Promovat
Apartament etaj intermediar 3 cu 2 camere zona Mihai Viteazu Sibiu
5
3

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 37 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Zona foarte buna pentru a fi inchiriat pe termen lung, aproape de Liceul Pedagogic, de Bulevardul Mihai Viteazu si de Scoala Militara de pe Bulevardul General Vasile Milea; • ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 2 camere decomandat, etaj 1, ultracentral IC Bratianu Magnolia
16

Ideal pentru cei care isi doresc sa isi personalizeze complet locuinta dupa propriile gusturi si nevoi, intr-una dintre cele mai apreciate zone din Pitesti. Va propun spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat ultracentral, pe Bulevardul IC Bratianu, zona Magnolia, Pasajul Sfanta Vineri ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament de 2 camere emidecomandat, zona Tineretului
12

Apartament de 2 camere emidecomandat, zona Tineretului

Va facem cunoscuta o oferta de vanzare a unui apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, cu suprafata de 50 mp utili, din FLORESTI, zona Tineretului. Apartamentul este confort 1 semidecomandat si este compartiemntat astfel:- hol intrare, living cu bucatarie open space, dormitor, baie si balcon ...

1770 EUR/m2 | 50 m2

Floresti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere-Racadau
7
4

Apartament 2 camere-Racadau

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, cu 2 camere, decomandat, având o suprafață totala de 55 mp, situat in zona Racadau, cu acces rapid către multe puncte de interes. Imobilul se află la etajul 3 din 4, într-un bloc solid, construit în anul 1985. Vedere mixta, centrala proprie, bloc anvelopat. Zona ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Brasov, Brasov

Pipera-Apartament de vanzare, Complex Liziera
10
1

Pipera-Apartament de vanzare, Complex Liziera

Proprietar, persoana fizica ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Ansamblul Rezidential Liziera. Apartamentul este situat la etajul 3 si beneficiaza de o suprafata totala de 112.21 mp, respectiv suprafata utila de 97.39 mp. Este compus din doua camere, dormitor si ...

2526 EUR/m2 | 97 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament doua camere in zona Baba Novac
7
12

Apartament doua camere in zona Baba Novac

Apartament 2 camere Baba Novac - Parc IOR, locuința perfectă într-o zonă liniștită și verde Dacă ești în căutarea unui apartament 2 camere Baba Novac - Parc IOR, situat într-o zonă cu acces rapid la transportul public și în apropierea unuia dintre cele mai frumoase parcuri din București. Cu o suprafață ...

1712 EUR/m2 | 52 m2

Baba Novac, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă + Garaj Spatios * Fără Comision *
9

Casă + Garaj Spatios * Fără Comision *

vânzare casă + garaj spațios ideal pentru locuință sau afacere Se oferă spre vânzare proprietate situată pe un teren generos de 800 mp, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei afaceri. Suprafață totală construită: 300 mp, împărțită astfel: Casă: 150 mp utili spațioasă și ...

850 EUR/m2 | 300 m2

Miroslava, Iasi

Vand casa in Tg. Ocna, teren 500 mp,  central, la 500 metri de Penny
10
11

Vand casa in Tg. Ocna, teren 500 mp, central, la 500 metri de Penny

Vand casa in Tg, Ocna, str. Galean, nr.4, la 500 metri de Penny. Este din lemn, 78 mp, 3 camere, terasa inchisa. Bucatarie. baie si camara 23 mp, in cladire separata, din chirpici. Beci din piatra de slanic sub casa cu acces din exterior Este racordata la gaze, apa si energie electrica. Are fosa dar ...

641 EUR/m2 | 78 m2

Targu Ocna, Bacau

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere decomandat mobilat, utilat  ( 2 băi & 2 balcoane)
5

Apartament 3 camere decomandat mobilat, utilat ( 2 băi & 2 balcoane)

Apartament 3 camere, mobilat și utilat complet Năvodari, Constanța - Propietar Se acceptă credit imobiliar. Apartament spațios și luminos cu 3 camere, stradal, situat în Năvodari, județul Constanța ideal pentru o familie sau ca investiție pentru închiriere. Caracteristici principale: Suprafață ...

1455 EUR/m2 | 67 m2

Sud, Navodari, Constanta

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vânzare Garsonieră Adiacent Decebal – 300m Metrou Muncii
8

Vânzare Garsonieră Adiacent Decebal – 300m Metrou Muncii

Agenția Cristal Imobiliare vă propune spre achiziție o garsonieră strategic poziționată în zona ultra-centrală Decebal – Piața Muncii. Această proprietate este definiția oportunității imobiliare, oferind mixul perfect între accesibilitate rapidă și liniște, la un preț excelent. Puncte Forte & Acces Imediat ...

2740 EUR/m2 | 40 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

De vanzare casa tip duplex finisat in Borhanci zona Hub Educational
20

Cauți o casă spațioasă, modernă și bine poziționată în Cluj-Napoca? Îți propunem spre vânzare o vilă cu 5 camere, situată în zona Borhanci, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale orașului, cu acces rapid către punctele de interes urban. Imobilul are regim de înălțime ...

1909 EUR/m2 | 210 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Titan, 1 Decembrie 1918, Metrou, Piata
5

Titan, 1 Decembrie 1918, Metrou, Piata

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, renovat, luminos, spatii de depozitare, multiple facilitati, situat la etajul 4 in bloc de 10 nivele reabilitat.

1449 EUR/m2 | 69 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 5 camere 132 mp utili, despartit prin garaj Mosnita Noua
10
2

Duplex spectaculos cu 5 camere, despartit prin garaj, de vanzare in Mosnita Noua O proprietate rara, realizata pentru cei care cauta eleganta, confort si calitate absoluta. Foxfort prezinta un duplex cu adevarat special, o locuinta gandita si executata la un nivel greu de gasit pe piata din Mosnita ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Astra
4
59

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Astra

Vânzare apartament cu 2 camere în zona Astra, situat la etajul 3 într-un bloc cu 8 niveluri. Locuința are o suprafață de 60 mp și este compartimentată cu living, dormitor, bucătărie separată și baie. Zona este bine deservită de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități urbane, oferind ...

1450 EUR/m2 | 60 m2

Astra, Brasov, Brasov

apartament 2 camere breazu rezidential
5

apartament 2 camere breazu rezidential

vand apartament cu 2 camere in Breazu rezidential, 42 mp . etaj 1 1,mobilat si utilat cu loc de parcare si curte .77000 usor negociabil .

1833 EUR/m2 | 42 m2

Breazu, Iasi

Salvează căutarea