Imobiliare

Promovat
De vanzare - Casa cu 4 camere 2 bai 475mp teren si 2 locuri de parcare
17

Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Sibiu? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 4 camere in zona Selimbar, Sibiu. Terenul casei are o suprafata totala de 475mp, iar suprafata utila a casei este de 125 mp. ...

1951 EUR/m2 | 125 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Casă cu 5 camere și 814mp teren, pe strada Salcâmului din Tecuci
10
1

Casă cu 5 camere și 814mp teren, pe strada Salcâmului din Tecuci Doi intr-unu! Casă şi teren de casă, pe strada Salcâmului, la 78.000 Euro Casă cu 814 mp teren, şi două corpuri de clădiri: unul cu 123 mp, cu living, 3 camere, baie, doua holuri și bucătărie şi unul de 35 mp cu 2 camere. Imobilul are ...

473 EUR/m2 | 150 m2

Est, Tecuci, Galati

Promovat
Teren 713 mp Gavana Grigoresti, toate utilitatile, comision 0%
1
2

Agentia imobiliara Imob Total propune spre vanzare teren intravilan, suprafata 713 mp, 24 ml deschidere, deschidere la 2 drumuri, Gavana Grigoresti, intravilan, toate utilitatile (apa, gaze, curent, canalizare). pe teren sunt 2 fundatii de case. teren situat in zona linistita in apropierea padurii. comision ...

713 m2

Gavana%252b3, Pitesti, Arges

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan în comuna Cuza Vodă județul Călărași poziție bună 1

Vând teren intravilan în comuna Cuza Vodă județul Călărași poziție bună

Vând 1665 metri pătrați teren intravilan îngrădit poartă metalică mare pentru autoturism Terenuri are deschidere 35 m la stradă Are fântână în curte bună pentru dat grădină Terenul se află în sat ceacu comuna Cuza Vodă pe strada transformatorului la un colț de drumul la asfaltat care traversează ...

1,665 m2

Cuza Voda, Calarasi

Vand casa in Harsova
7
3

Vand casa in Harsova

Vand casa in orasul Harsova ! Casa este compusa din 7 camere , camara ,baie , garaj, magazii.Toata curtea are o suprafata de 750 mp. Se vinde complet mobilat . Casa are iesire la doua strazi.

80 EUR/m2 | 750 m2

Constanta, Constanta

 Proprietar vand teren 601mp pentru casa pe strada Elena , Mosnita Noua
3
4

Proprietar vand teren 601mp pentru casa pe strada Elena (in spate la Valery ),avand front de 20 m. Utilitati existente : gaz, apa,canalizare, curent,drum pietruit.

601 m2

Mosnita Noua, Timis

Garsoniera de vanzare Drumul Taberei
6
22

Garsoniera de vanzare Drumul Taberei

Garsonieră de vânzare în Drumul Taberei, aproape de metrou și Plaza România. Suprafață de 34 mp, situată la etajul 4 din 10, decomandată. Bucătărie complet echipată, cameră confortabilă, baie renovată. Dotată cu centrală termică, aer condiționat și balcon. Zonă verde, aproape de parcuri și centre ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament decomandat 3 camere 85 mpu 2 balcoane 2 bai Rahovei Sibiu
11
1

Comision 0% OCAZIE UNICA!! Hai sa vezi un apartament mai mult decat spatios de 85 mp utili, la parterul inalt al unui ansamblu nou 2024 care te va incanta cu siguranta!! De vanzare apartament de 85 mp utili cu 3 camere 2 balcoane si 2 bai intr-un imobil CONSTRUCTIE NOUA 2024 la parter ...

1918 EUR/m2 | 85 m2

Sibiu, Sibiu

Teren 810 mp + casa 56 mp de vânzare în cartierul Someșeni 10

Teren 810 mp + casa 56 mp de vânzare în cartierul Someșeni

Teren 810 MP de vânzare în cartierul Someșeni, pe strada Orăștiei. Conform PUG-ului, în zona RrEt - zonă de activități economice cu caracter terțiar. Utilizări admise: administrative (birouri, sedii companii), financiar-bancare, showroom, servicii cu acces public, servicii profesionale, servicii manufacturiere, ...

810 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Casa cu 6 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, zona Centrala
20
2

Casa cu 6 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, zona Centrala FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod amenajat, situata in Sanandrei, zona Centrala, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 207 mp si teren 500 mp. Anul constructiei ...

1353 EUR/m2 | 207 m2

Sanandrei, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament de 3 camere, parcare cu CF inclusa in pret!!!
16

EDIL Florești vă propune spre vânzare un apartament potrivit pentru o familie care își dorește confort, liniște și o compartimentare practică, situat într-un bloc construit în 2019, într-o zonă rezidențială apreciată din Florești zona Stejarului. Apartamentul are o suprafață utilă de 59 mp, este semidecomandat, ...

2153 EUR/m2 | 59 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha
2
11

Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha

De vinzare padure Bucu ,jud. Ialomita 3200 euro ha

257 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Crangasi mobilat si utilat complet.
4
27

Apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Crangasi mobilat si utilat complet. Apartamentul are suprafata utila de 50 mp si se afla la parterul unui bloc de 4 etaje, constuit in anul 1980. Este situat la 3 minute de mers pe jos de metrou. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1660 EUR/m2 | 50 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
2

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera 40 mpu pretabila pentru regim hotelier in Centrul Istoric
8
2

Garsoniera de vanzare, nedecomandata, 38 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. TABOO Imobiliare propune o garsoniera, decomandata, situata in localitatea Sibiu, zona Centrul Istoric, aflata la etajul 2 intr -un imobil tip casa/vila cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje; anul constructiei 1910, structura ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan - zona verde, 640 mp in Dumbravita
1

Teren intravilan - zona verde de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. FOXFORT propune teren intravilan de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest, intr-o zona linistita, avand o suprafata de 640 mp, cu 1 front stradal. Terenul e incadrat in zona verde. Dispune de toate utilitatile. Pretul este de ...

640 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea