Promovat
Apartament 2 camere Abator
8

Apartament 2 camere Abator

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament cu doua camere semidecomandat situat la etajul 4 intr-un imobil cu 10 etaje cu lift. Scara renovata recent, camere de supraveghere, gazele la usa. Acces facil catre mijloacele de transport in comun, piata, farmacie, posta, etc. Pentru mai ...

1902 EUR/m2 | 46 m2

abator, Constanta, Constanta

Promovat
Vand  5.94 ha teren intravilan agricol Sag
3

Vand 5.94 ha teren intravilan agricol Sag

Vand 3 loturi de teren agricol intravilan, suprafata totala de 5.94 ha in zona Centura Sag, in apropierea Depozitului Profi Timisoara. Destinatia acestora este pentru zona industriala. Pretul este de 18 euro/mp. Pentru detalii sunati la: 0799.929.444.

6 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 apartament cu 2 camere în zona drumul taberei aproape de metrou
4
34

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona drumul taberei, Sector 6. Suprafața utilă de 50 mp, etaj 4 8, bloc construit în anul 1985. Locație excelentă, la câteva minute de metrou Favorit, in zona se regasesc mai multe spatii comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la ...

1510 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere - Bloc nou (finalizat) - Decomandat - 53mp - 80.000 Euro
5

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa noua in triplex- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - BLOC NOU - 1 loc de parcare inclus - 86.000 euro (TVA inclus)
18
1

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul are o soprafata utila de 53 mp utili + balcon 8 mp, este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, living cu ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Vând vilă P+1-+M în Bragadiru utilata si mobilata - Cartierul Independenţei . Zonă excelentă Teren 4
8

Proprietate ideala in zona premium a Cartierului Independenței, pe stradă liniștită, asfaltată IS cu acces rapid la toate facilitatile: supermarketuri Si mijloace de transport chiar pe strada Vilă construităîn 2018, cu regim de înălțime P+1+M amplasată pe teren de 450 mp, având 181 mp suprafață construită ...

2210 EUR/m2 | 181 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament 2 camere - 43mp - parter - 74.500 Euro
10
4

Apartament 2 camere - 43mp - parter - 74.500 Euro

Apartamentul este situat intr-un bloc contruit in anul 2009, la limita dintre Timisoara si Giroc, toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Se compune dintr-un hol de intrare, living open space cu bucataria, ...

1733 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cotroceni
6
5

Apartament 2 camere zona Cotroceni

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită, între Cotroceni și Politehnica. Suprafața utilă a apartamentului este de 55 mp, oferind un spațiu generos și confortabil. Locuința este situată într-o zonă bine cotată, aproape de Politehnica, transport public, magazine și parcuri. Compartimentare: ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Vand 4200 mp teren intravilan in comuna Salcuta, jud. Dolj
5
4

Vand 4200 mp teren intravilan in comuna Salcuta, jud. Dolj

Vand 4200 mp teren intravilan in comuna Salcuta, jud. Dolj (la 37 km de Craiova, pe soseaua recent modernizata Craiova Cetate [DJ 552]). Amplasamentul proprietatii se poate vedea din fotografiile anexate: se gaseste la intersectia a 2 strazi drumuri comunale recent asfaltate, accesul auto fiind posibil ...

Craiova, Dolj

Ap.2 camere decomandat-Bloc nou-Giroc-Zona Eso-Etaj 2-54 mp utili-1 loc parcare-101.000 (TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Spre vanzare garsoniera in zona Berceni
4
15

Spre vanzare garsoniera in zona Berceni

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Berceni Suprafata: 24mp Etaj:3 An de constructie:1970 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 13 minute. Complet mobilat si utilat.

1792 EUR/m2 | 24 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
7
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + garsonieră Radu Beller, vedere parc, fără risc seismic
9
2

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare o proprietate rară, situată într-una dintre cele mai exclusiviste și apreciate zone ale Capitalei, pe Radu Beller, chiar la intrarea în Parcul Floreasca. Proprietatea este compusă dintr-un apartament decomandat de 2 camere, cu suprafață de 50 mp, situat la etajul ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament superb 3 camere Titulescu, dressing, centrală, 5 min metrou
8

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat in zona Piata Victoriei – Sos. Nicolae Titulescu, intr-un imobil construit in 1979, la doar cateva minute de metrou. Proprietatea are o suprafata utila de 73 mp si este amplasata la etajul 11 din 11, beneficiind de lumina ...

2973 EUR/m2 | 73 m2

Sector 1, Bucuresti

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate investitie
3
4

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 92.200 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 540 ml la drum. Caraceristici teren: cuprins in ...

92,200 m2