Imobiliare

Promovat
EXCLUSIVITATE   Casă SMART modernă cu piscină
13
3

EXCLUSIVITATE Casă SMART modernă cu piscină

DE VÂNZARE ÎN EXCLUSIVITATE Casă SMART modernă cu piscină, în cartierul Borhanci, Cluj-Napoca O locuință unde eleganța se împletește cu tehnologia, iar fiecare detaliu spune acasă ... Situată pe o stradă privată cu barieră, într-un cadru liniștit și sigur, această casă smart din cartierul Borhanci ...

4172 EUR/m2 | 151 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament Bloc 2026 Cavalerului Residence loc de parcare inclus
8

0% Comision - Ultimul apartament de acest tip disponibil. In Stefanesti vis a vis de Marcea Spa in complexul Cavalerului Residence la 7 minute de centrul Pitestului va propunem spre achizitie un apartament in suprafata totala de 62 mp situata la et 3 al Blocului 3 cu o vedere superba spre dealurile ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Apartament modern cu 2 camere de vanzare in Selimbar etaj intermediar
11

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Șelimbăr, la etajul 2 din 3, într-un imobil nou și bine întreținut. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de un living spațios cu bucătărie open-space, complet mobilată și utilată, dormitor confortabil, baie, dressing ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Vila premium 360 mp construiti, 524 mp teren, Rosu-Chiajna
17
1

Vila premium 360 mp construiti, 524 mp teren, Rosu-Chiajna

Va prezentam o resedinta exclusivista, creata pentru un stil de viata rafinat, unde eleganta, spatiul si intimitatea se imbina perfect. Proprietatea este situata in Rosu, judetul Ilfov, intr-o zona selecta, ferita de agitatia urbana, la aproximativ 1500 m de padure si 2500 m de Lacul Morii, oferind un ...

1267 EUR/m2 | 300 m2

Rosu, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Huedin Sector 4 Apartament 2 Camere
10

Huedin Sector 4 Apartament 2 Camere

Apartament 2 camere ndash; Berceni, Sector 4 Etaj 1 Pret excelent Daca esti in cautarea unui apartament accesibil, bine pozitionat si gata de locuit sau de inchiriat, aceasta proprietate din Berceni ndash; Sector 4 poate fi exact ce iti trebuie. Situat pe strada Argeselu , la etajul 1 al unui imobil ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala mobilata utilata - 3 camere 1 baie - teren 300mp
20

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 300 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1701 EUR/m2 | 97 m2

Berceni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
2

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex cu perete dublu- 4 camere - 2 bai - apa curenta  - pod
13

Duplex cu perete dublu- 4 camere - 2 bai - apa curenta - pod

Te-ai saturat de zgomot? Aceasta este cea mai buna varianta. Vila se afla intr-o zona linistita si frumoasa,oferindu-va o oaza de liniste si relaxare departe de agitatia orasului. Cu o pozitie convenabila, aproape de alte facilitati locale, inclusiv supermarket-uri si restaurante, aceasta vila cu curte ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere - panouri solare - gaz- curent - 5 min de STV - pod
10

Vrei sa te muti intr-o casa noua, cu conditii bune si la un pret accesibil? Atunci aceasta oferta este pentru tine! Aceasta casa moderna cu 3 camere, 2 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie, beneficiaza de pod , beci , este ideala pentru o familie care isi doreste un loc de relaxare si confort. Pentru ...

1240 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala | P+M | 5 camere | 140mp Utili
13

Vila individuala | P+M | 5 camere | 140mp Utili

Va prezint o oportunitate deosebita: o casa noua de vanzare, cu 5 camere si 2 bai, situata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate. Locuinta impresioneaza prin designul modern si compartimentarea inteligenta, oferind toate facilitatile necesare pentru ...