Promovat
Apartament nou  1 camere/ Oncea, Oradea Cartierul Soarelui
8

Apartament nou 1 camere/ Oncea, Oradea Cartierul Soarelui

Amplasat intr-o zona mai retrasa a orasului ferit de poluarea fonica si de poluarea urbana Cartierul Soareluui propune schimbarea standardelor unei locuinte la bloc pentru a putea trai intr-o ambianta moderna si distinsa , analizand tendințele internaționale de a crea o zonă dinamică și foarte comfortabilă ...

1663 EUR/m2 | 46 m2

Oncea, Oradea, Bihor

Promovat
Teren vatra Sacalaz
1

Teren vatra Sacalaz

Rex Imobiliare vă oferă posibilitatea achiziționării unui teren cu amplasament excelent, situat în vatra satului Săcălaz – o zonă apreciată pentru liniște, comunitate și accesul facil către oraș. Suprafață teren: 527 mp Front stradal: 16,5 m Localizare: vatra satului Poziționarea în vatra satului oferă ...

527 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandate vanzare balcon parcare Doamna Stanca
8
2

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 45 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu.  Apartamentul este pretabil pentru locuinta persosala sau poate fi exploatat ca si investitie, fiind inchiriat cu suma de 400 de euro pe luna in momentul actual.  Avantaje majore ale acestui apartament:  • ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa noua in zona de deal
13
6

Casa noua in zona de deal

Casă nouă de vânzare, 3 camere, baie, bucătărie, aproape gata, viitorul proprietar urmând doar să își aleagă gresia, faianță, parchetul, de 100 mp plus 17 mp terasa, cu 660 mp teren intravilan, la doar 19 km de Târgoviște, într-o zonă de deal superbă, în comuna Tatarani.

585 EUR/m2 | 100 m2

Tatarani, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de 1988 mp intravilan in Otelu Rosu
1
5

Teren de 1988 mp intravilan in Otelu Rosu

Vand teren de 1988 mp in Otelu Rosu, pe str. A Odobescu, cu posibilitate de bransare la utilitati.

1,988 m2

Otelu Rosu, Caras-Severin

Teren intravilan Corbu. Deschidere la două străzi
6
6

Teren intravilan Corbu. Deschidere la două străzi

Proprietar, vând 1867m teren + casă și anexe in Corbu. Deschidere 10.46 și 20.92 la două străzi. Apă și curent electric. Mai multe detalii la telefon.

Corbu, Constanta

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa si teren Bughea de Sus
10

Casa si teren Bughea de Sus

Vand casa cu teren In Bughea de Sus. Suprafata casa 92mp construit. Suprafata teren 3103mp +curte comuna 257mp(depozit comun 33mp). Casa este din caramida si piatra sculptata cu posibilitati de extindere (mansardare) Utilități complete: apă, canalizare, curent electric, internet, cablu, supraveghere ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Campulung, Arges

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat la vila 4 camere etaj 1 Selimbar
8

Apartament decomandat la vila 4 camere etaj 1 Selimbar

Agentia imobiliara I-IMOB va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere la casa , situat la etajul 1, aflat in cartierul Selimbar. Casa are la parter un spatiu comercial cu intrare separata, la etajul unu se afla apartamentul pus a vanzare, iar la etajul doi locuieste proprietarul. Are o suprafata ...

1164 EUR/m2 | 120 m2

Selimbar, Sibiu

Apartement 3 camere ultracentral
5
4

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând 14 Ha de pădure
11
4

Vând 14 Ha de pădure

Vând pădure aproximativ 90 de ani in Vulpeni, jud. Olt cu cadastru și carte funciară . Poate cumpăra orice persoană fizică, juridică sau Direcția Silvică Olt. Preț negociabil. Dețin și amenajament silvic

140,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
2

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera zona Titan
4
132

Vanzare garsoniera zona Titan

Oferim spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 40mp etaj 2 an constructie 1978.Garsoniera este situata in zona Titan vis a vis de parcul Alexandru Ioan Cuza.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vând pădure în loc. Vulpeni jud Olt
9

Vând pădure în loc. Vulpeni jud Olt

Vând pădure de foioase cu cadastru , carte funciară și amenajament silvic inclusiv la Direcția Silvică Olt

Craiova, Dolj

Promovat
Duplex de vanzare 150 mp P+1E 4 camere 145 mp teren liber Cisnadie
12
2

Casa tip duplex de vanzare amplasata intr-o zona de constructii noi in Cisnadie. Casa are regim de inaltime P+1E si este construita pe o parcela de 250 mp teren din care liber mai sunt 145 mp Casa este compartimentata astfel: La parter este livingul cu iesire in terasa acoperita, o camera, o bucatarie ...

1063 EUR/m2 | 150 m2

Cisnadie, Sibiu

Garsoniera de vanzare in zona Vitan
3
2

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Vand garsoniera in zona Vitan , renovata si utilata, este gata de mutare, este situata la 10 minute de metrou este decomandata, si dispune de 37mp, blocul este construit in anul 1986, este anvelopat si fara risc seismic, se afla la etajul 5 8. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta

1757 EUR/m2 | 37 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere
9

Apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere (o camera a fost transformata in bucătărie), la parter (fara risc de inundație), renovat și izolat. Centrala noua. Bucătărie noua inclusa în preț. Fără bacon. Zona Slătineanu, blocul lung Preț 48 000 euro fix

1200 EUR/m2 | 40 m2

Targu Ocna, Bacau

Casa cu 3 camere la doar 24 Km de București
10
2

Casa cu 3 camere la doar 24 Km de București

Se oferă spre vânzare casă în localitatea Novaci foarte aproape de orașul Mihăilești la doar 24 km de București. Suprafața totală este de 855 mp 3 camere și un hol(nu există baie!) Suprafața totală construită cu Autorizație și Recepție este de 58 mp Utilitățile sunt pe strada dar nefuncționale, urmează ...

776 EUR/m2 | 58 m2

Mihailesti, Giurgiu

casa de vanzare
9
11

casa de vanzare

2 camere, bucatarie, baie , terasa ,curte, soba cu registru , beci strada titu maiorescu nr 26

375 EUR/m2 | 240 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea