Imobiliare

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare in cartierul Grigorescu
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 52 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.   Avantaje majore ale acestui apartament:          - camere decomandate; - bloc izolat termic; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand casa ultrac Zona mag Crisul, SC 200 mp, teren 242mp,front stradal mare ,intrare auto, inc oras
18
6

Vand casa Zona Ultracentrala , in zona Mag Crisul , singur in curte cu front stradal mare , intrare auto cu gang acoperit , pe nivel parter plus o camera pe etaj , incalzire centralizata de oras . SC 200 mp , teren total 242 mp , compusa din 6 camere , 3 bai , depozit , beci mare cu bolta , loc parcare ...

1806 EUR/m2 | 180 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu o camera | Ultracentral | 23 mp utili
6

Apartament cu o camera | Ultracentral | 23 mp utili

Imotrust Property va propune spre vânzare, in exlusivitate un apartament situat pe Strada Augustin Doinaș din Arad, într-o curte comună îngrijită, liniștită și retrasă de agitația orașului. Proprietatea este amplasată la parter și are o suprafață utilă de 24 mp, fiind compartimentată practic: o cameră, ...

1746 EUR/m2 | 24 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Particular Domnesti Ilfov - 6800 mp lotizat.ideal pentru constructia a 12 vile.
1

Particular vand teren in suprafata de 6600 mp,dezmebrat,ideal pentru constructia a 12 unitati locative. Zona in plina dezvoltare,utilitati existente,exista posibilitatea sa fie achizitionat si un alt lot de teren cu suprafata de 6800 mp.

6,800 m2

Domnesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament la casa în Elisabetin   Strada Cozia
7
1

Apartament la casa în Elisabetin Strada Cozia

Se oferă spre vânzare un apartament situat într-o zonă foarte bună din Timișoara Elisabetin, pe Strada Cozia, la câteva minute de centru. Proprietatea are o configurație rar întâlnită: * apartament de 45 m utili * spațiu suplimentar demisol de 45 m nu este finisat * Intrare separata cu terasa ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

vand teren
6
12

vand teren

vand teren in maguri cu izvor pe proprietate. locație forte frumos. curent la 80 m. acte în regula

Maguri, Cluj

Casa si teren intabulate proprietar
8

Casa si teren intabulate proprietar

Vând imobil tip casă parter in stadiu de renovare partiala cu suprafata de 114 mp, 2 camere, baie, hol, beci si alte camere de depozitare anexate, nelocuita. Casa este amplasata in cartierul Dumbrava, pe un teren in suprafata de 787 mp. Dispune de curent electric, apa curenta, precum si posibilitate ...

325 EUR/m2 | 114 m2

Panciu, Vrancea

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
26

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Casa de vânzare 15

Casa de vânzare

Vând casa în comuna Pestera localitatea Poligon județul Constanța,mai multe detalii la

350 EUR/m2 | 80 m2

Pestera, Constanta

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere parter, Cf 1 - Pretabil Locuinta   Birouri   Magazin
8
3

Apartament 3 camere parter, Cf 1 - Pretabil Locuinta Birouri Magazin

Bloc C1 - Apartament 3 camere , Confort 1, 2 bai, 2 dormitoare, living, 75 mp, decomandat, parter, pretabil locuinta , birouri, magazin. Contorizare separata apa, gaze,interfon. Nerenovat recent ( necesita renovare integrala ). Termopane inlocuite recent + uscator ( camera separata 10mp)+ loc parcare ...

733 EUR/m2 | 75 m2

Ianca, Braila

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, etaj 2 - Dumbravita
7
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2500 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
4

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 1 din 4,avand o suprafata utila de 30 mp. Apartamentul este situat intr-o zona foarte apropiata de Universitatile UVT si UPT,Facultatea de Economie,diverse magazine si supermarketuri,farmacii,banci,campus universitar,etc. Este ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Promovat
AV677 Teren de VANZARE, cu PUZ in lucru, 8 parcele, Remetea Mare
6

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata totala de 2998mp(2563mp+435mp), pentru dezvoltare cartier rezidential, cu PUZ IN LUCRU, din care rezulta 8 parcele+proiect constuctie casa individuala, intr-o zona buna, cu toate utilitatile, langa astfalt. Terenul este pretabil pentru ...

2,998 m2

Remetea Mare, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 42mp de vanzare renovat zona Orasul de Jos Sibiu
4

Spatiu comercial de vanzare cu 2 camere open space la casa in Sibiu zona Orasul de Jos, langa Piata Cibin, cu o suprafata utila de 42 mp si vitrina 2 m, ideal pentru o activitate de comert cu amanuntul. Este pozitionat intr-o zona cu puternic impact economic, in imediata apropiere de gara, Piata ...

3071 EUR/m2 | 42 m2

Sibiu, Sibiu

Teren extravilan Cojesti Belciugatele
2
1

Teren extravilan Cojesti Belciugatele

Teren extravilan cu posibilitate de trecere in intravilan 1600 mp Deschidere : 8,2 m Cojesti-Belciugatele

1,600 m2

Cojesti, Calarasi

Promovat
COMision0%.Casa Individuala.770 teren.Gradina Amenajata inclusiv plante decorative.Mobilata+Utilata
19
2

. Casa individuala cu regim de inaltime Parter + Mansarda, finalizata in 2010, cu urmatoarele detalii: - suprafata utila de 147 mp plus terasa pavata; - teren de 770 mp, cu front stradal de 22 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 38 cm, termoizolata exterior ...

2094 EUR/m2 | 138 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament 2 camere, Alecsandrii 72 D, Revolution Plaza Tower 1
8
1

Apartament cu doua camere + balcon în bloc nou Str. Vasile Alecsandrii Nr. 72D Revolution Plaza Tower 1 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou, finalizat recent, aflat într-o zonă liniștită și bine conectată la facilități urbane. Caracteristici: Suprafață ...