Imobiliare

Promovat
Duplex modern, Zona linistita, Mosnita noua
15

Duplex modern, Zona linistita, Mosnita noua

Estate group va prezinta spre vanzare 1/2 duplex cu 6 camere in Mosnita Noua, intr-o zona linistita. Locuinta este la 3 minute de Timisoara, aproape de asfalt (200m). Ideala pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie. Strada din fata proprietatii se va asfalta in curand. Proprietatea ...

1556 EUR/m2 | 160 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren 2,316mp Bălțați / Strada VIEI
3
2

Teren 2,316mp Bălțați / Strada VIEI

Comision ZERO pentru cumpărător! Spre vânzare! Teren în suprafață de 2316mp format din două loturi, primul lot în suprafață de 733mp intravilan iar al doilea în suprafață de 1583mp extravilan. Deschiderea terenului intravilan este la strada asfaltată și are o lungime de 15.5 metrii liniari. Pentru mai ...

2,316 m2

Baltati, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere la cheie in Borhanci!Apartamentul se preda utilat!
11
1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, la intrare in cartierul Borhanci, zona strazii Constantin Brancusi. Zona si imprejurimile Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport ...

3271 EUR/m2 | 70 m2

borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
OFERTĂ EXCLUSIVĂ - Teren de Vanzare in Agigea !
1
10

OFERTĂ EXCLUSIVĂ - Teren de Vanzare in Agigea !

Cod Agent ( Monica ) Agenția DANICRIS vă propune spre vânzare o oportunitate excelentă de investiție! Disponibile 4 loturi alăturate, fiecare având 400 mp și o deschidere de 12 ml. Localizare: Agigea, extravilan, la limita cu intravilanul Documentație completă: Cadastru și intabulare individuală pentru ...

400 m2

Agigea, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa saseasca plina de istorie de vanzare in satul Nou judetul Sibiu
20
7

Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Nou la doar 18 km de Sibiu? Iti doresti o casa intr-o zona pitoreasca, cu curte? O casa nu este doar un acoperis – este poveste, caldura si liniste.Aceasta casa saseasca de patrimoniu imbina traditia cu frumusetea autentica: pereti care ...

500 EUR/m2 | 300 m2

Nou, Sibiu

Garsoniera de vanzare in zona Rahova
3

Garsoniera de vanzare in zona Rahova

Garsoniera de vanzare in zona Rahova,36 mp,etaj 3,complet mobilata si utilata,curata si bine intretinuta,perfecta pentru o persoana sau un cuplu. Situata la aproximativ 4-5 minute de mijloacele de transport,in apropiere de Piata Rahova,Sebastian si Liberty Center,cu acces rapid catre magazine,farmacii,banci ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Titan
6
53

Vanzare garsoniera Titan

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Titan vis a vis de Piata Salajan.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 26mp etaj 4 an constructie 1978.

1731 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

VAND CASA pentru locuit sau sediu firma, ZONA MIRCEA CEL BATRAN

CASA P+1, 2 LIVINGURI, 3 BAI,BUCATARIE, 3 DORMITOARE TERASA INCHISA, SUPRAFATA CONSTRUITA 280 MP,TEREN , 250 MP, CURTE 150MP, GRESIE +FAIANTA IN BAI, PARCHET IN DORMITOARE, DOUA APARATE AER CONDITIONAT, CENTRALA PROPRIE, GEAMURI TERMOPAN, CURTE ASFALTATA, 4 LOCURI PARCARE IN FATA CASEI.

MIRCEA CEL BATRAN, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente 3 camere zona Piata Victoriei
11
5

Apartamente 3 camere zona Piata Victoriei

Oferim un apartament intr-un bloc situat in apropiere de Piata Victoriei. Apartamentul este decomandat fiind compus din 3 camere si o suprafata de 80 mp. Este amplasat la etajul 8 din 12, blocul este anvelopat. Scoli, gradinite, supermarket, metrou si statie de autobuz la distanta de 10 minute de mers ...

2313 EUR/m2 | 80 m2

Piata Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Duplex plan parter - langa Lidl Mosnita Noua
14

Duplex plan parter - langa Lidl Mosnita Noua

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 80 mp si teren 313 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ziduri exterioare ...

1987 EUR/m2 | 80 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 4 camere, decomandat, ultracentral, etaj 4, mun. Roman
6
4

Proprietar, vând apartament cu 4 camere, decomandat, ultracentral, etaj 4, în municipiul Roman. Detalii apartament: Suprafața utilă:110 mp 4 camere, bucătărie, două băi cu aerisire naturală, două holuri, balcon de 10 m lungime și două boxe. Apartamentul are acoperișul renovat, instalațiile electrică ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Roman, Neamt

Camera 12mp+baie proprie
6
23

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
10

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Dumbrăvița   Apartament în Triplex   209.000
10

Dumbrăvița Apartament în Triplex 209.000

Dumbrăvița Apartament în Triplex 209.000 Comision 0% | Total mobilat și utilat ? Construcție 2020 ? Suprafață utilă: 118 mp ? Teren: 300 mp ? Locație: Dumbrăvița-aproape de Primarie,scoala noua,piata agroalimentara. Compartimentare: Parter: living spațios, bucătărie open space, baie, debara, loc ...

1771 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Apartament decomandat 2 camere 64 mpu 2 balcoane 12 mp Rahovei Sibiu
16
3

Comision 0% la CUMPARATOR!! Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in bloc CONSTRUCTIE NOUA 2024 cu suprafata unui APARTAMENT CU 3 CAMERE!! - UNIC pe piata din Sibiu!! Apartament de vanzare 64 mp utili la parterul inalt al unei cladiri cu 4 etaje, cu 2 camere decomandate si 2 ...

1938 EUR/m2 | 64 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica
5
11

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Doamna Ghica. Situat la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, are o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandata. Locuința este luminoasă, bine întreținută și se vinde mobilată si utilata, în funcție de preferințe. Blocul este curat, cu lift. Zona este ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Doamna%252bGhica, Sector 2, Bucuresti

Steaua,teren cu casa demolabila,suprafata 550 mp,str Bujorilor nr 27,casa din fata+teren aferent
8
2

SUPER OPORTUNITATE TEREN + FRONT STRADAL FRATELIA CALEA ȘAGULUI STEAUA ,str Bujorilor nr 27. RAR PE PIAȚĂ! 550 MP TEREN ÎN PROPRIETATE FRONT STRADAL 9 M CASA + POARTA DE INTRARE IN CURTE. Casă DEMOLABILĂ CONSTRUIEȘTI CE VREI, CU AUTORIZAȚIE DE CONSTRUIRE PENTRU EXTINDERE. PERFECT pentru ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament zona Odobescu 2 camere
5
3

Apartament zona Odobescu 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Recent renovat, este disponibil imediat. Aproape de facultati, magazine, transport in comun, gradinite, parcuri cu zona verde. Pentru mai multe informatii sau ...

Odobescu, Timisoara, Timis

Vânzare teren intravilan, 3.063 mp, în Tg. Jiu, str Merilor - zonă în dezvoltare
8
1

Vânzare teren - 3063 mp - utilități - șoseaua de centură Domina Imobiliare propune spre achiziție teren intravilan, situat în Târgu Jiu, strada Merilor (acces direct din șoseaua de centură). - Suprafață totală: 3.063 mp - Front stradal: 19,58 ml - Utilități la front: curent electric și apă curentă ...

3,063 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
COMISION 0%. La Asfalt. Aproape de Profi. Etaj intermediar.
6
1

COMISION 0%. La Asfalt. Aproape de Profi. Etaj intermediar.

COMISION 0%! Vand apartament cu 2 camere, la etajul 1, in bloc nou, in zona din spatele Hotelului IQ, la asfalt, aproape de Profi si parc. Finisat cu materiale peste medie, incalzire in pardoseala cu termostate individuale, geamuri tripane, zidarie complet caramida, terasa, loc de parcare. Merita vazut! ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand Garsoniera
10

Vand Garsoniera

Vând garsonieră decomandata, confort I, cochetă si complet mobilată, situată in Sânpetru la Subcetate. Detalii proprietate Suprafață utilă 38mp Terasa generoasă 12mp Etaj parter, acces facil Se vinde mobilată gata de mutat Geamuri termopan schimbate in 2025 tripane An construcție 2017 Cota parte ...

2000 EUR/m2 | 38 m2

Sanpetru, Brasov

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall
5

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall

Apartament 2 camere de vânzare Park Lake, Cart. Marasti, Cluj-Napoca, Persoana fizică (proprietar) propune spre vânzare un apartament modern, ideal pentru investiție sau locuință proprie, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Clujului ansamblul Park Lake, la doar câțiva pași de Iulius ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand 10 ari teren extravilan cu casa de vacantajn zona blocurilor ANL
4
1

Teren cu pomi fructiferi,11 m front strada,casa de vacanta,posibil panouri solare

1,000 m2

Carei, Satu Mare

Salvează căutarea