesti-Teleorman .250 m2 + 80 m2 spatiu case si 2600 m2 de teren cu 50 de pomi fructiferi. Interior terminat ,Parchet 12 mm Balterio xpert . Tabla acoperis Viking Craiova Ferestre tripan 4S .Se poate racorda la utilitati Strada asfaltata. Nr contact ;zero,zero,trei,patru,sase,patru,doi,cinci,doi,cinci,sase,sase,zero ...

303 EUR/m2 | 330 m2

Contesti, Teleorman

Apartament nou de 2 camere și curte proprie - Finisaje la alegere!
1

Vă prezint un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou din Popești Leordeni, cu un regim de înălțime redus (P+3E). Cu o suprafață utilă de 52.40 mp și o curte proprie generoasă de 37 mp, acest apartament este ideal pentru cei care își doresc un spațiu exterior privat, perfect ...