Imobiliare

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, 51 mp, etajul 1, Dealul Florilor
7
1

Agentia Imobiliara Mobitex va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in Dej, cart. Dealul Florilor. Apartamentul cu suprafata utila de 51 mp se afla la etajul 1 si este compartimentat astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 debara - 1 camara de alimente - 1 balcon Confortul ...

1431 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Promovat
Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat
12
1

Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat

Apartament cu 4 camere zona Brancoveanu - Piata Sudului (Șos. Olteniței nr. 162) - Etaj 9/10 - Vedere Sud Apartament situat pe Șos. Olteniței nr. 162, la etajul 9 din 10, cu vedere sudică și compartimentare practică. Proprietatea este liberă și poate fi preluată imediat. Locuința este nerenovată, oferind ...

1801 EUR/m2 | 83 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere
10
4

Apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere, etaj 1, parcare privată, în Constanța zona Palazu Mare, suprafață totală 50.3 mp, suprafață utilă 45.3 mp, balcon 5mp, an construite 2025

2208 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Promovat
De vanzare apartament modern, 2 camere, 51 mp, Dealul Florilor
10
19

Agentia Imobiliara Mobitex ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 5, cartierul Dealul Florilor. Apartamentul este spatios, avand o suprafata utila de 51 mp, compartimentat astfel: - 1 bucatarie open space - 1 living - 1 dormitor - 1 balcon deschis - 1 debara Se vinde mobilat si ...

1196 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property
18
2

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property

Vand casa 5 camere zona Gai, P+E+ pod mansardabil, cu teren in suprafata de 432 mp, suprafata construita 200 MP, compusa din 5 camere, bucatarie, 2 bai, terasa, garaj, toate utilitatile: apa, gaz, curent trifazic, canalizare, casa construita din caramida. Pret : 110.000 euro ID : RH-39415-propert ...

688 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

COMISION 0% Oportunitate investitie-Apartament cu 5 camere, 140 mp
12
5

Apartament cu 5 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare o oportunitate de investitie, la doar 1250 €/mp, aflat la doar 5 minute de centrul orasului. Iti prezentam un apartament cu 5 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin, aflat la etajul ...

1250 EUR/m2 | 140 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Vand casa 4 camere comuna Archis ID:RH-44676-property
18

Vand casa 4 camere comuna Archis ID:RH-44676-property

Casă de vis în comuna Archiș spațiu, confort și liniște! Descoperă o locuință modernă, perfectă pentru cei care își doresc relaxare și intimitate, fără compromisuri la capitolul confort. Suprafață utilă: 220 mp Teren generos: 3200 mp Compartimentare ideală: 3 dormitoare spațioase 2 băi ...

723 EUR/m2 | 220 m2

Archis, Arad

Teren casă Găvani 7

Teren casă Găvani

Teren casă 800 metri pătrați,deschidere 20 metri,lungimea 40 metri,posibilități apă și electricitate,terenul se află in Sat Găvani,Comuna Gemenele la 24khilometri ,preț metru pătrat 22 roni negociabil

800 m2

Școlilor, Braila, Braila

VAND  teren 1620MP, in com.Bradu, parcelat  in 2 parcele .    .
3
12

VAND teren 1620MP, in com.Bradu, parcelat in 2 parcele . .

Deschidere 25ml , utilitati, apa ,gaze. electricitate si din 2016 canalizare., suprafata totala 1620, posibilitate parcelare.Front stradal: 25ml Acces: Amenajare strazi: Iluminat stradal, Utilitati: Utilitati Generale: Apa, Canalizare, Gaz, Curent, Utilitati in zona Alte caracteristici: Alte caracteristici: ...

1,620 m2

Bradu, Arges

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei
5
43

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei, decomandat, la etajul 7 din 10, confort 2,anul de constructie este 1980,bloc reabilitat,suprafata utila este de 50mp,aproape de facultatea de constructii.

1560 EUR/m2 | 50 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property
10

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-property

Vand teren intravilan generos de 1.924 mp în Rănușa la doar câteva minute de renumita stațiune Moneasa! Localizare excelentă situat imediat la ieșirea spre stațiunea Moneasa (aprox. 3 min cu mașina), într-o zonă pitorească şi liniștită, perfectă pentru o casă de vacanță, cabană sau investiție ...

1,924 m2

Moneasa, Arad

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Casa individuala cu garaj de vanzare in Cluj Napoca in zona Iris
12

Cauți o casă spațioasă în Cluj-Napoca, ideală pentru tine și familia ta? Îți dorești confort, intimitate și un stil de viață modern într-o zonă apreciată? TABOO Imobiliare îți propune spre vânzare o casă cu 5 camere, situată în zona Iris.   Imobilul impresionează ...

3090 EUR/m2 | 210 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

teren intravilan paulesti zona rezidentiala noua
10
1

teren intravilan paulesti zona rezidentiala noua

Propietar vand teren intravilan în paulesti zona rezidențială noua pe strada Toma socolescu lângă noile blocuri ANL, spital uromed, strada cu piscina perla, terenul are 17 m deschidere cu o adâncime de 110 în total 1900 m.p. cu posibilitate de extindere încă 7 metri deschidere si teren de 2000 în spate ...

1,900 m2

Paulestii Noi, Prahova

Promovat
Balcescu-Piata Crucii, spatios, luminos, boxa in beci, gradina
20
23

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property
15
1

Vand casa 2 camere zona Parneava - ID : RH-43086-property

Vand casa 2 camere zona Parneava-Oituz, compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, subsol, suprafata construita 106 MP, suprafata teren 884 MP, utilitati: apa, gaz, curent, canalizare, fantana forata, anexa, casa necesita renovari sau poate fii demolata, proprietarul detinand documentele necesare ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Parneava, Arad, Arad

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro