Imobiliare

Promovat
Casa individuala, 5 camere, 465mp teren, in Sanandrei
14
1

Casa individuala, 5 camere, 465mp teren, in Sanandrei

Case individuale de vanzare – 7 unitati disponibile – Predare la gri – Teren 465mp – Toate utilitatile – Termen finalizare 15 iunie. Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un ansamblu de case individuale, situate intr-o zona in plina dezvoltare, ideale pentru familii sau investitie. Detalii ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2cam 60 MP - Envogue Residence Iuliu Maniu
11
24

Apartament 2cam 60 MP - Envogue Residence Iuliu Maniu

Vrei sa-ti incepi viata pe cont propriu si te afli in cautarea unei locuinte care sa-ti ofere confortul, functionalitatea, dar si flexibilitatea de care ai nevoie? O unitate locativa monocamerala este, adesea, cea mai buna solutie pentru tinerii aflati la inceput de drum, iar in ansamblul EnVogue Residence ...

1866 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Duplex cu 4 camere de vanzare in Urseni, 132 mpu
12

Duplex cu 4 camere de vanzare in Urseni, 132 mpu

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex deosebit cu 4 camere, situat in Timis, Urseni, Strada Molidului, intr-o zona rezidentiala linistita, cu acces facil catre Timisoara. Imobilul este dispus pe 2 niveluri si beneficiaza de o suprafata utila de 132 mp, fiind amplasat pe ...

1288 EUR/m2 | 132 m2

Urseni, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pensiune de vanzare - Casa ZAZA  Dubova
5
3

Pensiune de vanzare - Casa ZAZA Dubova

Se vinde pensiunea Casa Zaza, situată în pitorescul sat Dubova, un loc ideal pentru relaxare și turism. Pensiunea este compartimentată astfel: **Parter:** - Living spațios cu bucătărie open space - Dormitor matrimonial cu baie proprie - Cameră de joacă pentru copii - Holuri - Debara **Etajul 1:** - ...

2424 EUR/m2 | 120 m2

Dubova, Mehedinti

vanzare teren 6

vanzare teren

Vând teren intravilan 4500m de in comuna Dărăști Ilfov Terenul are cadastru,acte proprietate contact

Darasti-Ilfov, Ilfov

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Bucovina
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Bucovina. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bucovina, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare 37 mp balcon zona Mihai Viteazul Sibiu
15

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 37 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Locatie ferita de aglomeratie; • Parcare publica gratuita in jurul blocului • Balcon. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, nedecomandat, ...

1730 EUR/m2 | 37 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 10000mp
5
2

Teren 10000mp

Teren intravilan str Rascoalei 1907 37 ml deschidere, cadastru, intabulare, vis avis stanga de Sellgros Pantelimon, strada se afla perpendiculara de Avia Motor Skoda,300 euro mp

Pantelimon, Ilfov

 Proprietar vand teren 601mp pentru casa pe strada Elena , Mosnita Noua
3
4

Proprietar vand teren 601mp pentru casa pe strada Elena (in spate la Valery ),avand front de 20 m. Utilitati existente : gaz, apa,canalizare, curent,drum pietruit.

601 m2

Mosnita Noua, Timis

Casă perfectă pentru o familie!
10
8

Casă perfectă pentru o familie!

Vând casă în comuna Surani, județul Prahova 100 mp Vând casă situată în comuna Surani, județul Prahova, cu o suprafață de 100 mp, perfectă pentru o familie care își dorește confort, spațiu și liniște. Caracteristici ale casei: 3 dormitoare spațioase 1 baie bucătărie sufragerie mic dressing terasă cameră ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Surani, Prahova

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Mosnita 4 Camere si 3 Dormitoare Pozitie Excelenta - ID V2961
13
8

ID intern: V2961 Duplex de vanzare Mosnita Noua FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime P+1, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 104 mp si teren 256 mp.. Casa a fost construita in anul 2022, structura acesteia fiind ...

1433 EUR/m2 | 104 m2

Mosnita Noua, Timis

Cladire birouri de vanzare D+P+E+M zona Sub Arini Sibiu
16
2

Cladire birouri de vanzare D+P+E+M zona Sub Arini Sibiu

Cladire moderna de birouri spre vanzare aflata in zona Sub Arini a orasului Sibiu. Suprafata totala construita este de 350 mp, iar suprafata utila este 280 mp. Cladirea beneficiaza de teren 180 mp, iar curtea libera are 80 mp. Curte comuna, cu acces auto. Spatiile sunt amenajate cu mult ...

2593 EUR/m2 | 280 m2

Sibiu, Sibiu

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

918 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Teren intravilan Lacul Morii, Calea Giulesti, 515mp - 34.000 euro, Particular
10
32

Vând teren intravilan - Calea Giulești - Lacul Morii - zona Crangasi, strada Marin Calciu, sector 6 Bucuresti, 0%comision la cumparare! Detalii: Posibilitate de plată în 3-4 tranșe de până la 6.luni (avans 50% și diferența în tranșe nu rate) Terenurile au cadastru și intabulare, se pot cumpăra imediat Certificat ...

515 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Teren intravilan Buftea, Crevedia, Manastirea, 582mp, Proprietar, 0%comision
8
38

Vanzare loturi teren intravilan Crevedia MANASTIREA, Buftea, 582mp 0% comision, Direct Proprietar, la doar 500m de Lac. Terenul are 500mp cu o deschidere de 23.87m, acces la drum privat de 7m latime. Utilitati: lumina; gaze in apropriere; canalizare in strada principala care face legatura cu Soseaua ...

500 m2

Manastirea, Dambovita

Casa individuala 4 camere, 165 mp, in Giroc vatra satului
17
2

Casa individuala 4 camere, 165 mp, in Giroc vatra satului

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc vatra satului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 165 mp si teren 313 mp. Anul constructiei este 2009, structura ...

1485 EUR/m2 | 165 m2

Giroc, Timis