Imobiliare

Promovat
Casă nouă - 2800 mp teren
16

Casă nouă - 2800 mp teren

Casă construită în 2024, 2800 mp teren, deschidere la două străzi asfaltate sat Secuieni, Com. Secuieni, județul Neamț Compartimentare: vestibul, hol, living, două dormitoare, baie, bucătărie Utilități: gaze naturale, apă + canalizare, energie electrică Dotări: - bucătărie mobilată și utilată - un ...

1163 EUR/m2 | 80 m2

Secuieni, Neamt

Promovat
Apartamente cu 2 camere disponibile imediat la intrare in Giroc
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere situate la intrare in Giroc. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Profi, Mega Image, mijloc de transport in comun, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute. Imobilul este complet finalizat si pregatit pentru noul ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Hală 4200 mp în Apahida | 6 rampe TIR | lângă Aeroport Cluj
6

Hală 4200 mp în Apahida | 6 rampe TIR | lângă Aeroport Cluj

Hală industrială în Apahida, poziție excelentă pentru logistică depozitare, aproape de aeroport și cu acces rapid la centură. Structură realizată, autorizatie de construire valabila-fara intarzieri administrative. 4200 mp warehouse 11.700 mp teren înălțime utila 11 m platforma betonata 4000mp ...

595 EUR/m2 | 4,200 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere - Complex nou în Arad
10

Apartament 3 camere - Complex nou în Arad

Apartament cu 3 camere, 46 mp utili, disponibil într-un bloc nou din zona Grădiște, aproape de Podgoria, la doar 5 minute de centrul orașului. Complexul este amplasat într-o zonă rezidențială nouă, cu acces rapid către punctele importante ale orașului. La parterul blocului se află un supermarket, iar ...

1777 EUR/m2 | 59 m2

Gradiste, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Balcescu
5
2

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim apartament 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se vinde complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 38 mp2, langa facultatii si zona de centru acte la zi.

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând apartament cu două camere în Municipiul Motru județul Gorj.  Este  mobilat și utilat. tilat. 3

Vând apartament cu două camere în Municipiul Motru județul Gorj. Este mobilat și utilat. tilat.

De vânzare apartament cu două camere, etajul 2, decomandat, utilat și mobilat. Are 54 mp, gresie, faianță, termopane, ușa metalică la intrare, A.C., balcon închis cu termopan, etc

704 EUR/m2 | 54 m2

Motru, Gorj

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
9
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

proprietar, vand teren sat Vânători
2
7

proprietar, vand teren sat Vânători

vând teren intravilan, sat Vânători, str. Caișilor, 2000 mp, deschidere 41 ml. Current electric și puț forat pe proprietate, apă, gaze și canalizare la limita proprietății.

Vanatori, Galati

Teren intravilan în Plopeni, Constanța.
1

Teren intravilan în Plopeni, Constanța.

Vând teren intravilan în Plopeni, la 1 minut de Șoseaua Constanței, într-o zonă în dezvoltare. 4.928 mp Apă pe teren Curent lângă teren, racordare ușoară Acte recente + număr stradal obținut Preț: 4.5 mp dacă vă ocupați de cadastru și intabulare (în zonă se vinde cu 6 mp cu actele ...

4,928 m2

Plopeni, Constanta

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere de vanzare
5
6

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament de vânzare etaj 4 cu pod necesită renovare are centrală nouă apă separat uși și geamuri noi

1122 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Teren extravilan Galați zona Bădălan   Zătun.
1
5

Teren extravilan Galați zona Bădălan Zătun.

Proprietar, vând 2 loturi de teren agricol, irigabil, situat in extravilanul municipiului Galați - zona Bădălan, Zătun: Lot 1 - 1ha parcela 196, Lot 2 - 1ha parcela 241. Prețul este 2 euro mp sau cea mai bună ofertă apropiată de acest preț.

20,000 m2

Galati, Galati

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
3

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vanzare garsoniera Iancului
5
17

Vanzare garsoniera Iancului

Garsonieră modernă și confortabilă oferă un spațiu optimizat, perfect pentru o persoană sau un cuplu. Este intr-un bloc de aprtamente mari si familii (nu este in bloc de garsoniere ), extrem de sigur si linisit, in plus garsonira are doar 1 vecin (peretele este izolat fonic atat la garsoniera cat si ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apt 2 cam, metrou Tineretului
9

Apt 2 cam, metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare ! Proprietar vând apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Doar 100 m distanță față de stația de metrou Tineretului Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic) Suprafața 47 m2 Bloc reabilitat și anvelopat Se vinde mobilat și utilat ca și în poze !

2340 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan 5000 m.p. costinesti
7
5

Vand teren intravilan 5000 m.p. costinesti

persoana fizica vand teren intravilan costinesti 5000 m.p. ,195,02 x 25,77 ,zona gradini,aproape de mare,cadastru,intabulare , parcelele A333 110 si A333 111, doua deschideri la drumul public pe un aliniament de 25 ,77 m.l. , certificat de urbanism

5,000 m2

Costinesti, Constanta

SUPER OFERTĂ! Apartament 2 Camere Kaufland - CRAIOVEI 48 Mp. Confort 1 Stradal LIBER
11
1

Apartament cu 2 camere zonă Kaufland - Craiovei O oportunitate excelentă pentru locuire sau investiție - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Kaufland Craiovei, reprezintă combinația ideală ...

1323 EUR/m2 | 48 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan cu utilitati 464 mp front 27 ml pentru casa Talmaciu
6
3