Promovat
Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp
4

Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp

Vanzare teren Fundeni Dobroesti, 7500mp cu deschidere de 23m. Terenul este dreptunghiular cu doua deschideri, la strada Balantei si la Stejarului. Pe ambele strazi exista canalizare.Zona este in plina expansiune imobiliara.

7,500 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, ultracentral | Zonă verde și liniștită | Sebeș
6

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral în Sebeș, într-un cartier liniștit, înconjurat de spații verzi și aproape de toate punctele de interes: magazine, farmacii, parc și alte facilități urbane. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Sebes, Alba

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Promovat
Pensiune de vanzare - Poiana Marului - Comision 0%
20
2

Pensiune de vanzare - Poiana Marului - Comision 0%

Situată în inima munților, în pitoreasca localitate Poiana Mărului, Pensiunea Mili reprezintă o oportunitate unică de investiție într-una dintre cele mai îndrăgite destinații turistice din Banat. Zona este recunoscută pentru aerul curat, liniștea deplină, pădurile de conifere și peisajele spectaculoase ...

1167 EUR/m2 | 600 m2

Poiana Marului, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vind casa in comuna Priboieni sat Iordachesti nr 25 26

Vind casa in comuna Priboieni sat Iordachesti nr 25

Casa este alcătuită din dormitor , living , bucatarie, baie si un hol lung de 9 metri . Sus la mansarda se poate amenaja si alte camere. Suprafata casei este de 85 m patrati.

36 EUR/m2 | 700 m2

Jugur, Arges

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Langa Mosnita City Mall. 5 Camere. 3 Bai. Bucatarie inchisa.
18
11

Duplex spectaculos de vanzare. Pozitie excelenta, foarte aproape de Mosnita City Mall, avand suprafata utila de 120 mp, 2 terase, teren spatios si finisat integral la cheie. CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire in pardoseala. Finisat integral la cheie, disponibil imediat. Compartimentare: - parter: ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vânzare in Ocnisoara
1
8

Teren de vânzare in Ocnisoara

Vând teren intravilan in satul Ocnisoara, suprafața de 1300 mp ( 13 ari) Detali la tel :

Lopadea Noua, Alba

Langa ESO. Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
8

Langa ESO. Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, langa benzinaria ESO, Profi si mijloacele de transport in comun, pozitie excelenta, la ETAJUL 1, decomandat, terasa, incalzire in pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 106.000 Euro. Tel 0783073754 ...

2000 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan  + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI
1

Teren intravilan + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren intravilan 71000mp+15000mp constructii , ideal pentru hala industriala, zona Republici Nord, putere de 3000KW, apa, gaze, canalizare, ideala pentru productie industriala.

71,000 m2

Ploiesti, Prahova

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Vânzare casă P+M spațioasă – Strada Aurel Vlaicu
10
3

Vânzare casă P+M spațioasă – Strada Aurel Vlaicu

Casă P+M – vânzare – locuință spațioasă - curte amenajată – strada Aurel Vlaicu, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită situată în Târgu Jiu, pe strada Aurel Vlaicu, cu acces facil către centrul orașului. Construită în anul 2011, locuința impresionează prin dimensiuni ...

920 EUR/m2 | 250 m2

Targu Jiu, Gorj

Langa ESO. Model deosebit, suprafata generoasa. 2 Bai. Terasa spatioasa.
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in complex rezidential nou, in zona Girocului, aproape de ESO si Profi, la etaj intermediar, LIFT. Suprafata generoasa 73 mp + Terasa de 17 mp, 2 Bai. Finisat la cheie cu posibilitate personalizare, geamuri tripane, zidarie caramida Exista posibilitatea de a ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere pe litoral la Marea Neagra in statiunea Saturn Judetul Constanta.
10
3

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, în suprafață utila 35 mp., la etajul 3 din 5 situat în complexul Sofia Residence din stațiunea Saturn (Mangalia), judetul Constanta. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de utilizare. Ca și compartimentare dispune de hol cu șifonier mare ...

1657 EUR/m2 | 35 m2

Saturn, Constanta

Casa 1 2 duplex in Dumbravita Timisoara
9

Casa 1 2 duplex in Dumbravita Timisoara

Fără agenții Persoană fizică vând: La 5 min de primărie, centura și strada principală Locuință care dispune de o suprafață utilă de 117 mp și un teren în proprietate exclusivă de 350 mp. Casa este dispusă pe două niveluri (Parter + Etaj) Parter: Living generos cu scară interioară elegantă ...

2393 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

vand teren 6500 mp 4

vand teren 6500 mp

vand teren 6500 mp, livada, deschidere 28 m, la strada principala

Dobrogostea, Arges

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.
3
10

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.

De vanzare duplex intr- o pozitie foarte buna, aproape de str. Mielei - Giroc, cu urmatoarea compartimentare: Parter: hol, baie, birou, debara sub scara, bucatarie inchisa, camera de zi, terasa; Etaj: hol, 3 dormitoare, dressing, baie, balcon; Pod: spatiu depozitare. Duplexul dispune de incalzire in ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

LIFT. Langa Profi si Eso. Complex nou. Etaj intermediar.
4
1

LIFT. Langa Profi si Eso. Complex nou. Etaj intermediar.

Propun spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun, in bloc nou. La etaj intermediar, LIFT, bine compartimentat 53 mp + terasa. Incalzire in pardoseala, geamuri tripane, zidarie complet caramida, loc de parcare. Exista ...

370 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex pe parter. Comision 0%. Finisaje calitative.
10
2

Duplex pe parter. Comision 0%. Finisaje calitative.

Vand casa tip duplex in Mosnita Noua, pe un singur nivel. Suprafata utila de 87 mp + terasa 12 mp + curte 250 mp. Suprafata terenului este de 328 mp, cu front stradal de 9 metri. Compartimentare: hol acces, bucatarie, camera de zi, 2 dormitoare, dressing, 2 bai, terasa. Dispune de toate utilitatile ...

1517 EUR/m2 | 87 m2

Mosnita Noua, Timis

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium
7

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium

Spatiu birou cu 2 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Gheorghe Lazar. FOXFORT propune spre vanzare un spatiu de birou elegant, ideal pentru o paleta larga de servicii profesionale, aflat la doar cativa pasi de centrul orasului, o zona cu acces facil catre toate punctele de interes. Spatiul are 2 ...

2194 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI
1

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISS imob are placerea sa va prezinte teren de vanzare in zona in plina dezvoltare 23800mp cu deschidere 60ml la DJ 102, in zona ROUA + IRISH TOWN , potentional ridicat de investit . Pretul este de 125 euro mp

23,800 m2

Ploiestiori, Prahova

Salvează căutarea