Imobiliare

Promovat
Pensiune de vanzare in Talmaciu judetul Sibiu renovata cu 26 camere
20
4

Pensiune Turistica cu 26 camere decomandate de vanzare, in Talmaciu pe DN7 la iesire spre Boita, judetul Sibiu, dispune de o suprafata totala de teren de 3400 mp pe care sunt construite 2 imobile. Aceasta are o amprenta de 400 mp si cabana de 175 mp, compusa din 3 etaje unde veti gasi cele 16 camere ...

790 EUR/m2 | 1,583 m2

Talmaciu, Sibiu

Promovat
Comision 0% 3 camere decomandat 2 bai - Freidorf langa parc
10
3

Comision 0% 3 camere decomandat 2 bai - Freidorf langa parc

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! DIRECT PROPRIETAR COMISION 0% Focus imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Freidorf langa parc Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc tipologie ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vanzare in centrul statiuni Mamaia zona Cazino
12
1

Teren de vanzare in centrul statiuni Mamaia zona Cazino

COD VT 121 Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare teren situate in statiunea Mamaia, in zona Melody, pe primul rand la lacul Siutghiol, avand o suprafata de 8665 mp,cu deschidere de 126 ml, reprezinta o opurtinitate atractiva pentru dezvoltare imobiliara. Cu proiect, avize ...

Mamaia, Constanta

Promovat
Duplex  -169 .000 euro negociabil
19
21

Duplex -169 .000 euro negociabil

Se vinde jumatate de duplex P+Mansarda la limita dintre Dumbravita si Giarmata vii, cu o suprafata utila de 140 mp, si un teren de 370 mp si un front stradal de 13.5 m. Dispunde de 2 dormitoare, un living foarte generos, bucatarie inchisa, baie, debara , se vinde partial mobilat. Pret : 169.000 euro ...

1207 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat • Terasa 26 mp • Zona Metalurgiei
15

Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...

1603 EUR/m2 | 78 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina
8
2

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere mobilat - utilat , la doar 50 m de plaja. Distanta plaja : 50 m Locatie : Navodari , Absolut Residence Suprafata utila : 48 mp +gradina proprie : 23 mp An constructie : 2018 Mobilat - utilat . Pret : 91.900 euro Pentru mai ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

central, Navodari, Constanta

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa tip duplex - mobilat si utilat complet - 4 camere- panouri fotovoltaice
20

Va propunem spre vanzare un duplex Parter + Etaj + Pod de depozitare, complet mobilat si utilat, ideal pentru o familie care isi doreste confort, eficienta si mutare imediata fara investitii suplimentare. Proprietatea este amplasata pe un teren de 248 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 117 mp, ...

1325 EUR/m2 | 117 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida 2 Min. Garsoniera Mobilata
14

Metrou Dimitrie Leonida 2 Min. Garsoniera Mobilata

Garsoniera la 2 minute de metrou Dimitrie Leonida. Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Sos. Berceni nr. 5, la doar 2 minute de metrou Dimitrie Leonida. Situata la etajul 6 din 7, intr-un bloc cu lift, garsoniera se vinde mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Comision ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata
8

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata

Vand garsoniera decomandata, in Bucuresti, Sector 4 . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 26.16 mp si se afla la etajul 4 din 4 . An constructie 1979 . Disponibila imediat . Pret : 50.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Sector 4, Bucuresti

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV
11

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV

Va prezentam o casa cocheta si eficient compartimentata, situata pe strada asfaltata, cu acces facil si rapid. Detalii proprietate: Suprafata utila: 70 mp Teren: 360 mp 3 camere 1 grup sanitar Pod izolat mansardat ndash; ideal pentru depozitare Casa este racordata la: ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Vila SUPERBA | 7 camere - Mobilata si Utilata | 265 MPU
19

Vila SUPERBA | 7 camere - Mobilata si Utilata | 265 MPU

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in EXCLUSIVITATE o vila superba in Bucuresti, Sector 4 . Regimul de inaltime este P+1+M avand o suprafata utila totala de 265 mp . Locatie excelenta : Drumul Binelui, Sector 4 . Proprietatea se vinde mobilata si utilata, exceptie facand lucrurile personale ...

1585 EUR/m2 | 265 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea