Imobiliare

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat cu gradina proprie de 50 mp in Giroc.
14
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc la asfalt. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 3-5 minute, acces facil la mijloace de ...

1902 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament imobil nou 4 camere
8
6

Apartament imobil nou 4 camere

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament 4 camere in imobil nou construit situat la etajul 1 in suprafata de 130mp utili, compus din living, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie inchisa, doua dresing, 3 balcoane in suprafata de 30 mp, loc de parcare situat in Timisoara str. General Magheru nr ...

1255 EUR/m2 | 102 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!
9
2

Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Situat intr-un complex rezidential care cuprinde peste 40 de blocuri. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Orientarea acestuia este mixta, deci se bucura de lumina naturala pe tot parcursul zilei. Apartamentul ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare teren 852 mp 5 camere 2 bai Selimbar Sibiu
20

TABOO Imobiliare propune o casa individuala de vanzare in zona Selimbar din Sibiu, aflata pe un teren in suprafata de 852 mp, cu un front stradal de 26 mp, curte libera de 707 mp, accesul auto realizandu-se pe o poarta electrica din aluminiu, dispunand de 6 locuri de parcare. Casa este ...

3005 EUR/m2 | 166 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9
1

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare
8
39

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu la doar 6 minute fata de statia de metrou Brancoveanu in vecinatii avem Nedelya si McDonalds. Se vinde complet mobilat si utilat se vinde ca in poze . Are o suprafata utila de 52mp situat la etajul 2. La doar 2 stati avem spitalul Budimex. Anul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
31

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand teren
5
13

vand teren

Vand teren la strada cu deschidere de 25m in suprafață de 2006 mp. Este la distanta de 18 km de oras.Are acces la utilitati(apa canal curent)

2,000 m2

Stoenesti, Valcea

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
30

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Salaj, Rahova, str. Pricopan, 10 minute de Unirii cu STB, 117 sau 32
10
74

18 mp, et. 5 10, bloc civilizat, utilata, mobilata, mai putin pat, imbunatatiri, baie modernizata, toate utilitatile

2278 EUR/m2 | 18 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament de doua camere zona Lujerului
6
36

Vanzare apartament de doua camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare apartament de doua camere complet mobilat si utilat situat la etajul 3 suprafata de 50mp2 an constructie 1980,in zona Lujerului vis a vis de piata Veteranilor!

1700 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Giurgiului, Piata Progresul, 12 minute metrou Eroii Revolutiei, ocazie!
7
40

cf. 1, 27 mp, et. 8 din 10, sd., acte si vecini ok, agentie, comision 2% Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Noua
4
32

Garsoniera de inchiriat in zona Noua

Vand o garsoniera primitoare, ingrijita si cocheta situata in zona verde a Brasovului, respectiv cartierul Noua. Aflat la etajul 2, o suprafata de 26 mp, dispune si de un balcon comun pe care se poate iesi sa admiri peisajul Imobilul dispune de vedere spre Piatra Mare, fiind in apropierea tuturor punctelor ...

1538 EUR/m2 | 26 m2

Noua, Brasov, Brasov

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare teren Moara Domnească
3

Vanzare teren Moara Domnească

Moara Domnească Ilfov teren 2500mp intravilan, cu deschidere 25 m la drumul județean, parcelabil,, apa si gaze in fata terenului,școală, grădiniță, Doraly,zonă liniștită.

Moara Domneasca, Ilfov

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camre de vanzare in zona Drumul Taberei
5
33

Apartament cu 2 camre de vanzare in zona Drumul Taberei

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Favorit, la 10 minute de metrou. Situat la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, are o suprafață de aproximativ 50 mp și o compartimentare decomandata. Locuința este luminoasă, bine întreținută și se vinde mobilată si utilata, în funcție de preferințe. Blocul ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea