Imobiliare

Promovat
Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70
6

Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren industrial, situat in Calea Sagului vis a vis de Leroy Merlin, cu acces direct la drumul principal E70. Suprafata terenului este de 10.000 mp si are un FS de 130 ml. Pret: 1.1 mil. Euro + TVA. Contact: 0732 608 477.

10,000 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere strada Nicolae Bălcescu
8
5

Apartament 2 camere strada Nicolae Bălcescu

Apartament 2 camere decomandat  76.000 Comision 0% ADimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Târgu Jiu, zona centrală, pe strada Nicolae Bălcescu. Localizare & puncte de interes: Proprietatea beneficiază de o poziție excelentă, la câteva minute de mers ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Central, Targu Jiu, Gorj

Promovat
Complex Multifuncțional de vânzare - Comision 0%
20

Complex Multifuncțional de vânzare - Comision 0%

Complex multifuncțional premium de vânzare – Gârleni, jud. Bacău (construcție 2024) – ideal pentru reconversie investițională O proprietate rară, cu suprafață generoasă și infrastructură modernă, potrivită atât pentru operare imediată în zona HoReCa & evenimente, cât și pentru reconversie în proiecte ...

Garleni, Bacau

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Torontalului, Timisoara
7

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 intr-un bloc nou, cu loc de parcare suprateran din zona Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata de 63 mpu si compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie deschisa - living spatios cu iesire la ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila tip duplex bragadiru leroy merlin
10
1

Vila tip duplex bragadiru leroy merlin

Vand vila in Bragadiru - cartier Independentei: P+1+mansarda, formata din: Parter: living+dinning, bucatarie inchisa, debara, baie utilata, hol, spatiu depozitare, terasa amenajata, gradina; Etaj:3 dormitoare si 2 bai hol, balcon; Mansarda(finisata, geamuri velux tripan) cu scara metal cu treapta de ...

1147 EUR/m2 | 170 m2

Bragadiru, Ilfov

vand casa in Sag 265000 euro
19
6

vand casa in Sag 265000 euro

vand casa renovata in Sag cu toate utilitatile, la asfalt in vatra satului, compusa din doua corpuri unul cu 4 camere baie si bucatarie pivnita si pod si altul cu 2 camere baie si bucatarie, complet renovate, centrala noua, si sobe de teracota, garaj dublu, anexe, foișor, gradina de legume, pomi fructiferi, ...

981 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

Vând 2 corpuri de casa în aceeași curte  prin credit imobiliar sau cash
10

Vând 2 corpuri de casa în aceeași curte prin credit imobiliar sau cash

2 corpuri casa in aceeași curte,același proprietar.O casa din 1960 din cărămidă,pereți groși,izolata exterior,in stare fb.am renovata- o noi ,locuim in aceasta casa până terminam casa a doua care este la gri - asta daca nu reușim să vindem- ne mutăm în Spania definitiv.Casa din 1960 are 5 camere,baie,2 ...

640 EUR/m2 | 250 m2

Bratasanca, Prahova

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

Casă + teren mare în Ghirdoveni, la șoseaua principală
7
2

Casă + teren mare în Ghirdoveni, la șoseaua principală

Se vinde o proprietate de 2417 mp situată în localitatea Ghirdoveni (jud. Dâmbovița) formată din: 1. Casă de locuit cu o suprafață de 134 mp, construită din cărămidă, compartimentată după cum urmează: - hol mare în formă de L, pe toată suprafața construcției, cu ieșire din fiecare cameră - living ...

455 EUR/m2 | 134 m2

Ghirdoveni, Dambovita

Vânzare apartament 2 camere, et.1, mobilat/utilat, în Târgu Jiu, zona 8 Mai
6

Apartament 2 camere - Decomandat - 54 mp - Etaj 1 - mobilat și utilat – zona 8 Mai - Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Târgu Jiu – strada 22 Decembrie 1989, zona 8 Mai, o zonă apreciată pentru accesibilitate și proximitatea față de toate facilitățile ...

2380 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda
1

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala si PUZ aprobat, pozitionat strategic in Ghiroda, in imediata apropiere a Aeroportului Traian Vuia — una dintre cele mai dinamice zone logistice din proximitatea ...

13,800 m2

Ghiroda, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand casa si teren Com Rosiesti,sat Idrici de sus 1

Vand casa si teren Com Rosiesti,sat Idrici de sus

Vând casa bătrâneasca si teren 4900 mp ,15000 de euro,sat Idrici de Sus ,Comuna Roșiesti

4,900 m2

Vaslui, Vaslui

De vânzare 2 parcele de teren   in Șimian, jud Mh.
2
17

De vânzare 2 parcele de teren in Șimian, jud Mh.

De vânzare teren extravilan în Șimian, jud Mh. Terenul este situat la iesirea din DrobetaTurnu Severin, are o suprafață de 10000mp este lângă stația de sortare Liati. Are 25 m deschidere la drumul asfaltat ce duce catre podul Cerneti. A doua parcela are 10000mp, este pe dealul Iorgutova,aproape de ...

20,000 m2

Cerneti, Mehedinti

Apartament cu 4 camere de vanzare 2 parcari in bloc nou cartierul Iris
14

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 70 mp, zona Iris, Cluj-Napoca.    Avantaje majore ale acestui apartament:    - loc de parcare subteran inclus in pret; - loc de parcare suprateran inclus in pret. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, ...

3643 EUR/m2 | 70 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

De vânzare teren extravilan, agricol în satul Izvorul Anestilor, comuna Livezile, județul Mh
1
1

În satul Izvorul Anestilor, comuna Livezile, jud Mh, este de vânzare un teren agricol, de 15000 mp, cu cadastru și toate dările achitate. Este situat la 25 km de Drobeta Turnu Severin.

15,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

vand casa la padure Dumbravita 100000
3
12

vand casa la padure Dumbravita 100000

Proiect unic in vila situata langa linistea padurii , in duplex, dormitor la parter, spatiu tehnic, dormitoare cu bai proprii si terase, finisaje de lux, panouri solare, posibilitate piscina, 100000 la rosu sau 200000 la cheie

769 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vând casa cu teren 1000 mp, Strada Prundu Mic, Pitesti, Arges
10
13

Proprietar vând casa cu teren 1000 mp, Strada Prundu Mic, Pitesti, Arges, singur in curte, casa + anexe 116 mp, toate utilitatile la zi: apa curenta din sistemul public, racordat la reteaua de gaze naturale, canalizare, electricitate, incalzire sobe teracota pe gaz, put american in curte, strada asfaltata, ...

175 EUR/m2 | 1,000 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Apartament cu 2 camere, 57 mp in Mosnita Noua
13
10

Apartament cu 2 camere, 57 mp in Mosnita Noua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Mosnita Noua FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Mosnita Noua, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1474 EUR/m2 | 57 m2

Mosnita Noua, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Duplex nou, P+M, în Moșnița Veche, foarte aproape de Drumul Boilor, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, nou, P+M, în localitatea Moșnița Veche, pe o stradă pietruită, foarte aproape de Drumul Boilor. Apartamentul are o suprafață utilă de 115,4 mp, un balcon de 3,4 mp, o terasă exterioară de 15 mp și un teren cu suprafața ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Drumul+Boilor, Mosnita Veche, Timis

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro
6

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro

vand apartament 2 camere in vila Giarmata vii avand 55mp plus pod izolat inalt in suprafata de 105 mp , total 160 mp, 4 locuri parcare , gresie, faianta termopane, bai utilate,incalzire in pardoseala, 2 balcoane 8 mp, 125000 euro

781 EUR/m2 | 160 m2

Giarmata-Vii, Timis

Teren industrial intravilan de vanzare la 3 km de autostrada
7
1

De vanzare teren industrial intravilan in suprafata de 40000 mp, situat in localitatea Teius, zona industriala a orasului. Terenul este imprejmuit, balastat de minim 70 cm grosime, avand si 2 platforme betonate de aproximativ 1000 m. Deschiderea la strada asfaltata este de 200 ml. Utilitati: gaz, curent, ...

40,000 m2

Teius, Alba

Salvează căutarea