Promovat
0% comision | Apartament 2 camere  cu terasa de 26 mp! Andrei Muresanu
9

0% comision | Apartament 2 camere cu terasa de 26 mp! Andrei Muresanu

Va prezentam spre vanzare, DIRECT DE LA DEZVOLTATOR, CU 0% COMISION DE LA CUMPARATOR, un apartament cu 2 camere, in cartierul Andrei Muresanu , zona Andrei Muresanu Sud, locuinta care confera confort, liniște și poziție premium în Cluj-Napoca. Zona si imprejurimile Imobilul este amplasat intr-o zona ...

4013 EUR/m2 | 57 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Se poate preda la cheie la pretul de 285.000 Eur Neg Pret la alb 270.000 Eur Neg Tel 0725680996

1800 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si terasa de 60 m , in Zorilor !
13

Apartament cu 2 camere si terasa de 60 m , in Zorilor !

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Zorilor, zona strazii Pablo Picasso. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

3250 EUR/m2 | 60 m2

europa, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
5

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

Vând casă în Tichindeal
10
3

Vând casă în Tichindeal

Vând casă în Satul Țichindeal.Casa este situata in centrul satului.Asfalt la poarta.Aproape de școală,grădinița,magazin,biserica. Casa este racordata la Apa,Curent,. Casa se încălzește cu centrala pe lemne dotată cu calorifere. Exista și fântână cu apa. Casa compusa din: 2 camere 1 bucatarie 1 baie 1 ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere conf. 1, parter zona centrala intre Pta M. Viteazu si Consiliul Judetean, 72 mp
15
1

Original Imobiliare va propune spre vanzare un apartament confort 1 cu vedere pe 2 parti, compus din: 3 camere, bucatarie, baie cu geam, camara alimente, situat la parter inalt intr-un bloc din caramida in zona centrala, intre Piata Mihai Viteazu si Consiliul Judetean, suprafata 72 mp, scrgere separata, ...

1338 EUR/m2 | 65 m2

Central, Arad, Arad

De vanzare hala si teren servicii publice Utvin
6
3

De vanzare hala si teren servicii publice Utvin

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus imobiliare va propune spre vanzare o hala utilata pentru service auto si vulcanizare in Utvin cu acces din drumul principal Se pot prelua si contractele de inchiriere actuale Hala se ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Utvin, Timis

Teren de vanzare Giurgiu comuna Gogosari sat Izvoru 1

Teren de vanzare Giurgiu comuna Gogosari sat Izvoru

Vand teren arabil. Lot1 2500 mp arabil extravilan,tarla 20 ,parcela 1, Lot2 2300 mp arabil extravilan,tarla 20,parcela 3, Lot3 800mp extravilan,tarla 20,parcela 2. Lot 4 24900 mp extravilan ,tarlale 7,8,9,10,11,13,17. Total teren 30500 mp pe raza localitati ...

30,500 m2

Gogosari, Giurgiu

De vânzare ap.4 camere
5
1

De vânzare ap.4 camere

Vând apartament cu 4camere, et.2 ,str. I. L. Caragiale, vis-a-vis de școala 4 Apartamentul este izolat interior-exterior, călduros, parchet nou,termopane, gaze la ușă

1196 EUR/m2 | 56 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Parcela pentru casa | Duplex - Individuala - Pischia
2
11

Parcela pentru casa | Duplex - Individuala - Pischia

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare parcele ( teren intravilan ) pentru casa in Pischia, acces din drumul principal Se poate construi casa individuala sau duplex Regim de intaltime P+1E+M ...

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Pensiune de vanzare in Talmaciu judetul Sibiu renovata cu 26 camere
20
4

Pensiune Turistica cu 26 camere decomandate de vanzare, in Talmaciu pe DN7 la iesire spre Boita, judetul Sibiu, dispune de o suprafata totala de teren de 3400 mp pe care sunt construite 2 imobile. Aceasta are o amprenta de 400 mp si cabana de 175 mp, compusa din 3 etaje unde veti gasi cele 16 camere ...

790 EUR/m2 | 1,583 m2

Talmaciu, Sibiu

Apartament Premium 2 camere Remetea Mare (53m + 2 balcoane), finisat la cheie , comision 0%
6

Locuință completa confort maxim, fără comisioane! Preț avantajos: 75 000 EUR negociabil fără comision pentru cumpărător! Compartimentare eficientă: 2 camere luminoase un dormitor, living, bucătărie separată, baie și două balcoane generoase. Suprafață utilă de 53 m , plus spații exterioare și loc ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Remetea Mare, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1996, structura de beton, material ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere cu grădină privată în Remetea Mare finisaje premium
10
1

Locuință eficientă, modernă și cu spațiu exterior perfectă pentru familie! Preț avantajos: 105.000 EURO + comision Compartimentare inteligentă: 2 dormitoare, bucătărie separată, living spațios, baie, balcon tip terasă (4mp), plus o grădină privată generoasă ( 50 mp) ideal pentru relaxare, hobby sau ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Remetea Mare, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat
10
2

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! COMISION 0% DIRECT PROPRIETAR Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala termica proprie, 2 bai, vedere pe 2 parti, zona Freidorf langa ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

3 camere loc de parcare etaj intermediar Remetea Mare
6

3 camere loc de parcare etaj intermediar Remetea Mare

obiliare va propune spre vanzare un apartament nou, spatios, cu 2 dormitoare si bucatarie separata si sufragerie, la etajul 1 sau 2, situat in vatra satului Remetea Mare, cu acces facil catre centrul oras si autostrada Apartamentul este finisat la cheie, cu toate utilitatile situat intr-un bloc nou ...

1691 EUR/m2 | 55 m2

Remetea Mare, Timis

Apartament 3 camere Morilor
5
1

Apartament 3 camere Morilor

Agenție imobiliară intermediem vânzarea,unui apartament cu 3 camere ,2 balcoane,2 băi,etaj 1 4 cu loc de parcare,zona Morilor,Bloc construcție 2009,din cărămidă ,orientare est-nord,superb, cu o suprafață de 84 m utilă fără balcoane și totală 100m, parțial mondial ,preț 125000 euro.Tel Nina imobil ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni
2
4

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare parcele ( teren intravilan ) pentru casa aproape de Calea Urseni, acces din drumul principal situate pe strada Gladiolei in spate la Premium Residence LOT ...

Timisoara, Timis

Vand teren pentru casa - Timisoara
2
23

Vand teren pentru casa - Timisoara

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Certificat de urbanism valabil Focus Imobiliare va propune spre vanzare teren intravilan in Timisoara pentru casa in zona Fabric Modern Terenul se afla intr-o curte comuna cu inca 3 apartamente, ...

Timisoara, Timis

Teren  intravilan 700 mp
1
6

Teren intravilan 700 mp

vand teren liber, str. Posta veche, nr. 34 utilitati energie electrica si canalizare.

Galati, Galati

COMISION 0% Parcela teren intravilan Ciarda Rosie - Calea Urseni
1
7

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare 8 parcele ( teren intravilan ) pentru casa in Ciarda Rosie, acces din drumul principal situate pe strada Dafinului LOT 2 - CF. NR. 418615 - ( 567MP ...

Timisoara, Timis

 Teren de vanzare in Runcu, sat. Valea Babei, str. Campului nr 12 - jud. Valcea 5100 mp