Vitan, Zizin, Mall
3

Vitan, Zizin, Mall

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, 2 grupuri sanitare, multi facilitati, luminos, spatii de depozitare, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele.

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse de Lux Bulevardul Dem Rădulescu
9

Penthouse de Lux Bulevardul Dem Rădulescu

Penthouse de Lux - Design Avangardist, 2 Terase și Parcare Subterană 84 mp + 2 terase Se pot trimiteți multe poze si filmări pe whatsapp Vă prezentăm spre vânzare un penthouse spectaculos, definit prin rafinament, spații vitrate largi și finisaje de cea mai înaltă calitate. Această proprietate nu ...

2202 EUR/m2 | 84 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament la Cheie cu Terasa de 15 mp - Prima linie la Mare - Costinesti
4

Apartamentul tau de vacanta la mare ndash; Costinesti, Golful Francez Imagineaza-ti diminetile in care deschizi larg usile balconului si te bucuri de mare chiar din propriul tau apartament. Sunetul valurilor, lumina rasaritului si briza sarata devin parte din rutina ta de vacanta. Acest apartament este ...

1516 EUR/m2 | 62 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Duplex modern Feleacu cu vedere panoramica spre Cluj
20
3

Duplex modern Feleacu cu vedere panoramica spre Cluj

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa tip duplex situata in Feleacu, foarte aproape de partia de schi, pe ultima parcela dintr-o zona de case noi premium. Proprietatea beneficiaza de o orientare est sud vest, astfel incat livingul si terasa se bucura de lumina naturala pe tot parcursul zilei ...

1685 EUR/m2 | 178 m2

Feleacu, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
11

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Casa de vânzare 5 camere  plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani
10

Casa de vânzare 5 camere plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani

Casa este formata din 5 camere , baie cu vana și boiler încălzire apa pe lemne pentru iarna + panou încălzire apa instalat pe casa și pus în funcțiune , hol intrare . Sub casa se afla un beci , și 2 magazii.+ Anexe o magazie și o bucătărie . Separat de casa in curte se mai afla o bucătărie de vară . ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Scundu, Valcea

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto
5

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto

PROPRIETAR, vând imobil+atelier auto-moto în Oradea, zona Iosia, strada Ursa Mare. Proprietatea este compusă din: -Casa de locuit P+M - 3 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie, hol, camera tehnică, 2balcoane, terasă 32mp. Este construită din cărămidă porotherm, izolată cu polistiren de 10cm, pod utilizabil ...

1329 EUR/m2 | 210 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Casă bătrânească
1
11

Casă bătrânească

De vânzare casă bătrânească locuibilă cu anexe, livadă, vie și teren arabil. Teren intravilan in suprafață de 6300 mp. Casa se află la drumul principal,asfalt in fața casei. Localizată în sat Rădeni,Com. Frumușica, Jud. Botoșani. Prețul este de 32000 euro. Mai multe informații la tel ,sau WhatsApp.

6,300 m2

Frumusica, Botosani

Casa zona Tribunal
5
7

Casa zona Tribunal

Intermediem vanzare casa noua, caramida constructie an 2001, St-201mp, D-8,6ml cu acces auto, Su-88mp, centru istoric, libera. Imobilul are toate utilitatile: CT, AC, 3 camere mari, hol mare, baie, bucatarie, curte, zona foarte linistita in proximitatea Falezei Dunarii. Ca bonus imobilul se vinde mobilat ...

1307 EUR/m2 | 88 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Pitulați
3
2

Teren intravilan Pitulați

Teren intravilan 1509 mp liber de constructie, sat Pitulati, la dosr 2 km de com. Scortaru Nou. Strada asfaltata, posibilitati apa si en.electrica. Sat traditional, linistit, aflat intr-o zona pitoreasca pe malul raului Buzau, la 28 km de mun. Braila. Pretabil si amplasare constructie de vacanta. Pret ...

1,509 m2

Pitulati, Braila

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3
5
1

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3

Intermediem vanzare ap.2 camere cf 2, SD, St-37mp, et.3 din 10, E-uri, convector, tamplarie termopan, zona linistita, cu vegetatie si parcari, la 100 m de Calea Calarasilor, gresie si faianta, mobilat si utilat, lift nou, liber. Pret 33.000 euro foarte usor negociabil

943 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Casa Silistea
9
6

Casa Silistea

Intermediem vanzare casa com Silistea la 10km de mun. Braila, St-864 mp din care 84mp locuinta si 50mp dependinte, D-22ml, Sc-130mp, paianta tencuita, an constructie 1970, 3 camere, antreu, hol, bucatarie si baie din caramida nou construita care necesita amenajare si montaj instalatie sanitara,tabla ...

285 EUR/m2 | 130 m2

Silistea, Braila

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
50

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

Vând urgent Casă zona Centrală Compusă din : 4 camere locuibile 2 bai 2 holuri 1 pivniță Garaj Curte + gradina mică Casă locuibila întreținută Ocupabila imediat Pentru alte detalii suplimentare sunati Preț 85000 Euro negociabil.

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren comuna Corbii Mari sat Podul Corbencei 5

Vând teren comuna Corbii Mari sat Podul Corbencei

Vând teren 1006 mp intravilan, cadastru și studiu geotehnic. Se află în apropierea râului Argeș la circa 200 m, dar nu este în zonă inundabile ci la 4-5 m mai înalt decât râul. Practic terenul are o latură lângă un cot al râului, dar care este parțial secat.

Podu Corbencii, Dambovita

Teren intravilan Les Bihor  3.011 metri patrati
4
13

Teren intravilan Les Bihor 3.011 metri patrati

Descriere Teren intravilan BIHOR-Nojorid-Les: Localizarea=apropiat de soseaua principala (E 671) DN79 S=3011 mp Teren intravilan persoana fizica Reper vecinatati: - constructii existente in vecinatate si peste strada Utilitati: -casa batraneasca -electricitate -apa curenta. Raspund cu placere ...

3,011 m2

Les, Bihor

Casa in baitia-maramures
6
6

Casa in baitia-maramures

Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz

625 EUR/m2 | 80 m2

Baita de sub Codru, Maramures

Vand apartament decomandat 2 camere

Vand apartament decomandat 2 camere

Descriere Vand apartament decomandat 2 camere ,baie ,bucatarie,hol,balcon,50mp ,geamuri termopane,centrala termica Etajul 3 ,zona centrala situat pe strada Rahovei Necesita renovare Pret 60.000 Euro Negociabil

1100 EUR/m2 | 50 m2

Campulung, Arges

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
21

Atentie .Schimb ( NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imediata apropiere. Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 49m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare Ipotesti (marginea satului), la 7 km de Botosani
3
1

Teren 1800 mp de vânzare Ipotești, Botoșani ideal casă! Vând teren extravilan în Ipotești, la 7km de Botoșani, situat într-o zonă liniștită, departe de aglomerația orașului.Pe parcelele din vecinatate sunt deja construite case. Suprafață: 1800 mp Zonă în dezvoltare Acces facil la drum Ideal ...

1,800 m2

Ipotesti, Botosani

Casa de vanzare Dej, pret negociabil
10
1

Casa de vanzare Dej, pret negociabil

Casa este situata in Municipiul Dej, judetul Cluj Napoca pe Str. Fericirii nr. 3 (punct de referinta noile blocuri ANL). Casa beneficiaza de curte proprie, fiind construita pe un teren de 722 mp. Casa este dispusa pe 3 niveluri (D+P+M): 1) Suprafata demisol: 82,60 mp 2) Suprafata parter: 82,60 mp 3) ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Dej, Cluj

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes
8

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 34.000 mp (3.4 Ha) situat in localitatea Caransebes, la 150 metri distanta de centura orasului Caransebes si E70 ( Craiova- Timisoara). Terenul este situat la o distanta de 150 metri pe partea stanga la iesirea din sensul giratoriu ...

34,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren strada Agriculturii Lugoj
2
2

Teren strada Agriculturii Lugoj

VAND IN LUGOJ TEREN CU SUPRAFATA DE 5800 MP, DIN CARE 540 INTRAVILAN, DOUA FRONTURI STRADALE DE 19 M, SITUAT PE STR. AGRICULTURII, ZONA DE VILE(APROAPE DE INTRAREA DIN STRADA PRIVIGHETORII), UTILITATI IN ZONA. SE VINDE ÎNTREG (110.000 Euro) sau jumătate (70.000 Euro).