Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
6
32

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Garsoniera zona 13 septembrie. In apropiere de mijloace de transport magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de 50mp2. Dispune de loc de parcare si boxa la subsol. Situata la etajul 5. Blocul dispune de lift si este din 1985 fara risc seismic.

1400 EUR/m2 | 50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Duplex 3 camere - centura sud - Mosnita Noua
13

Duplex 3 camere - centura sud - Mosnita Noua

ID Intern: P2510 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 3 camere, 80 mp utili, 274 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Mosnita Noua, cu acces facil catre centura. -Nivel - P+M+Pod -Suprafata teren - 274mp -Teren liber - 198mp -Suprafata utila - 80 -Terasa - 24mp -Numar camere ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, mansarda, loc parcare, zona Parc Regina Maria
14
2

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, finisat, mobilat, utilat, într-un imobil relativ nou, construit în 2013, situat într-o zonă liniștită, exclusivistă, lângă Parcul Regina Maria, având în vecinătate Muzeul Satului, aproape de Câmpul Tineretului, Colegiul de Arte, Centrul ...

1545 EUR/m2 | 99 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Casa in Com. Căteasca, Sat Siliștea - Comision 0
11
2

Casa in Com. Căteasca, Sat Siliștea - Comision 0

Dacă îți dorești o casă într-o zonă liniștită, departe de agitația orașului, dar cu acces rapid către acesta, îți prezint o proprietate care îți poate deveni „acasă”! Situată în Comuna Căteasca, Sat Siliștea, județul Argeș, această locuință dispune de 5 camere, o camera de deopozitare,2 holuri, 2 grupuri ...

565 EUR/m2 | 186 m2

Cateasca, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR- Vând casa în Zimandu Nou ( Arad ) cu posibilitate de RATE cu avans
5

Vand casa în Zimandu Nou ( jud .Arad) acceptam și plata în RATE cu avans direct la proprietar. Toate utilitățile se afla la limita proprietății: apa , curent electric, canalizare și gaz . Pt orice informație va rog sa sunați la tel. 07 84 unu unu șapte 947

625 EUR/m2 | 200 m2

Arad, Arad

Teren de Vanzare Colibita iesire lac
4
1

Teren de Vanzare Colibita iesire lac

Va oferim spre vanzare un teren de 10 ari situat intr-o locatie deosebita, pe malul lacului Colibita, o destinatie turistica de top in inima naturii. Terenul beneficiaza de o iesire directa spre lac de 4 metri, oferindu-va un peisaj de vis si oportunitatea de a construi o locuinta de vacanta, un complex ...

1,000 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

teren de vanzare podgoria
2
2

teren de vanzare podgoria

De vânzare tere intravilan Podgoria strada Kabos Endre nr9 suprafața 678mp cu utilități apa,canalizare și curent trifazic!

678 m2

Oradea, Bihor

Casa de Vinzare in judetul Dolj la 45 km de Craiova
10

Casa de Vinzare in judetul Dolj la 45 km de Craiova

Această casa de vânzare are 3 camere baie bucătărie si hol cu o suprafață utila de 80 mp. Locuința este parțial mobilata si utilata, oferind un spațiu confortabil si funcțional. Podelele sunt din parchet in camere, iar bucătăria si baia au gresie si faianță. Pereții sunt albi, oferind o atmosfera plăcută. ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Giubega, Dolj

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala eleganta in ansamblu nou din Luna de Sus
6

Casa individuala eleganta in ansamblu nou din Luna de Sus

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala situata in Luna de Sus, intr-un ansamblu rezidential nou format din 9 unitati locative, pozitionat intr-o zona linistita, aerisita si apreciata pentru accesul rapid spre Cluj-Napoca. Proprietatea beneficiaza de orientare mixta, predominant Sud-Est, ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere, ' Mobilat  Resita
1
84

Apartament 2 camere, ' Mobilat Resita

Apartament 2 camere, confort 1 semidecomandat Mobilat amenajat geamuri termopan ,gresie,faianță podele laminate , cabină duș contorizare utilități incalzire proprie cu centrala termica Instalație cupru usa noua la intrare uși de interior noi SCARA CURATA Acte la zi IMAGINE CU REGIM DE ...

825 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea