Promovat
 Apartament 4 camere de vânzare | 90 mp | Etaj 8/10 | Lux |
9

Apartament 4 camere de vânzare | 90 mp | Etaj 8/10 | Lux |

Apartament 4 camere de vânzare | 90 mp | Etaj 8/10 | Lux | Bloc anvelopat Se oferă spre vânzare apartament cu 4 camere, confort 1, situat la etajul 8 din 10, într-un bloc anvelopat, dotat cu lift automat nou. Apartamentul are o suprafață utilă de 90 mp și beneficiază de boxă la subsol. ✔ complet renovat ✔ ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament modern, Ultracentral
11
1

Apartament modern, Ultracentral

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament situat in centrul istoric al Clujului, pe strada Emil Zola, cu acces imediat la toate punctele de interes cultural, academic si comercial ale orasului. Amplasarea ultracentrala si proximitatea pietelor centrale, institutiilor si zonelor pietonale ...

4022 EUR/m2 | 41 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere decomandate si balcon in zona Rahovei
11

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 70 mp, zona Rahovei, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Intabulat integral • Zona ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Pensiune 13 camere – oportunitate investiție cu randament – Mehala, TM
20
4

ARES Home Estate vă propune spre vânzare o pensiune funcțională, situată în zona Mehala – Timișoara, ideală pentru investitori care doresc să dezvolte sau să preia o activitate în domeniul ospitalității. Proprietatea este configurată pentru operare imediată în regim hotelier sau cazare muncitori, oferind ...

1315 EUR/m2 | 479 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu
19
5

Apartament cu 3 camere si garaj, zona Simion Barnutiu

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Simion Barnutiu, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 1979, ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Teren intravilan
9
4

Teren intravilan

Zona pitorească vind teren intravilan 1420 mp aproape de Sinaia (7 km) aflat pe DN71 la sosea lîngă hotel Cota1000 pe calea Moroieni . Terenul are deschiderea de 26 metri. Utilități lîngă teren. Posed certificat de urbanism.

1,420 m2

Moroeni, Dambovita

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan  1700 mp zona turistica Breaza Judetul Brasov
2
9

Teren intravilan 1700 mp zona turistica Breaza Judetul Brasov

COMISION 0! Terenul intravilan de 1700 mp este situat in localitatea Breaza Brasov, oferind oportunitati diverse pentru dezvoltare si utilizare. Pozitionat intr-o zona cu acces facil la drumurile principale, terenul este in proximitatea cailor de transport si se afla intr-un cadru natural atragator. Cu ...

1,700 m2

Breaza, Brasov

Teren zonă pitorească Sinaia
2
28

Teren zonă pitorească Sinaia

Vind teren intravilan 1420 m.p. deschidere 20 m la sosea pe DN71 calea Moroieni .Terenul se află în apropiere de Cota 1000 (hotel Cota 1000) si la o distanță de aprox. 7 km de orasul Sinaia. Posed certificat de urbanism

1,420 m2

Sinaia, Prahova

Apartament lângă metrou Dristor 1
1

Apartament lângă metrou Dristor 1

Vând apartament la 20 metri de metrou Dristor 1, suprafață utilă 46 metri pătrați,an 1966, necesită renovare completă, preț 70000 euro!

1522 EUR/m2 | 46 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
8
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 80.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1818 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vand teren Namoloasa-Sat
5
3

Vand teren Namoloasa-Sat

Vand teren intravilan, 1000mp in comuna Namoloasa-Sat, cu deschidere la doua strazi. Pret de vanzare 9000 euro negociabil. Pentru mai multe detalii, sunati la telefon .

Galati, Galati

Ap.2 camere Mioritei
7

Ap.2 camere Mioritei

Apartament 2 camere – Zona Mioriței | Ideal investiție sau familie tânără Îți propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă apreciată – Mioriței, perfect pentru locuit sau investiție (închiriere rapidă). Etaj 4 din 4, imobil izolat termic, ceea ce asigură confort și costuri reduse ...

1158 EUR/m2 | 43 m2

Bacau, Bacau

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Duplex 4 camere situat la drum asfaltat, in Sacalaz
20
3

Duplex 4 camere situat la drum asfaltat, in Sacalaz

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Sacalaz, zona Centrala, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 104 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este 2025, structura ...

1533 EUR/m2 | 104 m2

Sacalaz, Timis

Teren intravilan SINAIA
2
33

Teren intravilan SINAIA

Teren intravilan 1420 mp la 7km distanță de SINAIA aflat pe DN71 Calea Moroieni Terenul are 25 metri deschidere la șosea Utilități în apropriere Certificat de urbanism

1,419 m2

Sinaia, Prahova

Teren intravilan deschidere 60m la DN 9050mp zona T.Vladimirescu
3

Comision 0%! Vrei sa investesti intr-un teren?  TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona Tudor Vladimirescu cu acces la DN 1 de 60.33m si latime de 150 m avand o suprafata totala de 9050 mp parcelat in doua terenuri de 4300mp si 4750mp imprejmuit. Utilitatii in zona: curent ...

9,050 m2

Fagaras, Brasov

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou !
9

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou! Adresă: Str. Râul Dornei nr. 2 Preț: 110.000 EUR Vând apartament cu 2 camere în zona Favorit, Drumul Taberei, într-o locație de top - la doar 2 minute de mers pe jos de stația de metrou Favorit! Caracteristici apartament: ...