Promovat
Apartament elegant cu terasa si parcare inclusa, Intre Lacuri
13

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament premium situat in cartierul Intre Lacuri, intr-un ansamblu rezidential nou, in apropiere de Leroy Merlin, LIDL, Kaufland, Iulius Mall, statii de transport in comun si numeroase zone verzi. Proprietatea este amplasata la etajul 4 al unui imobil cu ...

4615 EUR/m2 | 46 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere, 85mp utili, etaj P/3 - Mehala
5
1

Apartament 3 camere, 85mp utili, etaj P/3 - Mehala

ID:P669 MTC Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj P/3, constructie 2024 situat in zona Mehala. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice ...

1937 EUR/m2 | 85 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA, 40MP, ZONA LIDL CETATE ALBA IULIA
8
3

APARTAMENT 1 CAMERA, 40MP, ZONA LIDL CETATE ALBA IULIA

✨ Apartament 1 cameră – design modern, zonă exclusivistă | PRIME IMOBILIARE ✨ De vânzare apartament 1 cameră, 40 mp utili, decomandat, situat la etajul 1 in bloc nou, într-un cartier premium fără blocuri înalte, aproape de Cetatea Alba Carolina. Detalii cheie: Dormitor spațios + baie modernă Bucătărie ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis III
8

Apartament 2 camere zona Tomis III

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 4/4 cu o suprafata utila de 46mp cu balcon.dispune de incalzire CET Se vinde nemobilat ideal pentru o viitoare investitie. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

1848 EUR/m2 | 46 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, etaj 4 de vanzare, zona Spitalul Judetean
12
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Spitalul Judetean. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Spitalul Judetean, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, renovat complet, zona Promenada Mall
11
1

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat într-o zona extrem de cautata din nordul Capitalei, Aviatiei, în imediata apropiere a statiei de metrou si a Promenada Mall. Proprietatea are o suprafata utila de aproximativ 53 mp si este amplasata la etajul 2 din 4 ...

3566 EUR/m2 | 53 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere, tip duplex
8
19

Apartament 4 camere, tip duplex

APARTAMENT 4 CAMERE CU SCARA INTERIOARA, 2 BĂI, SITUAT ÎN BLOC NOU, PRIVELISTE SPECTACULOASA, 120.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată in bloc nou, intr-o zona in plin avant imobiliar, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Calea+Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cabana spatioasa la 5 km de Partia Sureanu complet mobilata si utilata
20
3

Comision 0% EXCLUSIVITATE   Cabana de vacanta ideala la 5 km de partia Sureanu – confort, spatiu si peisaj de vis   De vanzare cabana de vacata spatioasa si bine compartimentata, situata in localitatea Tau Bistra, pe strada Luncile Prigoanei, la doar 5 km de partia de schi Sureanu. Proprietatea ...

750 EUR/m2 | 200 m2

Tau Bistra, Alba

Vânzare teren + casa
1
16

Vânzare teren + casa

Vând teren + casa Otopeni 820 m în spate la Water park. 170 000 euro. Telefon

820 m2

Otopeni, Ilfov

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau
19
21

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau

CASĂ CU O PRIVELIȘTE DE VIS, ÎN INIMA NATURII, ÎNTR-O ZONĂ FEERICĂ, CE POATE FI INCLUSĂ ÎN CIRCUITUL ECOTURISTIC, 167.000 EURO Pentru cei pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE vă prezintă această vilă superbă, situată în com. Tarcău, jud. Neamț, verdeață și frumusețe ...

418 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren extravilan 21300 m2.
1
5

Teren extravilan 21300 m2.

De vânzare în localitatea Chizătău județ Timiș: Teren extravilan 21300 m2. Terenul se află aproape de DN6 în sensul de mers spre Timișoara, în vecinătatea panourilor solare. CF: 413493

21,300 m2

Chizatau, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Garsoniera cu balcon, Bd. Ion Mihalache, etaj 3,  lift, Domenii
6

Garsoniera cu balcon, Bd. Ion Mihalache, etaj 3, lift, Domenii

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare o garsonieră cochetă și eficient compartimentată, situată pe Bulevardul Ion Mihalache, într-un imobil bine întreținut, fără risc seismic, cu scară recent renovată și lift modernizat. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 6 și reprezintă o alegere foarte bună ...

2974 EUR/m2 | 20 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Proprietate situata in zona centrala- Piatra Neamt, oaza de eleganta si confort
19
5

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN ZONA CENTRALĂ PIATRA NEAMȚ OAZĂ DE ELEGANȚĂ ȘI CONFORT, 331.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște,verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, ...

1576 EUR/m2 | 210 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vânzare teren 6800 mp intravilan și extravilan - comuna Câlnic - sat Câlnic
4

ID/ COD ofertă: P1136 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren situat în comuna Câlnic, sat Câlnic - într-o zonă liniștită și accesibilă. Detalii teren: • Suprafață totală: 6.801 mp • Intravilan: 4.885 mp • Extravilan: 1.916 mp • Deschidere la stradă: aprox. 17 m.l. Acces și utilități: • Drum ...

6,800 m2

Calnic, Gorj

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai
12
41

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN INTRAVILANUL MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONA 1 MAI, 49.900 EURO FORTUNA IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un imobil situat într-o zonă liniștită din cartierul Gara Veche, compus din suprafața de 173 mp teren, pe care sunt edificate construcțiile : - C1 Casa, cu suprafața la sol de 99mp,construita ...

504 EUR/m2 | 99 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere renovat, mobilat complet, Piața Victoriei
13
1

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, complet mobilat și utilat, situat pe Intrarea Doctor Felix, la câteva minute de Pasajul și stația de metrou Piața Victoriei. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp și se află la etajul 8 al unui imobil cu 10 niveluri, ...

3266 EUR/m2 | 41 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere, zona Nicolae Titulescu
10
3

Apartament cu 3 camere, zona Nicolae Titulescu

zona blvd Nicolae Titulescu, cartier Gheorgheni 3 camere semidecomandat, constructie tip vila 1 bucatarie 1 baie 1 logie inchisa cu termopan suprafata utila 74.5 mp etaj 1/2, pod locuibil deasupra ️ mobilat si utilat, curte centrala proprie ...

2500 EUR/m2 | 74 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere,mobilat si utilat,2 locuri de parcare, zona Scoala nr.2
12

APARTAMENT 3 CAMERE MOBILAT ȘI UTILAT, CU 2 LOCURI DE PARCARE, ZONA ȘCOALA NR. 2, 95.000 EURO NEG Pentru cei interesați de extinderea spațiului de locuit, cu un ambient plăcut și atrăgător, care nu necesită investiții suplimentare, vă oferim posibilitatea de a cunoaște beneficiile acestei proprietăți ...

1250 EUR/m2 | 76 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Parcul Circului, parter, vedere spre parc
7

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă verde și apreciată a Capitalei, în imediata apropiere a Parcului Circului. Proprietatea este amplasată la parterul unui imobil solid, construit în anul 1960, cu regim de înălțime P+8, și oferă un ambient liniștit, cu ...

2660 EUR/m2 | 47 m2

Barbu Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral
17

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentrala, aflat la etajul 1 intr-o cladire istorica renovata complet la exterior, avand regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

3591 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea