Promovat
Apartament 2 camere. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Decomandat. Asfalt.
13

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, bucatarie separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 48 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere si 2 bai + dressing | Giroc | ESO
9

Apartament cu 3 camere si 2 bai + dressing | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai si dressing, situat intr-un bloc nou, dotat cu lift, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 73mp. Compartimentarea ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Promovat
SAD 3 camere, 77mp utili, gradina 48mp, parter - Torontalului
13
3

ID: P852 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un SAD cu 3 camere, 77 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2024. Acest SAD dispune de o gradina de 48 mp, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si ...

1571 EUR/m2 | 77 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Parcela teren 728 mp - Super pozitie  - Mosnita - Comision 0%
6
2

Parcela teren 728 mp - Super pozitie - Mosnita - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, situata la 50m de Drumul Boilor, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter + etaj + mansarda in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 728 mp si cu front de 21.46 ml. Caracteristici teren: - ...

728 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp.  26 M deschidere Toate Utilități
6
5

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp. 26 M deschidere Toate Utilități

OFERTĂ !!! Nou Pe Piață TEREN Hințești zona Tipografie la 5,5 km de Pitești, aproape de strada principală La liziera păduri, Teren 847 Mp. cu Deschidere de 26 M, Toate utilitățile la poartă, zonă foarte liniștită și în plină dezvoltare. Prețul este de 75 Euro Mp. = total 63.500 Euro. MERITĂ VĂZUT !!! Exclusiv ...

Pitesti, Arges

Vând 2 corpuri de casa în aceeași curte
10

Vând 2 corpuri de casa în aceeași curte

2 corpuri casa in aceeași curte,același proprietar.O casa din 1960 din cărămidă,pereți groși,izolata exterior,in stare fb.am renovata- o noi ,locuim in aceasta casa până terminam casa a doua care este la gri - asta daca nu reușim să vindem- ne mutăm în Spania definitiv.Casa din 1960 are 5 camere,baie,2 ...

640 EUR/m2 | 250 m2

Bratasanca, Prahova

VILĂ P+1 200 m  utili teren 600 m  Bascov-Valea Ursului 10 km Pitești
16
1

VILĂ P+1 200 m utili teren 600 m Bascov-Valea Ursului 10 km Pitești

VILĂ P+1 | 200 m utili | Teren 600 m | Bascov-Valea Ursului | 10 km Pitești - O casă construită cu suflet și atenție la detalii, nu pentru vânzare ! - Această vilă deosebită, realizată din cărămidă Porotherm antiseismică și structură din fier beton, oferă siguranță, confort și durabilitate. Cu o izolație ...

1097 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa individuala de vanzare teren 972 mp 2 garaje zona Sub Arini Sibiu
20
1

Cauti o casa spatioasa in Sibiu pentru tine si familia ta? Vrei sa ai un stil de viata exclusivist intr-una din cele mai cautate zone din Sibiu? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa individuala de vanzare cu 6 camere din zona Sub Arini, una dintre cele mai bine cotate zone pe piata imobiliara din ...

2306 EUR/m2 | 271 m2

Sibiu, Sibiu

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Lumina
1
68

Vindem Casa in Lumina

Vindem Casa in Lumina,suprafata teren-300 mp,suprafata construita-90 mp,compartimentata astfel; living ,2 dormitoare,,bucatarie,baie, terasa. Imbunatatiri: usa intrare metal,geamuri PVC,gresie faianta,parchet laminat,centrala ptr.gaze + calorifere montate. Casa se preda la cheie! Pret: 90.000 euro.(+ ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Promovat
Garsonieră EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandată 32 Mp. Mobilată Utilată Centrală Termică Boxă
9
4

Garsonieră spațioasă, confort 1, decomandată zona Exercitiu - Banat, aproape de centru BOXĂ 4 Mp. - Propunem spre vânzare o garsonieră confort 1, decomandată, situată la parter, cu o suprafață utilă de 32 mp, amplasată într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la punctele ...

1812 EUR/m2 | 32 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Proprietar,Vand Casa in Lumina
10
33

Proprietar,Vand Casa in Lumina

Proprietar,vand casa in Lumina,zona buna, suprafata teren-270 mp.proprietate, S.C-97mp constructie din BCA, compartimentata astfel:living, 2 dormitoare ,bucatarie ,baie, terasa. Imbunatatiri: Invelita cu tabla tip lindab pe culoare gri,geamuri PVC pe culoare,tavane barisol,gri,gresie,faianta,parchet ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Teren Margina judetul Timis
5
26

Teren Margina judetul Timis

Persoana fizica, vand teren intravilan, parcela unica, 3,000 mp (sau doua parcele de cate 1,500 mp fiecare). Parcela este situata in comuna Margina, la strada asfaltata, avand apa si curent electric. Pret pe metrul patrat: 10 EURO., suprafata totala: 3000, Front stradal: 30Alte caracteristici: Nr. Fronturi: ...

3,000 m2

Margina, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere EREMIA GRIGORESCU Etaj 1 Confort 1 Decomandat 85 Mp. An 1999 Mobilat Și Utilat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea de centrul orașului, pe strada Eremia ...

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Vindem Casa in Lumina
6
69

Vindem Casa in Lumina

Vinde Casa in Lumina,suprafata teren-200 mp, SC- 80mp , compartimentata astfel: living 2 dormitoare, bucatarie,baie.imbunatatiri: Izolata exterior ,gresie, faianta, parchet laminat, ,geamuri PVC,baia utilata,,centrala ptr.gaze +calorifere montate. Pret : 90.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Promovat
Apartament 2 Camere BANAT Confort 1 Etaj 3 Renovat Total 51 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Zona Banat Etaj 3 4 Complet Renovat Mobilat & Utilat - Vă propun spre achiziție un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Banat. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Banat, Pitesti, Arges

Apartament decomandat de vanzare 3 camere pivnita Vasile Aaron
12

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 65 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu.  Daca esti in cautarea unui apartament spatios pentru tine si familia ta, unde sa ai beneficiul de a-ti duce copiii pe jos de acasa pana la scoala sau gradinita, astfel incat sa economisesti timpul pierdut in trafic in ...

1985 EUR/m2 | 65 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
OFERTĂ!!! Apartament 2 Camere Craiovei Confort 1 Etaj Intermediar Mobilat Și Utilat Complet !
10
3

Apartament 2 Camere Zona Craiovei, Aproape De Centru Renovat Complet, Mobilat Premium, Etaj Intermediar, Bloc Cu Lift - Îți prezentăm un apartament modern și extrem de bine poziționat, situat în zona Craiovei, una dintre cele mai căutate zone datorită accesului rapid către centrul orașului, ...