Imobiliare

Promovat
Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Case
11
1

Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Case

Vând parcelă de teren ideală pentru construcție casă, situată în Sigmir (municipiul Bistrița), într-o zonă rezidențială nouă, liniștită și exclusivistă, populată doar de case moderne. Detalii tehnice (Parcela 1 conform planului): Suprafață: 693,75 mp (din totalul de 1.368 mp). Dimensiuni: Front generos ...

700 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament cu 2 camere iunie 2026 zona Militari Residence
8
3

Apartament cu 2 camere iunie 2026 zona Militari Residence

**TVA inclus** **COMISION 0%** Descoperă un apartament modern cu 2 camere situat în Militari Residence, ideal pentru cei care își doresc confort, accesibilitate și un stil de viață relaxat. Locuința este amplasată într-o zonă foarte bine dezvoltată, cu acces rapid către magazine, restaurante, supermarketuri, ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia
8
1

Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in Timisoara, semicentral, langa Nokia si aproape de Centru cu o pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8 cu pod pentru depozitare. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living - Bucatarie - 2 dormitoare - 1 baie ...

2088 EUR/m2 | 68 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu 5 camere de vanzare  | Urlati, Prahova | Comision 0%
20
1

Casa cu 5 camere de vanzare | Urlati, Prahova | Comision 0%

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare o casă spațioasă și bine compartimentată, construită în anul 1978 din cărămidă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și intimitate. Proprietatea beneficiază de acces facil la utilități ...

641 EUR/m2 | 170 m2

est, Urlati, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament ultrafinisat cu 2 camere decomandate de vanzare in Manastur
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 43 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.      Avantaje majore ale acestui apartament:        - priveliste panoramica; - la cheie, totul nou; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in ...

3604 EUR/m2 | 43 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

COMISION 0%  BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
8
1

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren Intravilan 5000m2 Titu
6

Teren Intravilan 5000m2 Titu

Vand teren Intravilan 5000m2 in Titu(Fusea) langa DN7, deschidere la strada 19.60 m. Gaze, apa si curent la poarta. Zona foarte liniștită. Toate actele in regula. Mai multe detalii la telefon. Pret ușor negociabil

5,000 m2

Fusea, Dambovita

De vanzare teren cu autorizatie de constructie inclusa, in Bucovat 50 euro

De vanzare teren in Bucovat cu autorizatie de constructie inclusa, puz finalizat, cu utilitatile existente si incluse : apa, gaz, curent, drum , cu suprafete intre 500 , pretul este de 50 euro mp+TVA Se poate achizitiona si in rate direct de la dezvoltator P

Bucovat (Remetea Mare), Timis

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3 119000 euro
3
1

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3 119000 euro

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3, pe parter, 250mp teren, 74 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 119000 euro negociabil

1608 EUR/m2 | 74 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare duplex 5 camere  in Mosnita Noua , aproape de Calea Buziasului, 148000 euro negociabil
12

De vanzare duplex 5 camere in Mosnita Noua , aproape de Calea Buziasului, 148000 euro negociabil

De vanzare duplex in Mosnita Noua , aproape de Calea Buziasului si de statie de autobuz, parter si etaj, 370mp teren, 105 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, baie, birou la parter, 3 dormitoare, baie la etaj, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 148000 ...

1410 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex, in Sacalaz, 30000 euro
1
2

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 560 mp, front de 22 mp. Terenul este situat in Sacalaz , intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 30000 euro, cu utilitati incluse.

550 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
OPORTUNITATE devanzare parcela de teren la intrare in Sacalaz ,dupa cartierul Primaverii, 45 euro mp
2

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp - 750 mp front de 20 mp. Terenul este situat la intrare in Sacalaz ,dupa cartierul Primaverii . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 45 euro, cu TVA și cu utilitati incluse.

630 m2

Sacalaz, Timis

Vânzare spațiu comercial, poziție strategică, în Tg. Jiu, str. 1 Decembrie 1918
6
2

Spațiu comercial de vânzare – Târgu Jiu, strada 1 Decembrie 1918 – Poziționare strategică în intersecție! Domina Imobiliare propune spre vânzare un spațiu comercial, amplasat într-o intersecție intens circulată, în Târgu Jiu, strada 1 Decembrie 1918 - zona ”Liceului Ecaterina Teodoroiu”. Locația beneficiază ...

2938 EUR/m2 | 16 m2

Targu Jiu, Gorj

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp  teren 205.000 euro negociabil
10

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp teren 205.000 euro negociabil

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 1000 mp. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este partial finisat cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, instalatia electrica ...

1538 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament de vanzare 3 camere decomandat,  Dumbravita
20

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Est. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Est, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2017, structura beton, material zidarie ...

3292 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare casă  single in Sanandrei 115000 euro
1
1

De vanzare casă single in Sanandrei 115000 euro

De vanzare casa single in Sanandrei situata in vatra satului, teren 340 mp, cu finalizare iulie 2026. Beneficiaza de toate utilitatile. Suprafata utila este de 62 mp si este format din living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie terasa. Pretul la cheie cu finisaje la alegerea clientului si cu incalzire ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
11

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament cu 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Bucovina, una dintre cele mai căutate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, accesibilitate și infrastructura completă. Locuința este amplasată într-un ...

1392 EUR/m2 | 54 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
17

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii,  langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii, langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp, o parcela este situata pe colt cu 2 fronturi stradale, la 50 m de asfalt. Terenurile sunt situate in Giarmata Vii, intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent canalizare si drum . Nu este pe drum de servitute. Pretul este ...

630 m2

Giarmata-Vii, Timis

OPORTUNITATE  de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

OPORTUNITATE de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 600 mp. Terenul este situat in Ianova- RemeteaMare, langa case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 26000 euro, cu utilitati si TVA Incluse

600 m2

Remetea Mare, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare pretabil investitie 4396 mp de zona Calea Cisnadiei
2
1

 Vă oferim spre vânzare un teren generos cu o suprafață de 4396 metri pătrați, situat în zona Calea Cisnădiei, Sibiu. Terenul beneficiază de utilități în apropiere, ceea ce îl face ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.  Detalii teren: ·Suprafață: ...

4,396 m2

Sibiu, Sibiu

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000
5

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL, aproape de statia de autobuz, suprafata teren de 370mp, cu acces auto in curte , suprafata utila de 93mp, format din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, terasa, pod, cu utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica ecologica. Pretul este 148000 euro negociabil ...

1591 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea