Promovat
 Apartament 3 camere  | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat
8
1

Apartament 3 camere | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat

Apartament 3 camere | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat Preț: 125.000 € Se oferă spre vânzare un apartament modern, recent renovat, situat în Târgu Mureș, cartier Tudor – strada Banat, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Suprafață utilă: 70 mp Etaj: 2 din 4 ✔ compartimentare decomandată ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Vilă modernă de vanzare I Panouri solare I Mehedinta I Comision 0 %
20
1

The Black Swan vă propune spre vânzare o casă modernă cu o grădină productivă și autonomie energetică— un loc unde să trăiești cu adevărat, aproape de natură. Situată în localitatea Mehedința, pe o stradă secundară liniștită, ferită de trafic, casa oferă intimitate, aer curat și acces rapid către natură, ...

1189 EUR/m2 | 185 m2

Mehedinta, Prahova

Promovat
Apartament langa Metrou Dristor 53mp decomandat Sector 3
7

Apartament langa Metrou Dristor 53mp decomandat Sector 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe Bd. Camil Ressu, la doar 2 minute de metrou Dristor și aproximativ 7 minute de Mall ParkLake. Proprietatea este amplasată la etajul 6 din 10 al unui bloc construit în anul 1970. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere suprafata mare zona Scriitorilor Brasov
20

Apartament 4 camere suprafata mare zona Scriitorilor Brasov

Apartament spațios cu 4 camere de vânzare – Zona Scriitorilor, Brașov Vă propunem spre vânzare un apartament generos, ideal pentru o familie, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Brașov – zona Scriitorilor. Proprietatea se remarcă prin suprafața mare și compartimentarea eficientă, oferind ...

2337 EUR/m2 | 92 m2

scriitorilor, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren industrial Centura București 14100mp
4

Teren industrial Centura București 14100mp

Centura București, intravilan, 14100 mp, lângă Sameday Hub Central, Chitila, cu deschidere la două drumuri, acces principal direct din Centura București, deschidere 36 m, L medie=450 m Categorie de folosință: teren arabil Utilități la stradă: apă, canalizare, energie electrică, gaz. Regim urbanistic ...

14,100 m2

Chitila, Ilfov

Vanzare garsoniera Berceni-Metalurgiei
5

Vanzare garsoniera Berceni-Metalurgiei

Particular ! Vand garsoniera cu o suprafata utila de 21 mp,semidecomandata. Etaj 1 4,bloc construit in 1979. BLOC REABILITAT TERMIC ! Garsoniera este renovata in totalitate,dispune de urmatoarele imbunatatiri: -centrala termica individuala -gresie si faianta -instalatii sanitare si electrice noi -parchet ...

1738 EUR/m2 | 21 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨
8

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨ Oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș Suprafață: 13 mp Etaj: 2 din 4 Preț: 25.500 € Detalii garsonieră: ️ Spațiu eficient compartimentat Baie (se predă complet utilată) ✔️ Renovată complet ✔️ Parchet nou + ...

1962 EUR/m2 | 13 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
Vand apartament 2 camere parter ridicat ,zona Fortuna
5

Vand apartament 2 camere parter ridicat ,zona Fortuna

Vand apartament cu 2 camere renovat,utilat,mobilat complet.Are suprafata utila 52 mp.Apartamentul se afla in str.Sarguintei,zona linistita,aproape de toate facilitati:scoli,gradinita,magazine,transport in comun,etc.

2288 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

3D!Casa apreciabila,600mp teren,decor incantator, Rucar. Bran,Brasov
19
1

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare o vila individuala situata in zona Rucar-Bran, judetul Brasov, proprietate cu un caracter aparte, destinata celor care apreciaza spatiul, linistea si frumusetea unui cadru natural deosebit. Imobilul ...

715 EUR/m2 | 207 m2

Bran, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere dambu Pietros
8
5

Apartament 2 camere dambu Pietros

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros | Balcon 9 mp | Vedere spre pădure Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, pe strada Koos Ferencz, într-un bloc izolat termic, cu locatari liniștiți și civilizați. ✔ se vinde mobilat și utilat ✔ ideal ...

1559 EUR/m2 | 56 m2

Targu Mures, Mures

Apartament cu 2 camere de vanzare-Unirii-Alba Iulia
20

Apartament cu 2 camere de vanzare-Unirii-Alba Iulia

Apartament cu 2 camere de vanzare, LUX Bd. Unirii | vedere bulevard | 3 balcoane | parcare Apartamentele cu vedere directă la Bd. Unirii apar rar la vânzare. Vă propun spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ultracentrale ale Bucureștiului, la doar ...

3692 EUR/m2 | 65 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Vand container magazin modular 30 mp
5
1

Vand container magazin modular 30 mp

Magazinul este format din doua containere lipite (2,5 m latime x 6 m lungime container), cu suprafata de 30 mp. Magazinul este dotat: rafturi de prezentare, agregate de frig, sisteme de alarma si supraveghere video, sistem climatizare, rezervor apa buna dotat cu pompa, lavoar cu masca si baterie, ...

200 EUR/m2 | 30 m2

PAULESTI, Prahova

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Arcul de Triumf 1

Apartament 2 camere Arcul de Triumf

Vând apartament 2 camere luminos și silențios, amplasat într-un bloc reabilitat termic, fără risc seismic. Blocul dispune de 2 lifturi, acces securizat si vecinatati civilizate. Locuinta se afla intr-o stare buna, dar poate necesita imbunatatiri de ordin stilistic. Este dotata cu parchet din lemn, ...

3333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare
6
2

Apartament cu 2 camere de vanzare

Vânzare apartament 2 camere – Cartier Libertății Apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Libertății, la etajul 5 din 10, într-un bloc dotat cu lift. Suprafață: 54 mp Centrală termică proprie ️ Balcon închis Compartimentare: ✔ living luminos ✔ dormitor ✔ bucătărie ✔ baie cu geam pentru ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Apartament de vanzare de 2 camere in zona Drumul Taberei aproape de metrou.
4
12

Ofer spre vânzare apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei aproape de metrou. Apartamentul dispune de o suprafață de 48 mp, etaj 3, cu loc de parcare, an de construcție 1989. Metroul este la 10 minute de mers pe jos. Se accepta si credit ! Se vinde complet mobilat .

1583 EUR/m2 | 48 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Închiriere apartament 2 camere – Maurer Residence | 60 mp | Parcare + boxă Se oferă spre închiriere apartament modern cu 2 camere, situat în Maurer Residence, unul dintre cele mai căutate complexe rezidențiale din Târgu Mureș. Suprafață: 60 mp ✔ bloc construit după anul 2000 ✔ disponibil pentru mutare ...

2417 EUR/m2 | 60 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Olimpia-Stadion
3
1

Garsoniera de vanzare in zona Olimpia-Stadion

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Olimpia Stadion,situata la etajul 3,cu o suprafata de 32 mp,se vinde mobilata modern si utilata cu toate cele necesare. Acces rapid la facultati,universitati,UPT,UVT,magazine,hipermarketuri,iar accesul spre oras se face prin mijloacele de transport in comun. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

50.000mp teren intravilan, Clasa Master,  in Brasov spre Stupini
4

50.000mp teren intravilan, Clasa Master, in Brasov spre Stupini

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE va propune sa va dezvoltati-afacerea sau sa investiti in una dintre zone din Brasov, ce sunt in expansiune. O oportunitate rara de investitie: un teren intravilan spatios, situat pe strada Lanii, fara numar, cu o suprafata impresionanta de 49.906 mp, ...

49,906 m2

stupini, Brasov, Brasov

Promovat
Vând apartament 3 camere
11

Vând apartament 3 camere

De vânzare apartament 3 camere | 2 băi | Etaj 2 | Strada Banat – Târgu Mureș Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună a orașului, pe strada Banat, la etajul 2 din 4, într-un bloc solid construit din cărămidă. Apartamentul este foarte bine compartimentat, ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

tudor, Targu Mures, Mures

De vanzare casa insiruita in Dumbravita, 108 mp utili, teren in suprafata de 220 mp,constructie 2021
13
1

De vanzare casa instruita noua in Dumbravita, zona Cora, amenajata si mobilata lux, suprafata utila 108 mp, parter+etaj, 3 dormitoare, hol, 2 bai, camera de zi, bucatarie, hol, dressing, casa se vinde mobilata si utilata, incalzire centrala in pardoseala, alarma, aer conditionat, terasa, curte, parcare ...

2222 EUR/m2 | 108 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea