Imobiliare

Promovat
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina | Foisor
18
1

Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina | Foisor

Va propunem spre vanzare o oportunitate rară de achiziție a unei vile de excepție, situată în orașul Popești-Leordeni, la doar 200 m de Șoseaua Olteniței, într-o zonă liniștită, dar cu acces facil către puncte de interes urban. Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 324 mp + anexe Regim ...

2037 EUR/m2 | 324 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Cenad-CasaSpatii Birouri- 150mp-teren 1065mp
20

Cenad-CasaSpatii Birouri- 150mp-teren 1065mp

IM Imobiliare ofera spre vanzare Casa cu posibilitate de dezvoltare afacere in Cenad, judetul Timis la doar cativa km distanta de vama cu Ungaria. Casa dispune de un teren de 1065 mp si 150 mp constructii . Compartimentare: hol acces, 2 camere de birou separate, 2 spatii de birouri colective, o sala ...

546 EUR/m2 | 150 m2

Cenad, Timis

Promovat
Apartament 2 camere UltaCentral
9

Apartament 2 camere UltaCentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, ultracentral, semidecomandat, ce reprezinta o combinatie perfecta intre confort si utilitate. Acest spatiu generos de 50 metri patrati utili este pregatit sa devina noua ta casa. Detalii Apartament: Structura: Semidecomandat, oferind ...

3540 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Apartamente NOI - 0% Comision
10
1

Antony Estate | Apartamente NOI - 0% Comision

COD: ICAntony Estate CO vă propune spre vânzare apartamente moderne cu 1, 2 și 3 camere, disponibile în multiple configurații și compartimentări, în cadrul noului ansamblu rezidențial situat între Oradea și Cheriu, imediat după Fan Courier, ...

1240 EUR/m2 | 45 m2

sud-est, Oradea, Bihor

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Bors
6

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Bors

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Bors, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 17.615 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de ...

17,615 m2

Bors, Bihor

Antony Estate | Tulips House, Casa de vanzare, Santandrei - Bihor
10

COD: ICTulips House - casă de vânzare P, Santandrei BH, 3 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P, independentă, aflată la doar 3 KM de Oradea, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Tulips House.Casa are o suprafață ...

1376 EUR/m2 | 101 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Santandrei
5
1

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Santandrei

Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Santandrei, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 505 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de 40.500 ...

505 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare Teren Intravilan,40 euro mp,Paleu,Oradea
8

COD: M.C.Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Paleu, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 703 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de ...

703 m2

Paleu, Bihor

Antony Estate | Vanzare Nova House P+M - Santandrei, Bihor
8
2

Antony Estate | Vanzare Nova House P+M - Santandrei, Bihor

Nova House - casă de vânzare P+M, Strada Berzei, Santandrei.Vă propunem spre vânzare in exclusivitate o casă P+M, independentă, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Nova House.Casa are o suprafață construită de ...

722 EUR/m2 | 180 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Green Yard House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
11

Antony Estate | Green Yard House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBGreen Yard House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, la 6 KM de OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, aflată la doar 6 KM de Oradea, în comuna Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
1

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare spatiu comercial cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ de pornire cu 39.996 euro TVA inclus .Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente ...

2499 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | New Age House, casa de vanzare, Nojorid, Bihor
10
5

COD: CINew Age House - casă de vânzare P, Nojorid BH, 5 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P, independentă, aflată la doar 5 KM de Oradea, în localitatea Nojorid, Bihor.Numele acestei proprietăți este: New Age House.Casa are o suprafață ...

1195 EUR/m2 | 113 m2

Nojorid, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare Intravilan 11eur mp - Ineu, Bihor
3
2

Antony Estate | Vanzare Intravilan 11eur mp - Ineu, Bihor

COD: ASVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea INEU, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 9306 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de 9 ...

9,306 m2

Ineu, Bihor

Antony Estate | Teren de vanzare in Santandrei
6

Antony Estate | Teren de vanzare in Santandrei

Vă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Santandrei, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 3000 m², o singura parcela.Prețul terenului este de 59 €/m², ...

3,000 m2

Santandrei, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri
20
9

Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri

COD: AFThe Heritage Hill - casă de vânzare S+P+M, OradeaVă propunem spre vânzare o casă S+P+M, independentă, aflată pe strada Ion Musceleanu, în zona Dealuri, Oradea. Numele acestei proprietăți este: The Heritage Hill.Casa are o suprafață ...

1284 EUR/m2 | 104 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vânzare 3 Cam, La Casa, Central Oradea
5
7

Antony Estate | Vânzare 3 Cam, La Casa, Central Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament la casă, cu 3 camere - semidecomandat, la Parter, situat in zona Centrala - Oradea.Apartamentul la casă se află într-o curte comună. Deţine o suprafaţă totală de 98 mp construiţi, iar suprafaţa utilă ...

974 EUR/m2 | 82 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 2 camere, Calea Clujului - Oradea
7
2

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire cu TVA 110.800 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

2462 EUR/m2 | 45 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Modern House, casa de vanzare, Santandrei Bihor
12
8

COD: CIModern House- casă de vânzare P, Santandrei BH, 3 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P, independentă, aflată la doar 4 KM de Oradea, în localitatea Santandrei Bihor.Numele acestei proprietăți este: Modern HouseCasa are o suprafață ...

1353 EUR/m2 | 96 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Casa, 2 Camere, Sumugiu, Bihor.
6
9

Antony Estate I Vanzare, Casa, 2 Camere, Sumugiu, Bihor.

Vă propunem spre vânzare o casa ideala pentru cei care vor liniste dar aproape de oras.Imobilul se află în localitatea Sumugiu, la doar 20 km distanta de Oradea.Deține o terasa; o curte si o livada generoasa- Suprafata terenului este de 3861 mp + Casa care detine 150 mp construiti, ...

252 EUR/m2 | 129 m2

Sumugiu, Bihor

Proprietate cu crama, Ultracentral, casa de vanzare, Oradea, Bihor
20
17

COD: PNVă propunem spre vânzare o casă, intr-o zona rezidentiala, acces comun, un mediu linistit si civilizat cu o comunitate selecta, imobilul se gaseste pe strada. Cuza Voda, Oradea.Numele acestei case este: "Proprietate cu Crama".Casa are o suprafaţă construită ...

1329 EUR/m2 | 124 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Sunny House - casa de vanzare, Paleu - Bihor
14
2

Sunny House - casa de vanzare, Paleu - Bihor

COD: NPVă propunem spre vânzare o casă aflată in Paleu, pe str. Castanilor, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Sunny House".Casa are o suprafaţă construită de 170 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 150 mp. Imobilul este construit ...

1553 EUR/m2 | 150 m2

Paleu, Bihor

Antony Estate | Vanzare 4 Cam, Decomandat - Splaiul Crisanei
12
1

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Splaiul Crisanei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1794 EUR/m2 | 78 m2

iosia, Oradea, Bihor

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor
6
2

Teren intravilan, de vanzare - Oradea, Bihor

COD: PN Vă propunem spre vânzare, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Oradea Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 6.583 m².Prețul terenului este de 37,00€/m², anume: 243,571 € întregul ...

6,583 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Salvează căutarea