Imobiliare

Promovat
Super apartament la parter inalt -3 camere balcon si parcare proprie
17
4

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 53 mp, zona Turnisor, Sibiu.  Unde ai vrea sa iti duci hainele fara sa ai alte griji? Aici o poti face. Ceva bun de vanzare apare rar. Oportunitatea de a numi acest loc ' acasa' o poti avea de cand deschizi usa. Eleganta, utilitatea, bunul gust, seriozitatea ...

2321 EUR/m2 | 53 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 116.000 euro ( tva inclus)

1933 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Complex privat de case individuale 2026 PREMIUM, Titan, 2 PARCARI
20
1

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 190mp, 4 camere+3 bai+terasa+bucatarie+spatii depozitare. Toate baile au ventilator si aerisire naturala cu geam. Casele sunt prevazute cu doua sisteme de incalzire: Centrala ...

1760 EUR/m2 | 196 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Militari-2 Camere, 58.2 mp, dec, bucatarie inchisa, Metrou Pacii / Preciziei
13

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 58.2 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.3 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

1992 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila P+1 | Mutare Imediata | Toate Utilitatile | Plata in Rate | 101 Residence Tecuci
6

Acceptăm plata integrală. Credit ipotecar, credit prin programul "Prima Casă" - Creditele ipotecare sunt disponibile și celor care lucrează în străinătate cu contract de muncă si perioada nedeterminata. Rate de la Dezvoltaror - Plată eșalonată pe 2 ani si cu avans de minim 50%. Stadiu Mai 2026 - FAZA ...

1163 EUR/m2 | 120 m2

Tecuci, Galati

Casa de vânzare Apusului sect 6
5

Casa de vânzare Apusului sect 6

Militari Sector 6 , vila p+ 1 , 130 mp + o garsoniera de 30 mp amplasate pe un teren de 360 mp

2308 EUR/m2 | 130 m2

Bragadiru, Ilfov

Vand padure fag, 4500 mp, comuna Soci jud. Neamt 2

Vand padure fag, 4500 mp, comuna Soci jud. Neamt

Padure fag, acces drum forestier, acces rapid de la drumul judetean, posibilitate exploatare, construire cabana. 4500 mp

Soci (Stefan cel Mare), Neamt

Ideal investitie teren Nod Intermodal A3
2
7

Ideal investitie teren Nod Intermodal A3

Ideal investitie! Vind teren extravilan situat in tarla 26, parcela 94, in apropierea A3, proximitate Aeroport Henri Coanda,Nodul Intermodal București-Ilfov conform foto atasat, suprafata 12.660 mp, pret 12 EUR/mp, suprafata totala: 12660. Se construieste in apropiere,

12,660 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Promovat
Garsoniera | Mobilata & utilata | Ivory Residence | Direct Proprietar
15

Garsonieră Ivory Residence – investiție la cheie cu venit lunar 500–800€ Atentie! - Proprietatea nu este purtatoare de TVA! - Pret final 105.000 Euro Dacă îți dorești o investiție sigură, fără bătăi de cap și cu un randament excelent, această garsonieră modernă din Ivory Residence este exact ce cauți. ...

3000 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Design Contemporan | Militari Residence
20

Apartament de 2 camere situat în Militari Residence, Str. Sergent Ilie Petre nr. 54, într-un bloc nou, poziționat excelent. Pret proprietate finisata + proiectul de design ( include mobilierul si electrocasnicele prezentate ) : 70.795 Euro + TVA Pret cu TVA inclus 21% : 85.662 Euro Zonă cu acces rapid ...

1663 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand apartament Alesd
8

Vand apartament Alesd

De vanzare apartament Alesd bloc G3 complet mobilat ! 2 camere bucatarie baie putin hol. 32 mp.pret 38.000 pret fix!!!!

1188 EUR/m2 | 32 m2

Alesd, Bihor

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului
10
2

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vanzare Casa  -  Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |
7

Vanzare Casa - Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |

Casa de vanzare din caramida construita in anul 1950 situata pe o strada adiacenta strazii Teius intr-o zona de case la doar cativa pasi de amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Numamp;#259;rul 127 , amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Nr. 131, Lidl Teius si Statia Stb Gutuilor Suprafata terenului este de ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea