Imobiliare

Promovat
Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat  Cartier Solar
20
2

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat Cartier Solar

Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament. ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Complex privat de case individuale 2026 PREMIUM, Titan, 2 PARCARI
20
1

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 190mp, 4 camere+3 bai+terasa+bucatarie+spatii depozitare. Toate baile au ventilator si aerisire naturala cu geam. Casele sunt prevazute cu doua sisteme de incalzire: Centrala ...

1760 EUR/m2 | 196 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Ultracentral
8

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Ultracentral

Descoperă o locuință spectaculoasă, elegantă și primitoare, situată în una dintre cele mai căutate și exclusiviste zone din Sighetu Marmației – Grădina Morii, un cadru liniștit, verde și rafinat, ideal pentru un stil de viață echilibrat. Această proprietate impresionantă și armonios compartimentată îmbină ...

1286 EUR/m2 | 350 m2

Ultracentral, Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara
8

COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara

ID: P2086 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu LIFT avand regimul de inaltime P+3, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus in pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

2083 EUR/m2 | 48 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare 40mp utili + 5mp balcon -Giroc
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere cu living open-space + bucatarie, situat in Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla un parc, magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, Gradinita ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ocna Sibiului  Teren de vanzare:Aprox 1000 m2 Pret:    42,800
10
10

Ocna Sibiului Teren de vanzare:Aprox 1000 m2 Pret: 42,800

Descriere : Teren de vanzare, oportunitate pentru dezvoltare imobiliara -, intr-o zona in continua dezvoltare. Utilitati la distanta mica. Terenul pentru vanzare este extravilan, 5 minute pe jos pina la lacurile sarate, pe teren exista o cabanuta cu doua paturi, dulapuri, masa, scaune, etc., un sopru ...

1,000 m2

Ocna Sibiului, Sibiu

Garsoniera de vanzare la parter, zona Dambovita, Timisoara
2
2

Garsoniera de vanzare la parter, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera mobilata, baie proprie, localizata in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 12 mp utili. Compartimentare: - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin intermediul ...

2167 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Dorobanti
8
40

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Dorobanti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Dorobanti Perla Suprafata: 60mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Da Lift:Nu Distanta de metrou: 12 minute. Complet mobilat si utilat.

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere RENOVAT/LUXELEGANTA / Aurel Vlaicu/ PRIMA LOCUIRE
15

Apostu Estate va propune spre vanzare apartament cu 3 camere (reconfigurat inteligent în 2 camere spațioase + dressing generos), situat pe strada Poetului (zona UTA), la etajul 1. Este o locuință rară pe piață, renovată integral în 2026, unde s-a pus accent pe lux, tehnologie și confort absolut. De ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere de vanzare 50mp utili, bucatarie separata -Chisoda
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat cu bucatarie separata, situat in Chisoda, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla un parc, magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, Gradinita ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

casa de vanzare
3
5

casa de vanzare

Se ofera spre vanzare casa individuala din caranida situata intr-o zona centrala,foarte linistita, pe strada Rahova,in apropiere de Penny Market. Compartimente -4 camere, -bucatarie, -baie, ...

863 EUR/m2 | 139 m2

Calarasi, Calarasi

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare bloc nou la cheie cu parcare
9

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 60 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca. Parcare inclusa in Pret! TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Buna-Ziua, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3317 EUR/m2 | 60 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

COMISION 0% - Casa individuala cu teren de 1870 mp - zona Fratelia
14
8

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Fratelia. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip individuala, situata in Timisoara, zona Fratelia, ideala pentru cei care isi doresc liniste si spatiu, la doar 10 minute de centrul orasului. Regimul de inaltime este pe parter, are ...

4051 EUR/m2 | 79 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere și 2 bai, amplasat la etaj intermediar, la etajul 3 din 4 al unui imobil linistit cu doar 2 apartamente pe etaj in zona Soarelui, Timisoara. Apartamentul se afla la doar câteva minute fata de Sud Plaza, scoala generala ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou
12

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Dumbravita intr-un bloc nou la etajul 2 din 2 nivele are o suprafata utila de 48 mp este compus din : living generos open-space cu bucatarie complet utilata dormitor spatios si baie se vinde mobilat si utilat livingul este cu acces la balcon are finisaje ...

2458 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea