Apartament de vanzare Metalurgiei
4
57

Apartament de vanzare Metalurgiei

Apartament 2 camere situat pe Bdul Metalurgiei , etaj 3 8 nivele, confort 1, decomandat, centrala termica proprie, terasa spatioasa. Loc parcare, aer conditionat, mobilat , utilat . Suprafata: 60 mp.Anul de constructie al blocului 2010

1255 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu productie, 70mp, parter in cladire de 4 etaje, la 300m de Hala Obor
1
2

Spatiu productie, 70mp, parter, in cladire de 4 etaje consolidata, parcare, acces stradal, la 300m de Hala Obor, pret 100.000 Euro, tel.

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa insiruita cu 4 camere de vanzare langa padure, Dumbravita
16

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex modern, cu 4 camere 2 bai confort 1 sporit in Dumbravita langa padure. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 84 mp si este compartimentat astfel: Parter: -hol acces -dormitor/birou -living deschis -bucatarie in terasa acoperita -baie Etaj: -hol acces -dormitor ...

2262 EUR/m2 | 84 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare teren Militari 20,000 m.p. - Drumul Ciorogarla
6
7

Vanzare teren Militari 20,000 m.p. - Drumul Ciorogarla

Va prezentam spre cumparare cu 0% comision un teren intravilan situat langa platforma comerciala Militari, la 500 metri de bulevardul Iuliu Maniu, cu acces direct. Avem o distanta de 1 Km pana la intrarea pe Autostrada A1. Terenul are o suprafata de 20.000 mp cu deschidere de 78mp, avand pe el si o ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament modest de vanzare zona Sagului
4
8

Apartament modest de vanzare zona Sagului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 45 mp,decomandat. Apartamentul are acces rapid la mijloace de transport in comun,la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Doina si la 15 minute de Shopping City Mall. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ...

Sagului, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2561 EUR/m2 | 82 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Plaza Mall- Lujerului, 2 camere, decomandat, 60 mp, etaj 2, mobilat, bloc nou
19

Va propun spre achizitie un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime S+P+6 E, construit in anul 2022 Cu o suprafata 60 mp impreuna cu balconul de 5.4 mp, se bucura de urmatoarea compartimentare: living 19 mp, bucatarie 8.5 mp, dormitor de 14.5 mp, baie ...

3213 EUR/m2 | 61 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vând apartament 3 camere parter Caransebeș
10
2

Proprietar vând apartament 3 camere parter Caransebeș

Vând apartament cu 3 camere în Caransebeș, parter. Tel. Descriere: Suprafața: 70,77mp Decomandat Baie Bucătărie Termopane Centrală Rulouri Uși schimbate Gresie și faianță 2 Dormitore Sufragerie Debara Hol Posibilitate spațiu comercial, salon etc. Bloc izolat termic Vis-a-vis de Liceul Decebal Comision ...

985 EUR/m2 | 71 m2

Caransebes, Caras-Severin

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Garsoniera vanzare zona 1 Decembrie 1918
3
40

Garsoniera vanzare zona 1 Decembrie 1918

Ofer garsoniera in zona 1 Decembrie,de vanzare,semi decomandata,cu suprafata de aproximativ 30 mp an constructie 1988 ,bine compartimentata si luminoasa,pozitionata intr-o zona linistita cu acces facil la metrou,mijloace de transport,scoli,magazine si centre comerciale,locuinta practica si functionala ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
16

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Garana, Caras-Severin

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!
6
10

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!

Casa in Liubcova , asfalt , 500mp teren , front de 18ml , aproape de Dunare ! Casa trebuie refacuta in totalitate , sau restaurata , pastrandu-si farmecul de odinioara . Pret 25.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

250 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Promovat
Casa Km 4-5 doua familii
20

Casa Km 4-5 doua familii

Agenția Acord Imobiliar propune spre vânzare un casa P+1, situată în KM 4-5, pretabil pentru două familii. Casa a fost construită ca și locuințe colective. Cele doua paliere ale casei ( Corpul1 din cadastru) au intrări distincte și nu există scară interioară. Fiecare palier reprezintă un apartament ...

1572 EUR/m2 | 264 m2

Constanta, Constanta

Casă zona Stadion
17

Casă zona Stadion

Agenția Acord Imobiliar vă propune la cumpărare o casă situată în zona Stadion - Tăbăcărie. Construcția are D+P+E+Pod circulabil cu o suprafață utilă de 344mp și desfășurată de 474mp (suprafețele nu includ podul). Terenul are suprafața de 330mp cu deschidere de 12ml. Casa este construită pe structură ...

2180 EUR/m2 | 344 m2

stadion, Constanta, Constanta

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

vanzare garsoniera in zona Salaj
4
42

vanzare garsoniera in zona Salaj

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj cu o suprafata de 35mp situata la etajul 2 10.Anul de constructie al blocului este 1980.Blocul dispune de lift

1229 EUR/m2 | 35 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa individuala de vanzare curte proprie pivnita Orasul de Jos Sibiu
20
4

Casa individuala de vanzare, teren 198 mp, 4 camere, bucatarie, 2 bai, pivnita, filigorie, 101 mp utili, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestei case: • Zona-la 2 minute de Centrul Istoric • Curte individuala • Pretabil spatiu comercial TABOO Imobiliare va propune o casa ...

2733 EUR/m2 | 101 m2

Sibiu, Sibiu

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casă Faleză Nord
20
1

Casă Faleză Nord

Agenția Acord Imobiliar vă propune spre cumpărare o casă P+E+M, situată în cartierul Faleză Nord la aproximativ 50-70ml de plajă. Casa este construită pe structură de beton cu zidărie din cărămidă la exterior și BCA la interior. Terenul are deschidere dublă la două străzi și există posibilitatea construirii ...

1686 EUR/m2 | 350 m2

Constanta, Constanta

Casă individuală Palazu Mare 3 dormitoare Vedere Lac Comision 0%
10
2

Agenția Acord Imobiliar vă propune la cumpărare o casă situată ăn Palazu Mare, zona Elvila. Casa este construită pe structură de beton (stâlpi,placa( cu zidărie din BCA la exterior (30cm) și interior. Etajul 2 este reras. Vedere spre lac din toate dormitoarele. Orientare Est-Sud.. Compartimentarea ...

1579 EUR/m2 | 190 m2

Constanta, Constanta

Salvează căutarea