Imobiliare

Promovat
De vanzare apartament cu 4 camere , confort și liniște
11
3

De vanzare apartament cu 4 camere , confort și liniște

Vă prezentăm spre vanzare în exclusivitate, cu 0% comision pentru cumpărător, un apartament în care fiecare colț spune acasă . Cu o suprafață utilă de 91 mp, situat la etajul 2 din 4 al unui imobil solid construit în 1985, acest apartament decomandat este alegerea ideală pentru o familie care își ...

978 EUR/m2 | 91 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament 39 mp, parcare subterana, mobilat si utilat, Pod Ira
11
4

Apartament cu 1 cameră, situat în zona Pod Ira. • Suprafață utilă: 39 mp. • Etaj: parter /3(sub sunt parcari subterane) Compartimentare: • bucătărie • camera • baie • hol Apartamentul se vinde mobilat și utilat modern, totul nou si in garantie. Se vinde cu un loc de parcare subteran ...

3333 EUR/m2 | 39 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
[COMISION 0%] Vilă Multifamilială deosebită – Găgeni | 9 Camere |
20

Vă propunem spre vânzare, în regim de reprezentare exclusivă și comision 0% pentru cumpărător, o proprietate cu un potențial rar întâlnit pe piața locală. Situată în Găgeni, la doar 10 minute de Ploiești, această vilă impresionantă prin dimensiuni și compartimentare reprezintă soluția ideală pentru familii ...

652 EUR/m2 | 305 m2

Gageni, Prahova

Promovat
Teren agricol extravilan
1
4

Teren agricol extravilan

Vand URGENT teren agricol extravilan in zona Calea Sagului, Chișoda, apartine de Giroc, paralel cu drumul principal, se ajunge foarte ușor, vecin cu firma Incontro, vama, Auchan, 1 ha pretul este de 250 lei pentru 1 mp negociabil, cu 2 drumuri de acces. .Detalii la tel .

10,000 m2

Chisoda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare Loturi de teren in RATE in Fierbinti Targ
3
17

Vânzare Loturi de teren in RATE in Fierbinti Targ

Lot de 10.000 mp din care 1000mp intravilan si 9000mp extravilan se află situate pe drumul Garii, cu dubla deschidere 24m la sosea si drum de exploatare, posibilitate lotizare in parcele cu marimi la alegere si Vânzare in RATE. 7000mp in Fierbinții de Jos spre Maia la 4 euro mp. Proprietar, toate ...

10,000 m2

Fierbinti-Targ, Ialomita

 CET 3 Camere Decomandate 68mp Centrala Mobilat Utilat Izolat Incadrat
10

Birou de Intermediere si Consultanta Imobiliara Va propunem spre Vanzare un apartament de 3 Camere Decomandate Confort 0, avand o Suprafata Utila de 68mp , in zona CET, in imediata vecianatate a parcului sau piata CET, situat la Etajul 1, intr-un Bloc de 4 Etaje, finalizat in anul 1980. Apartamentul ...

1822 EUR/m2 | 68 m2

CET, Constanta, Constanta

Apartament de vanzare 61mp 2 camere pretabil regim hotelier Piata Mare
11
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 61 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. Apartament cu doua camere situat in inima Sibiului, ideal atat ca locuinta personala, cat si ca investitie pentru regim hotelier. Beneficiaza de o locatie excelenta, la doar cateva minute distanta de Piata Mare, oferind ...

2457 EUR/m2 | 61 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere de vânzare , zona Oncea, Oradea
1

Apartament 2 camere de vânzare , zona Oncea, Oradea

Vând apartament spațios și luminos, situat într-o zonă liniștită a cartierului Oncea, ideală pentru cei care își doresc confort, liniște și un mediu curat. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 57 mp Balcon generos de 15 mp utili Etaj: 1 Loc de parcare propriu inclus Construcție 2011, din ...

1981 EUR/m2 | 57 m2

Oncea, Oradea, Bihor

Garsoniera de vanzare in zona  Vitan
5
69

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Oferim spre vanzare garsoniera , situata in zona Vitan din Bucuresti. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1981, la etajul 2 4. Dispune de o suprafata totala de 38 mp. Se afla in apropiere de mijloace de transport si supermarketuri. Pentru o vizionare ma puteti contacta ...

1474 EUR/m2 | 38 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan Otopeni, Odai
3

Teren Intravilan Otopeni, Odai

Vând teren intravilan cu suprafața de 590 mp, situat într-o zonă accesibilă și liniștită. Caracteristici: Suprafață: 590 mp Deschidere stradală: 15 m Lungime teren: 39,33 m Teren plan, intravilan Preț: 150 euro mp Utilități: Gaze Curent electric Accesul se face printr-o stradă privată cu lățimea ...

590 m2

1 Decembrie, Ilfov

Cabana de vanzare !
10
1

Cabana de vanzare !

Vând Cabana Băile Figa !

350 EUR/m2 | 200 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

COMISION 0%-Teren de vanzare in Sacalaz - Pretabil constructii, front 24m
4
7

Teren intravilan pretabil constructii locuinte de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 24 ml la strada. Utilitati: curent electric la aproximativ ...

500 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, Craiovița Nouă   zonă excelentă
5

Apartament 2 camere, semidecomandat, Craiovița Nouă zonă excelentă

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat în cartierul Craiovița Nouă, la etajul 2 al unui imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață totală de 53 mp (inclusiv balconul), fiind eficient compartimentată. Balconul este închis cu tâmplărie termopan și a fost integrat ...

2038 EUR/m2 | 53 m2

Craiova, Dolj

Garsoniera de vanzare zona Tineretului
4
2

Garsoniera de vanzare zona Tineretului

La etajul 5, această garsonieră de 38mp este perfectă pentru cei care doresc să fie aproape de natură. Lângă Parcul Tineretului, garsoniera se află la doar 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Tineretului. An constrcutie: 1965

1711 EUR/m2 | 38 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Braila, Vanzare apartament 3 camere
2
21

Braila, Vanzare apartament 3 camere

Braila, cart. Hipodrom, apartament 3 camere, bloc din familia Gx (cf. releveu), suprafata impozabila 63,6 mp (din care 4 mp balcon), certificat energetic B (cf. foto: orientare Est, caramida, anvelopat, termopan, CT+ACM, balcon inchis cornier metalic), etaj 3 din 4, la 3-5 minute fata de Scoala 3, ...

992 EUR/m2 | 63 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 camere 59 mp, etaj intermediar, parcare, zona centrala
8
1

Număr camere: 2 Etaj: 2 Compartimentare: Semidecomandat Suprafață: 59 mp Facilități: Balcon, utilat și mobilat conform pozelor Localizare: Zona centrală, Florilor Parcare cu Cf la pretul de 4000 euro. Acest apartament este ideal pentru cineva care caută confort și acces facil la facilitățile urbane datorită ...

1678 EUR/m2 | 59 m2

Floresti, Cluj

Apartament 3 camere 90 mp 2 balcoane zona Bulevardu Unirii
10

Apartament 3 camere 90 mp 2 balcoane zona Bulevardu Unirii

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 90 mp, zona Bulevardu Unirii, Fagaras.     TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Bulevardu Unirii, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

833 EUR/m2 | 90 m2

Fagaras, Brasov

Promovat
Apartament 3 camere decomandate,etaj 1, loc parcare si boxa, zona C-lea Romanului
10
2

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 1, CU LOC DE PARCARE ȘI BOXĂ, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil spațios, FORTUNA IMOBILIARE oferă posibilitatea de a opta pentru acest apartament cu 3 camere decomandate, situat la ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament în Cumpănă zona icil 63 mp cu toate utilitățile preț 110000 euro negociabil

1746 EUR/m2 | 63 m2

Icil, Cumpana, Constanta

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere si 2 bai, etajul 2 - zona Chisoda
11

Apartament cu 3 camere si 2 bai, etajul 2 - zona Chisoda

Apartament cu 3 camere de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Chisoda, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1650 EUR/m2 | 66 m2

Chisoda, Timis

Apartament de vanzare in Timpuri Noi
6
30

Apartament de vanzare in Timpuri Noi

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere zona timpuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp2. Se afla la etajul 6 al blocului cu lift inclus. Se afla in apropierea metroului si a mijloacelor de transport in comun. Dispune de asemenea de boxa la subsol. Loc de parcare inclus.

1509 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat 58 mp zona Valea Aurie Sibiu
11

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 58 mp, balcon si pivnita, zona Valea Aurie, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Compartimentare foarte buna • Pivnita • Pretabil investitie sigura TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Valea Aurie, Sibiu, Sibiu

Casa noua Floresti 4 camere 80mp terasa circulabila,gradina,incalzire in pardoseala,parcare inclusa
8
6

Va oferim spre vanzare casa înșiruita P+E+E situata intr-o zona linistita, usor accesibila langa Aqua Park, Floresti intro comunitate distinsa si cooperanta. Imobilul este nou, recent finalizat, cu o suprafata utila de 80 mp, 3 dormitoare din care unul cu dressing, 2 bai, sufragerie, bucatarie open space, ...

2563 EUR/m2 | 80 m2

Floresti, Cluj

Salvează căutarea