Promovat
Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare   Schimb
10

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb Va propunem spre vanzare casa in Vistea + teren 2000 mp + anexe gospodaresti. Se accepta schimb + diferenta din partea noastra cu apartament 3 4 camere decomandate in cartierul Grigorescu. COMISION 0% ...

985 EUR/m2 | 172 m2

Vistea, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere - 65mp utili - de vanzare - zona Vitan-Barzesti
20
1

Vanzare - 2 camere - 65 mp utili- RIN Grand Residence Va propun la vanzare un apartament mobilat si utilat complet, cu 2 camere, aflat la etajul 7, in complexul rezidential RIN Grand Residence (fostul RIN Grand Hotel). Super pretabil pentru AirBnb, inchiriere pe termen lung sau locuinta ideala pentru ...

1385 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Domenii | 4 Camere + Birou | 2 Dormitoare | 3 Bai | Boxa | Parcare
20

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 5 camere, decomandat, in zona 1 Mai - Domenii. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5, finalizat in anul 2009, avand o suprafata totala utila de 212,99 mp. Apartamentul este mobilat ...

4006 EUR/m2 | 156 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
   _  __
19

_ __

Apartament deosebit, 2 camere, complet utilat si mobilat, bloc nou, (finalizat 2022) situat la etaj-ul 5, în complexul rezidențial City Center din centrul Reșiței. ️Apartamentul se vinde la cheie, complet mobilat, cu foarte mult bun gust, utilat si dotat corespunzator dupa cum urmeaza: Mobilier hol, ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere  Militari Residence 82.900 euro
14

Apartament 2 camere Militari Residence 82.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Campului, nr. 30, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o suprafata de 52 mpu BENEFICII: Loc de parcare intabulat. Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1727 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan de vanzare
4
23

Teren intravilan de vanzare

Teren intravilan CONSTRUIBIL sat Sateni, comuna Aninoasa, Jud. Dambovita, la 7 km de Targoviste pe drumul spre Sinaia. Se vinde la parcela la 12 euro negociabil. Curent si gaz la sosea. Mai sunt doar 3 parcele de 430 mp, 594 mp, 953mp, cu deschidere de minim 16 m .

953 m2

Sateni, Dambovita

Vand Apartament 2 camere
10
3

Vand Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere pe Buzaului in spatele școlii nr 2 decomandat ,confort 1,et 4 4,usa metalica,ferestre termopan,usi mdf,parchet,gresie,2 AC-uri,CT,scara de bloc curata-recent renovată. Unic proprietar, acte la zi.In apropiere: Scoala nr 2 Fanus Neagu,Spitalului județean, parcul monument,statii ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Buzaului, Braila, Braila

 Vila de 400 mp la  DN15
10
2

Vila de 400 mp la DN15

Vând spatiu la DN 15 , cu loc de parcare , cu vad comercial excelent , Are toate utilitățile. Are ieșire la Râul Mureș . Aproape de pădure , și tot odata la soseaua națională DN15 . , 400 mp construit și teren mare , generos , cu loc de parcare mare . Are 4 intrări și camere separate . Înainte a ...

373 EUR/m2 | 400 m2

Targu Mures, Mures

Vand teren agricol extravilan 1

Vand teren agricol extravilan

Teren agricol extravilan suprafata de 3.04 ha format din 2 parcele, situat in aceeasi tarla. Pret 7000 E ha

Romanu, Braila

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 67.900 Euro
18

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe stradaTineretului, nr. 85, bl. 4, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la etajul 2, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 44 mpu. BENEFICII: Complexul ...

1787 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Vând local la roșu în Târgu Ocna
1

Vând local la roșu în Târgu Ocna

Vând local la roșu din panouri sandwich (30m 2) în Târgu Ocna în spatele liceului (fost magazin mixt). Puteți face un coafor sau un salon de manichiură sau un bar sau o shaormarie, s-au ce doriți dvs. Locul este concesionat de la Primarie cu 850 euro pe an,(un pret foarte bun si rentabil). Pentru detalii ...

667 EUR/m2 | 30 m2

Central, Targu Ocna, Bacau

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 55.900 euro
16

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera , situata pe strada Tineretului, nr. 24, bl. 3 in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 4 al unui bloc de 8 etaje, construit in 2016 cu o suprafata totala 29 mp. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

2430 EUR/m2 | 23 m2

Chiajna, Ilfov

Se vinde- Casa in Șandra(cartierul nou):interior la rosu exterior la gri
10
5

Se oferă spre vînzare o proprietate nou-nouță, situată în cartierul nou din Șandra, pe str. Teiului - o zonă aflată în plină dezvoltare, la 35 Km de Timișoara și 30 Km de Sânnicolau Mare. Cu o suprafață măsurată totală de 120 mp și 92,19 mp utili, casa este amplasată pe un teren de 500 mp cu 2 fronturi ...

946 EUR/m2 | 92 m2

Sandra, Timis

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vind 2 loturi teren
1

Vind 2 loturi teren

Vind 2 loturi de teren de 800 mp în sat Lupoaia comuna Catunele județul Gorj terenurile au deschidere și la DJ și pe o uliță au toate utilitățile la strada apa canal gaz ,locatie este la mai puțin de 2 km de Munici Motru . Terenurile se afla vizavi de Scoala și grădiniță din satul Lupoaia

1,600 m2

Lupoaia, Gorj

Apartement 2 camere mobilat, utilat in Militari Resience, 84.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineretului, nr.13, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 8, intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 62 mpu ( inclusiv balcon) Imobilul ...

1369 EUR/m2 | 62 m2

Chiajna, Ilfov

Proprietar - Vând apartament 3 camere DECOMANDAT, 75 mp, în Brăila (Cartier Vidin)
5

Ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, cu o suprafață totală de 75 mp, situat la etajul 4 4 într-un imobil construit în 1978 (zonă liniștită, fără trafic intens). Suprafață și compartimentare: Suprafață utilă interioară: 68.58 mp + balcon spațios închis de 6.32 mp. Compartimentare ...

892 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 4, zona Petrodava
5
1

Apartament 2 camere, etaj 4, zona Petrodava

Apartament de 2 camere decomandat la etajul 4 din 4 situat in zona Petrodava in bloc din 1981 cu expunere nord-est. Blocul are pod, apartamentul este izolat exterior, detine CT, termopane si se vinde mobilat si utilat. Are loc de parcare! Suprafata utila este de 55 mp cu balcon de 3,5 ml inclus. Se afla ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
4

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 3 Mioveni
8

Apartament 3 camere etaj 3 Mioveni

Vand apartament cu 3 camere,etaj 3 din 4,semidecomandat, doua bai, renovat, parchet, glet, gresie, usi interioare schimbate, izolat exterior, balcon zidit si cu termopan, cu centrala termica in garantie. Are 70 mp, se vinde mobilat, este in zona centrala aproape de parcuri, magazine, piata, gradinita, ...

1271 EUR/m2 | 70 m2

Mioveni, Arges

vand teren drumu sigmirului bistrita
4

vand teren drumu sigmirului bistrita

vand 38 ari teren extravilan, pe drumu sigmirului, valea stanelor bistrita, apa curent la 200 metri. pret 1000 de euro pe arie. drum de piatra. deschidere la drum 90 metri. am contract de vanzare cumparare pe teren facut la notar. ma pot contacta si agenti imobiliare.

3,800 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garsoniera mobilata utilata in Militari Resience, 46.900 euro
7

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Rezervelor, nr. 54, in Militari Residence. Garsonierase afla la etajul 6, intr-un bloc de 7 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2018 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv balcon) Imobilul este ...

1563 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Vând ap.3camere et.3 4 Mioveni Robea
5

Vând ap.3camere et.3 4 Mioveni Robea

Vând ap.3 camere etaj 3 4Mioveni str 7 septembrie nr.1485 bl.P19 sc A ap.15 ,mobilat și utilat Preț 472000 roni Mai multe informații la telefon

1258 EUR/m2 | 72 m2

Mioveni, Arges

Vând teren intravilan, comuna Mărgineni, sat Podiș
3
11

Vând teren intravilan, comuna Mărgineni, sat Podiș

Vând teren intravilan, sat Podiș, comuna Mărgineni cu deschidere la stradă și posibilitatea de racordare la apă și curent. Pentru mai multe detalii va rog sa mă contactați în privat.

Bacau, Bacau

Salvează căutarea