Imobiliare

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Torontalului, Timisoara
12

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2423 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Chiajna  Giulesti Sarbi ( Bucuresti - Sector 6 )
8

Garsoniera Chiajna Giulesti Sarbi ( Bucuresti - Sector 6 )

️ Garsonieră modernă – Promenada Chiajna La doar 1 minut de granița cu Sectorul 6, București! VÂNZARE DIRECTĂ – COMISION 0%! Cauți un spațiu cochet, modern și luminos, aproape de oraș, dar într-o zonă liniștită? Ansamblul Promenada Chiajna îți oferă garsoniera ideală, cu finisaje premium și compartimentare ...

2016 EUR/m2 | 31 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament exclusivist 2 camere in bloc boutique 74 mp, finisat lux, Rosu
17
1

Investitie premium intr-o proprietate care combina designul, confortul si o pozitionare strategica. Apartament exclusivist cu 2 camere, 74 mp construiti, situat intr-un imobil Boutique tip hotel, modern si elegant, un proiect rar in zona. Cladirea se remarca prin arhitectura premium, lift Schindler ...

1918 EUR/m2 | 61 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Santana de Mures
2
2

Teren Santana de Mures

Vand Teren Santana de Mures. Momentan extravilan , oricand se poate transfera in intravilan . Deschiderea terenului este de 17,50 metri . La 400 de metri aproximativ de utilitati si case noi construite. Terenul are CF si actele la zi . Pretul terenului este de 6 euro m2.- 31.200 euro Pentru alte detalii ...

5,200 m2

Santana de Mures, Mures

Vând sau schimb, 1439 mp, sat Bodo
10
47

Vând sau schimb, 1439 mp, sat Bodo

Casa este poziționată în satul Bodo, la o distanță de 400-500 metri de la magazinele din sat. Satul dispune de o priveliște frumoasă a râului Bega și o cascadă a acestuia. La 10 km de sat se află autostrada. 1439 mp (casa, grădina, curte, șopru). Canalizarea și apa sunt băgate în casă. Încălzire ...

35 EUR/m2 | 1,439 m2

Bodo, Timis

Pamant de vanzare
5
13

Pamant de vanzare

Pamant de vanzare 1.500m, 57m strada Tel.

Giurgiu, Giurgiu

Teren intravilan Fetesti
3
3

Teren intravilan Fetesti

Vând teren intravilan 22.500 mp (2,25 ha), situat în municipiul Fetești, într-o zonă în plină dezvoltare, cu vile noi și acces facil la Autostrada A2. Terenul are drumuri de acces, fiind ideal pentru: - construcții rezidențiale (cartier de case, vile); - investiții imobiliare; - dezvoltare ...

22,500 m2

Fetesti-Gara, Ialomita

Ap.2 cam - bloc nou - parcare inclusa - 90.000 Euro
11
1

Ap.2 cam - bloc nou - parcare inclusa - 90.000 Euro

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, tip open space, avand o suprafata utila de 53 mp, situat intr-un imobil nou, recent intabulat, construit integral din caramida. Compartimentarea este practica si bine gandita, fiind alcatuita din hol de acces, baie, living cu bucatarie open space ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren comuna Olteni, județul Teleorman 3300 mp.
5
2

Teren comuna Olteni, județul Teleorman 3300 mp.

Vând teren extravilan (se poate trece în intravilan), situat în comuna Olteni, județul Teleorman, la 3 minute de gara Olteni, respectiv 1 minut de centrul comunei (cu auto), suprafață totală de 3300 mp și un front stradal de 22 metri, ideal pentru construcții rezidențiale sau investiție pe termen lung. Caracteristici ...

3,300 m2

Olteni, Teleorman

Apartament 2 camere Buzaului
7
8

Apartament 2 camere Buzaului

Proprietar, vand apartament 2 camere situat lângă Spitalul Judetean pe Sos. Buzaului. Apartamentul este la etajul 7. Dispune de lift nou .Poziție excelenta, suprafata 68 mp. Apartamentul este liber, mobilat si utilat.

956 EUR/m2 | 68 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Teren central în Minis jud Arad 2

Teren central în Minis jud Arad

Vând teren central (la strada principala, asfaltata) in Minis, jud Arad, suprafata 990 mp, pretabil construire casa permanenta sau de vacanta

990 m2

Minis, Arad

de vanzare 11

de vanzare

vand casa, anexe, teren aferent 3 000 mp in comuna Perieti aproape de toate institutiile ( primarie, biserica, dispensar, farmacie, scoala, gradinita, camin cultural, politie ,3 magazine) la 18 km de Slatina.

857 EUR/m2 | 35 m2

Perieti, Olt

Teren extravilan 5000mp
3
5

Teren extravilan 5000mp

Teren extravilan cu suprafata totala de 5000 mp, in aproipiere de Cerneteaz, se vinde cu 2.5 euro mp. Terenul are o pozitionare foarte buna cu drum de acces pe trei laturi. Mai multe detalii puteti afla la numarul de telefon:

5,000 m2

Cerneteaz, Timis

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro
10
1

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament decomandat   Alexandria, între 1 Mai și Școala 4
10
1

Vând apartament decomandat Alexandria, între 1 Mai și Școala 4

Vând apartament decomandat Alexandria, între 1 Mai și Școala 4 Locație: Strada Dunării, Bloc 914, între 1 Mai și Școala 4 Etaj: 4 4, acoperiș refăcut Suprafață: 90 mp, decomandat Camere: 3 (din 4 inițiale), 2 băi, bucătărie, balcon Dotări: centrală termică, aer condiționat Vortex 24.000 BTU, termopane, ...

1022 EUR/m2 | 90 m2

Alexandria, Teleorman

casa de vanzare groșii Țibleșului
5
2

casa de vanzare groșii Țibleșului

Perfectă pentru cei care doresc să aibă o priveliște către munte ,aer curat ,liniște casă în comuna Groșii Țibleșului situată în centrul comunei ,apa proprie fântână curent teren 20 de ari ,curte de 15 ari în spate pentru încă o construcție,gradina in curte propriertar în acte la zii. casa formată ...

625 EUR/m2 | 80 m2

Grosii Tiblesului, Maramures

Vand apartament 4 camere
5

Vand apartament 4 camere

Dacă îți dorești un cămin într-o zonă verde, ferită de agitația orașului, acest apartament este alegerea ideală. Situat la etajul 3, într-un bloc amplasat pe o alee liniștită, apartamentul dispune de 4 camere spațioase, este complet mobilat și pregătit pentru mutare imediată. Suprafața utilă de 85 mp ...

1647 EUR/m2 | 85 m2

Botosani, Botosani

Ap.2 camere - langa Eso - Bloc nou - 85.000 Euro
11
2

Ap.2 camere - langa Eso - Bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Pădure de fag de vanzare
3
9

Pădure de fag de vanzare

Pădure de fag de vanzare 12ha 120000mp situată în comuna Padeș jud Gorj terenul are cadastru și intabulare prețul este de 2600euro.ha preț total 31200euro, pădurea nu a fost tăiată niciodată prețul este negociabil

120,000 m2

Motru Sec, Gorj

Giarmata - DE VANZARE 4 ha, teren agricol,  2 euro/mp 22

Giarmata - DE VANZARE 4 ha, teren agricol, 2 euro/mp

De vanzare 4 hectare de teren agricol la Giarmata, aproape de autostrada. 2 euro/mp mobil: , suprafata totala: 40000

40,000 m2

I. MANIU, Giarmata, Timis

Vând teren intravilan 3x700 mp
5
1

Vând teren intravilan 3x700 mp

Vând teren intravilan, 3 loturi de 700mp, zona liniștită, aproape de pădure. Preț 16000 euro lot , negociabil. Direct proprietar.

Bolovani, Dambovita

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic   27 euro mp
1
37

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic 27 euro mp

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic, Judetul Timis. Parcelele se afla exact inainte de a intra in Becicherec (de la Timisoara) pe stanga, inainte de casa cu zidurile gri care este prima din sat, pe stanga. Drum pietruit. Este o dezvoltare noua. Pretul este de 27 euro mp. Informatii la ., ...

14,280 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea