Imobiliare

Promovat
Apartament cu 3 camere in Dumbravita complet mobilat si utilat
12

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Dumbravita Situat in Dumbravita, aproape de Lidl si de centre comerciale, statii de autobuz Apartamentul este situat la etajul 2 din 2 + pod dispune de 85 mp utili Compartimentare: - antreu - bucătărie separată - ...

1764 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament mobilat 2 camere, 59 mp, etaj 7, Aradului
10
1

Apartament mobilat 2 camere, 59 mp, etaj 7, Aradului

Apartament 2 camere modern – IRIS Aradului | 2024 | Mobilat & utilat complet Disponibil spre vânzare apartament cu 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou – IRIS Aradului, finalizat în 2024, construit la standarde moderne de eficiență energetică (nZEB). Proiectul oferă confort sporit și siguranță ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral Bucuresti Piata Romana Magheru
10

Apartament ultracentral Bucuresti Piata Romana Magheru

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ultracentral, la etajul 3 din 8, pe Bd. General Gh. Magheru, la doar câțiva pași de metrou Piața Romană. Apartamentul se vinde mobilat și utilat, fiind gata pentru exploatare imediată în regim hotelier, fără investiții suplimentare. Avantaje ...

2737 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Dristor-garsoniera decomandata, bloc reabilitat, mobilata-utilata
10

Daca sunteti in cautarea unei garsoniere decomandate, la 7 minute de metrou Dristor, intr-un bloc cu 4 niveluri, reabilitat termic. atunci avem oferta potrivita. Va propunem spre vanzare o garsoniera, decomandata, situata pe strada Drumul Murgului, intr-un imobil construit in anul 1974 , disponibila ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Unirii
9
12

Garsoniera de vanzare zona Unirii

Ofer spre vanzare garsoniera cu o suprafata de 50 mp etajul 6 din 9 . Locația este super , alături de transport public , colegii , magazine , piață și altele. Blocul este ingrijit și curat , ascensorul funcțional . În apartament totul este nou + toată tehnica necesară . Toată mobila din imagine este ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casă individuală modernă, complet mobilată   Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE
5
7

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vă propunem spre vânzare o casă individuală, construită în 2008 și renovată integral în 2020, situată în oraș, într-o zonă liniștită și bine conectată din zona Buziașului. Caracteristici ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilant 500mp reprezentanta Peugeot
7

Teren intravilant 500mp reprezentanta Peugeot

Teren intravilant 500mp fix in spatele reprezentantei Peugeot, apartine de primaria Pielesti, toate actele la zi plus cota drum

500 m2

Peugeot, Craiova, Dolj

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

15000 mp, Poieni, Schitu Duca, deschidere la DN Iasi Vaslui
6
2

15000 mp, Poieni, Schitu Duca, deschidere la DN Iasi Vaslui

Terenul are deschidere la 2 drumuri asfaltate, utilitatile zonei (c.el , telefon, internet) pretabil pt diverse activitati comerciale sau constructii, suprafata totala: 15000, Alte caracteristici:Nr. Fronturi: 2 Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie, Acces:direct din DN 24, Amenajare strazi:Asfaltate, ...

15,000 m2

Poieni, Iasi

Apartament premium 2 camere si terasa de 24 mp, mobilat complet in Dumbravita
8
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. Descopera eleganta si confortul intr-un apartament premium, situat in una din cele mai cautate zone din Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Nord-Vest, ...

2772 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

loc veci
3
2

loc veci

-Vând loc veci 1,5m-2,25m SF.Constantin -Locul este alcătuit din 1cripta pe 2niveluri,recent construită. -Este situată pe aleea principală primul rând.

Braila, Braila

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Persoană fizică vând un teren de 1053mp intravilan în Bucium-Visani Iasi
9
4

Vând un teren intravilan de 1053mp (21x50m) și cotă indiviză de 157mp în Bucium-Visani, la 5,5km de Palas Mall Iași. Priveliște frumoasă, toate utilitățile: apă, gaz, curent, canalizare. Persoană fizică, preț 60euro mp teren și 30euro mp cotă indiviză. Exclus agențiile, agenții. Relații la telefon , ...

1,053 m2

Visan, Iasi

Garsoniera de vanzare in zona Colentina
3
48

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Garsonieră de 35 mp, disponibilă pentru vânzare în zona Colentina, situată la etajul 4 al unui imobil cu 8 niveluri, construit în anul 1985. Proprietatea este complet mobilată și utilată, beneficiind de o compartimentare practică ce oferă confort și funcționalitate. Dispune de bucătărie separată, ...

1357 EUR/m2 | 35 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala, la rosu, 161 mp,  Fratautii Vechi
7

Casa individuala, la rosu, 161 mp, Fratautii Vechi

Blitz va prezinta o opotrunitate excelenta de achizitie in Fratautii Vechi! Aceasta casa spatioasa, ideala pentru o familie, dispune de 3 dormitoare, o baie, un living, o bucatarie si un dressing, fiecare cu suficient spatiu, asigurandu-va confortul necesar in activitatile zilnice. Aceasta proprietate ...

466 EUR/m2 | 161 m2

Fratautii Vechi, Suceava

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Casa batraneasca  , teren 2064mp, Sucevita
3
3

Casa batraneasca , teren 2064mp, Sucevita

Blitz vă propune spre vânzare această casă individuală veche, situată in vecinatatea manastirii Sucevita. Locație și oportunități: Situată la strada principala, casa beneficiază de vizibilitate ridicată și trafic intens. Detalii suplimentare: Terenul de 2064 mp oferă suficient spațiu pentru extinderi ...

3500 EUR/m2 | 20 m2

Sucevita, Suceava

Salvează căutarea