Promovat
Vila P+1 160mp Mogosoaia padure
5

Vila P+1 160mp Mogosoaia padure

Vila premium P+1 in suprafata de 160mp,cu un teren de 265mp,racordata la toate utilitatile,gaze,curent electric,canalizare,apa,internet fibra,situata langa Padurea Motocului si baza sportiva FRF Romania.Statie STB la 300m,comunitate gated comunity cu 2 intrari,situata intr-un ansamblu rezidential ...

1531 EUR/m2 | 160 m2

Padurea Motoc, Mogosoaia, Ilfov

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium pe Mihai Romanu
10
2

Duplex premium pe Mihai Romanu

Koncept Imobiliare va propune spre vanzare o casa de tip Duplex premium pe strada Mihai Romanu, cartierul Buna Ziua. Imobilul este dispus pe 3 niveluri, P+1+Er, au suprafata utila de 110 mp la care se adauga balcon si terasa rooftop, fiind compartimentat dupa cum urmeaza: parter - living, bucatarie cu ...

3636 EUR/m2 | 110 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere 76 mpu 2 locuri de parcare Turnisor Sibiu
10

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 76 mp, zona Turnisor, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Doua Locuri de parcare; • Zona ferita de aglomerati; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă premium individuala, parter, 4 camere – Stupini, gata de mutare.
19
9

BLITZ propune spre vanzare o casă individuală, finalizata , situată într-un Stupini, intr un mic cartier privat de 6 locuințe, avand acces pe stradă cu barieră automată. Proprietatea dispune de 110 mp utili, pe parter, plis.pod de depozitare, și teren de 500 mp, cu cota de teten stradal, asadar disponibili ...

2064 EUR/m2 | 110 m2

Brasov, Brasov

Apartament 2 camere, decomandat, mobilat, Șoseaua Olteniței Lidl
6

Apartament modern, complet mobilat, situat într-un ansamblu rezidențial bine organizat, într-o zonă cu acces facil către toate punctele de interes. Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare zona Unirii
9
12

Garsoniera de vanzare zona Unirii

Ofer spre vanzare garsoniera cu o suprafata de 50 mp etajul 6 din 9 . Locația este super , alături de transport public , colegii , magazine , piață și altele. Blocul este ingrijit și curat , ascensorul funcțional . În apartament totul este nou + toată tehnica necesară . Toată mobila din imagine este ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa deosebita cu teren 2000 mp 5 camere  Sura Mare Hamba Sibiu
20
7

Casa deosebita cu teren 2000 mp 5 camere Sura Mare Hamba Sibiu

Casa de vanzare individuala situata la 11 km de Sibiu, in Sura -Mare, Hamba, localitate pitoreasca si autentica.Casa este individuala si a fost construita in anul 2010 cu structura de caramida si un regim de inaltime D+P+M si un mic foisor deasupra.Suprafata utila a casei este de 262 mp, iar terenul ...

687 EUR/m2 | 262 m2

Sura Mare, Sibiu

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera în Bloc Nou cu lift | Metrou Dimitrie Leonida la 5 minute | Loc Parcare
5
1

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, situată într-un ansamblu rezidențial, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere rapidă), datorită amplasării excelente și accesului facil către ...

2000 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Rovine
6
4

Apartament 3 camere Rovine

Vand apartament 3 camere decomandate, zona Rovine, trilateral: suprafata 76 m2 etaj intermediar 5 8 2 balcoane 2 bai , ambele cu geam centrala termica noua lift nou renovat- parchet, gresie, faianta, bucatarie din mdf, tamplarie qfort, usi interior noi, usa intrare metal aer conditionat Pret: ...

2184 EUR/m2 | 76 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona centrala - Filiasi
15

Apartament cu 3 camere in zona centrala - Filiasi

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat in inima orasului Filiasi. Proprietatea reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru o familie care isi doreste confort si accesibilitate instanta la toate facilitatile urbane, cat si pentru investitie. Suprafata ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

central, Filiasi, Dolj

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16
6

Apartament cu 2 camere renovat, Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul este renovat cu materiale de bună calitate și dispune de centrală termică proprie, gresie, faianță, parchet laminat și zugrăveli moderne. Imobilul este liber ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vila 6 camere langa metrou Dimitrie Leonida, mobilată și utilată, Libera
21

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 2 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa si teren de vanzare
6
1

Casa si teren de vanzare

Casa si teren de vanzare in Salistea de Sus Jud Maramures. Casa compusa din parter si etaj cu suprafata de 140 m2 nivel. Casa include garaj si beci. Terenul are o suprafata de 5.000 m2(50 ari) cu front la drumul judetean de 50 m liniari, apa curenta in curte, curent monofazic si curent trifazat.

2115 EUR/m2 | 130 m2

Salistea de Sus, Maramures

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, mobilat, mutare rapida_Str. Drumul Fermei
7

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și accesului facil către punctele de interes din ...

1676 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

5000mp extravilan la soseaua Vladeni DB- coada izvorului PH asfaltata 20km de ploiesti teren plat
1
2

5000mp teren arabil -extravilan deschidere la soseaua asfaltata VLADENI judet Dambovita -coada izvorului prahova la 20KM de orasul ploiesti teren plat poza e relativa bun pentru agricultura soluri bune cernoziom sau alte investitii apa este la intre 5 si 10 metri adancime 5 euro mp usor discutabil ...

5,000 m2

Vladeni, Dambovita

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea